Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 295
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

capslocc ty chcesz wprowadzić dietkę, a ja na odwrót chcę trochę moją małą w brzuszku przy tuczyć bo jeszcze tłuszczyku nie nabrała 😞 Brakuje jej 200 gram do normy, ponoć to nie jest patologiczne. Zostało przecież jeszcze 2 miesiące, ale i tak mnie to martwi 😞
lekarka ostatnio na wizycie powiedziała, że spokojnie wystarczy mi ja urodzę dziecko o wadze 2800-2900. Nie wiem jakie są normy, ale wydaje mi się że to bardzo mało. Z drugiej strony do dużych nie należę, więc nie wiem czego mogę się spodziewać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Capslocc szczesciaro,ale ci sie pozno pojawilo.Ja juz mam od 24 tygodnia 😁 No ja wczesniej bardzo duzo nabialu jadlam,ale przy cholestazie kazali mi ograniczyc do minimum.Lauritta nie przejmuj sie,dzieciaczki sa roznej wielkosci.Moja znajoma urodzila 3 dzidzie w swieta i kazde z nich nie wazy wiecej niz 2100.I wszystko jest ok,po prostu mamusia drobniutka jest to i dzidzi duzej nie urodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Capslocc moja mała wg terminu w 30 tyg i 3 dniu ważyła 1800g, ja jem dużo nabialu i pije duzo mleka, bo mam nadzieję, że na sen pomoże, jak czytałam normy to powinna miec ok 1400-1600 więc ok, co do zębów polecam wit b6, ale nie więcej jak 1 tabletke dziennie dodatkowo do witamin, ja nie mogłam pozbyć sie krwawienia z dziąseł leciało ciurkim stosowałam żele, płyny i nic, po 3 dniach stosowania wit b6 zeszła opuchlizna i przestały krwawić, bo wyczytałam, że własnie w ciązy przez niedobór tej wit są problemy z zębami i dziąsłami 🙂
kości nadal bolą, ale dam radę nie mam już siły płakać więc co mi zostało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bardzo ładny, ja mam wózek już pol roku firmy bebecar, podobal mi się jeszcze bebe comfort i x-lander, nie mówiąc o stokke, ale podan 4 tys za wózek to przesada po prostu widzialam go nad morzem i mnie zauroczył, są tez używane, ale przeważylo to, że nie można obracać spacerówki i zrobic na leżąco 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja mala dotychczas bardzo malo się ruszał i mówiłam sobie, że będzie grzeczna, a tu od tygodnia mam dyskotekę w brzuchu i już mam bardzo wysoko, bo o garbieniu nie mam mowy i mam problemy z jedzieniem, bo nachylić się nie można, na brzuchu jak coś postawię to jest bunt i sie rozlewa, oj już charakterek rośnie 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To ja sie tez melduje 😉Wlasnie wyszli ostatni goscie.A jestem tak najedzona,ze chyba eksploduje.Jak zwykle narobilam tego za duzo i pewnie caly tydz bedziemy to dojadac.Ja znikam spac,bo jestem totalnie wykonczona.Ale moze przynajmniej uda mi sie cala noc w koncu przespac.Dobranoc wszystkim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuję dziewczyny zaa natchnienie 🙂). Macie może juz pościel i kołderke do łózeczka? nie mam pojecia jaka będzie dobra.. 😞 a co do wózka to powiedzcie mi macie jakies doswiadczenia z TAKO x jumper? http://allegro.pl/wozek-tako-jumper-x-3w1-sttf-fotelik-gratisy-i1346435685.html .. Bo mi sie podoba ale nie wiem jak wypada w praktyce:|
