Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
My sie w niej normalnie zakochalismy 🙂Maz to nawet misia w nia ubieral i jak tylko ktos do nas przychodzi,to pierwsze co pokazuje,to skora 😁 😁 Bo ostatnio coraz ciezej mi sie chodzi,do tego od 2 dni doszedl potworny bol zeber i teraz juz naprawde zostaly mi tylko zakupy przez neta.Ech juz sie nie moge doczekac,az to wszystko sie skonczy i malutka w koncu bedzie z nami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 295
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No niby właśnie zakochałam się w TAKO , ale nie wiem jaki jest w praktyce a to ze fajnie wyglada za duzo mi nie daje 😉 no ale w tym tygodniu pojade poogladac 😁 No brzusio troszke zaczął rosnąć , stety albo niestety , bo ból kręgosłupa a głównie krzyża to masakra 😞(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MoonCiaa myślę, że chyba każda z nas tak ma, coraz bliżej rozwiązania i cały czas o tym myślimy.
To jest w naszej podświadomości, dlatego mamy takie dziwne sny.
Mi często się śni że dziecko wypada mi z rąk 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć brzuszki 🙂
MoonCIa ja też mam dziwne sny, co noc śni mi się poród albo życie po porodzie z dzieckiem, często te sny są niefajne ... niestety 😞
Ja od rana kupuje znowu ciuszki dla maleństwa 🙂 już na rozmiar 74 🙂 fajną stronę znalazłam www.halens.pl - super mają ubranka - tylko ceny powalają ale ja musiałam kupić sukieneczkę, spodenki i bluzeczki - nie mogłam się oprzeć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MonisiaD super kurteczkę zakupiłaś swojej modelce 🙂 Ja teraz poluję na jakąś spódniczkę jeansową mini 🙂
Capslocc moja dzidzia w 30tc + 4 dni ważyła 1800g tyle co dzidzia edi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hey dziewczyny.MoonCiaa mnie jak juz uda mi sie zasnac tez mecza jakies glupie koszmary.a do tego ja od ponad miesiaca mam problemy ze spaniem.Nawet jak uda mi sie zasnac to co chwile wstaje do lazienki.A potem przez bole zasnac nie moge.Dzis dopiero kolo 6 rano zasnelam,a juz o 9:30 sie obudzilam.I tak w kolko... co do leku przed porodem,to jak dojda ci kolejne dolegliwosci jak mi to bedziesz tylko marzyla o tym,zeby juz sie to skonczylo 😉Juz nawet widmo porodu mnie nie przeraza
Kasjalena ja juz naprawde nie powinnam kupowac.Mam cala komode ciuszkow na 0-3 i chyba z 5 wielkich workow schowanych na wieksze rozmiary 😁 Normalnie nie mam gdzie tego skladowac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD kurteczka dla Julii jest śliczna 🙂 brzusio też masz już duży.
ja przy Was mam chyba malutki albo mam takie wrażenie że mam za mały. postaram sie zrobic jakieś fotki i wrzucic 🙂 widze ze ogarnęło Was szaleństwo zakupów, ale nie ma się co dziwic jak się widzi takie śliczniutkie ubranka to nie da się nie kupic, może mam takich zapasów jak wy ale tez tego troszke mamy. teraz jestesmy na etapie kupna wozka ale mamy ogromny dylemat. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No u nas juz przygotowania zakonczone.Wszystko juz mamy,nawet lozeczko stoi poscielone i nakryte kocykiem,zeby sie nie kurzylo 🙂Torba do szpitala juz od 3 tygodni stoi spakowana.No ja ci powiem,ze ja juz naprawde nie moge sie doczekac tego porodu,bo powoli mam dosc tego 'blogoslawionego stanu'.Chcialabym juz Julie miec przy sobie,a tu jeszcze z jakies 3-4 tygodnie trzeba bedzie poczekac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
capslocc mi na ROZSTEPY bardzo koleżanka polecała FISSAN, do kupienia w aptece, cena do przeżycia i we trzy już go stosujemy i działa, na razie nie ma śladu rozstępów mam nadzieje że do końca tak będzie, bo mój brzuszek to jedyna rzecz na ciele którą zawsze się chwalę, reszta do zakrycia 😉)))) Jest bardzo natłuszczający i nie podrażnia mi skory na brzuchu gdzie mam uczulenie (nie potrafię przestać się po nim drapać)
Co do nabiału to jeśli nie lubisz serka białego to mam fajowy sposób na niego dla tych którze maja problem z jego przełknieciem, nauczył mnie tego jeden kapitan dawno temy i od tamtej pory zajadamy sie nim całą rodziną.
PRZEPIS NA GZIK KAPITAŃSKI
Ser biały, 1-2 ząbki wyciśniętego czosnku, jogurt (najlepiej grecki) lub śmietana, pieprz, sól, odrobina majonezu
można dodać cebule, szczypior, pietruszkę, zioła prowansalskie - ale to już według gustu rozszerzone wariacje, ma najlepiej smakuje w tej podstawowej formie, proporcje jak kto lubi 🙂