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moonciaa ja tez chcialam zakupic jeden z tych dwoch albe bylam wczoraj w hurtowni i powiem Ci ze oba maja mala i ciasna gondole. Jak to moj maz powiedzial "przy innych wozkach wygladaja jak zabawkowe" 🙂 poza tym oba sa prawie identyczne, i mimo ze sa dosc zgrabne i male to troche ciezkie, ale jak nie musisz nigdzie wnoscic to chyba nie problem 🙂. Ja bylam juz zdecydowana na kupno Tako warriora (bo jumper to prawie to samo tylko drozszy, ale placisz za firme) no ale po obejrzeniu gondoli chyba rezygnuje. Dla mnie gondola jest wazna dlatego taka moja opinia. Poza tym oba wozki sa naprawde fajne. Ale wiesz jak to jest, jak przy wszystkim sa zawsze plusy i jakies minusy, idealnego sie nie znajdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hmm to ten wózek który ja oglądałam w sklepie był jednak TAKO warrior 😉 .. Mówisz że są ciężkie? Ehh ja mieszkam na 4 piętrze 😞 . . A nie chciałam dźwigać tego wózka żeby sprawdzić bo wtedy byłam po szpitalu i się bałam .. a co to za róznica z gondolą czy mniejsza czy większa;>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No moonciaa duża róznica bo jesli dziecko urozi sie dosc duze to za długo nie powozimy naszych pociech w gondolach 😞 ja jestem zdecydowana raczej na x-landera z 2010 roku nie ejst tez tani ale uwazam ze fajnie sie nim jezdzi, ma spacerówę montowaną tyłem i przodem i przednie kółka nieco mniejsze niz tylne co jest dla mnie wazne ze przy wkłądaniu do samochod bede musiała odpiac tylko jedno tylne kółko i bez problemu się miesci 🙂
Co do prześcieradeł to ja kupiłam frotte na gumce ale ze specjlana ceratka od razu za 38 zł z firmy niemieckiej gluck. Nie przemoknie jakby co 🙂 na materacyk.Posciele mam dwie jedna z kolorino z króliczkiem taka żółta a druga z feretti princessa pink.
W sobotę byłam u lekarza Martynka znów podrosła sporo teraz na 32 tydzien wazy podobno ok 1900-2000. Lekarka powiedziała ze jest w normie 🙂 Ułozona od dłuższego juz zcasu główką w dół i co prawda sie kręci strasznie ale mamy z panią doktor nadzieję ze się juz nie obróci 🙂 Miłej niedzieli dziewczyny!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonCiaa ja ci niestety w tej kwestii nie pomoge,bo tu nie ma nawet tych modeli.My sobie kupilismy silvercrossa 3d bo jest maly,lekki i poreczny.A to dlatego,ze mieszkamy na 1 pietrze i do tego bede musiala duzo autobusami i metrem podrozowac.U nas narady tez bardzo dlugo trwaly.Nauczylam sie wtedy,ze prawie zawsze wozek na internecie wyglada inaczej niz na zywo.Dlatego najlepiej zrobisz jadac do sklepu i po prostu sprawdzajac wszystkie interesujace cie wozki.My tak chyba z 3 miesiace jezdzilismy 😉I wybierz wtedy ten,ktory ci najbardziej odpowiada,a nie ten ktore kolezanki doradzaja.Bo u mnie wszyscy znajomi wiedzieli lepiej od nas,co powinnismy kupic
Capslocc po przeczytaniu twojego posta zaczelam brzucho smarowac tym niebieskim nivea,bo jak patrze na te rozstepy,to momentami az plakac mi sie chce
Aniafam ciesze sie,ze malutka zdrowo rosnie
Edi pochwal sie kochana,co ostatnio nowego dla malutkiej kupilas? 😁Bo nam ostatnio przyszla kortka skorzana z nexta na 3-6 miesiecy i sie w niej normalnie zakochalismy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD nie watpie, bo ja właśnie od czwartku mam na stole sandałki nexta od3-6 i nie mogę sie na nie napatrzeć, a kurtek mam juz ok 10, ale o skórze nie pomyślałam 🙂
mam nadzieję, że drugie będzie dziewczynka to może bym zdążyła wszystko ubrać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edi skore tatus bardzo chcial dla coreczki na wakacje 😉.Wrzucam od niej linka,ale na zywo jest jeszcze 100 razy fajniejsza 😁 http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=220728938287&ssPageName=STRK:MEWNX:IT
Nie martw sie,ja tez mam tego tyle,ze pewnie polowy rzeczy nie zdaze zalozyc.Ale kto by sie takim szczegolem przejmowal 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...