MoonCiaa Skoro mieszkasz na 4 piętrze, najlepiej żebyś kupiła WÓZEK który nie jest 3 w 1 (gondola, spacerówka, nosidełko). Nawet najlżejsze z nich są ciężkie w porównaniu z tzw. spacerówka parasolką. Na twoim miejscu na ten pierwszy krotki okres kupiłabym wózek z sama gondolą (ciężko dostać bo producenci wszystkich Marek na siłę wciskają te 3 w 1, więc najlepiej używany) bo starcza tylko na pierwsze ok. 6 m-cy póki dziecko nie zacznie siadać. A potem już do końca wózkowego okresu używa się spacerówki i warto mieć lekką i łatwo się składającą do bagażnika – taka właśnie parasolkę. Wszyscy moi znajomi mimo że kupili wózki 3 w 1 i wydali na nie kupę kasy, po pół roku nie używają tych spacerówek z zakupionych kompletów, tylko kupują parasolki.
Jak będziesz kupować, koniecznie wypróbuj jak jeździ i to nie tylko w sklepie, najlepiej w dużych sklepach testować gdzie pozwalają wyjechać na zewnątrz (sprawdzić dziury i krawężniki) i zapakować do bagażnika, sprawdzić czy łatwo i czy się mieści.
Fajne są wózki które oprócz możliwości przekładania przód tył siedziska maja przekładaną rączkę (np. Teutonia – ja taki kupiłam)

Co do snów to mi się śni ciągle sex i sex 🤪 Niedługo obsesji dostanę a lekarz ciągle mówi że nie można…

MonisiaD ale fajowa te skóra , do tego jeans spódniczka, okularki typu raybany i Julia podbije wszystkie serca, chciałabym taka lotniczą dla synka w Polsce znaleźć, mąż by chyba umarł z dumy 😜
Monisia pij melisę prze snem, tak mi lekarz polecił, dodatkowo staram się wcześnie wstawać i nie drzemać w ciągu dnia. 😉

W końcu zrobiłam fotki brzuszka, jak tylko je obrobimy będę mogła wrzucić coś aktualnego do sieci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
salamandro ja nigdy nie spie w dzien.W zasadzie spie tylko te 3-4 godziny na dobe nad ranem.Nawet zmeczenie nie pomaga.Ja na rozstepy uzywam i pharmaceris i fissana i jeszcze wieczorem balsamy,oliwki i tak nic nie pomaga 😞Juz nawet uzywam ten redukujacy rozstepy z pharmaceris i jakos poprawy nie widze,wrecz przeciwnie.Dobrze,ze to tylko na brzuchu,bo i tak nigdy z odkrytym nie chodzilam,wiec jakos to przeboleje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uff mnie na szczęście rozstępy omijają, nie wiem czemu ale jak na razie nie mam ani jednego 🙂 Ale ten cellulit trochę mnie przeraża - bo mam go na pupie i udach... ciekawe czy rozstępy też się jeszcze pojawią....
A to moje dzisiejsze zakupki: 🙂 już mam hopla na punkcie zakupów 🙂
http://www.halens.pl/pl/q4r/neu_kinderwelt/navi_2/navi_9//m-362028/index.html
http://www.halens.pl/pl/q4r/neu_kinderwelt/navi_2/navi_10//m-363257/index.html
http://www.halens.pl/pl/q4r/neu_kinderwelt/navi_2/navi_3//m-361526/index.html
http://www.halens.pl/pl/q4r/neu_kinderwelt/navi_2/navi_7//m-364104/index.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasjalena spodniczka jest cudowna 🙂 🙂Mi rozstepy zaczely wychodzic w okolicy 29-30 tygodnia,wiec chyba masz to szczescie,ze cie omina 🙂 Ja tez mam chopla na punkcie zakupow,ale juz naprawde nie wiem,co moglabym jeszcze kupic 😁 Jakies propozycje? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja dzis cały dzien w pracy i jestem wykonczona zwlaszcza, że noc tez była ciężka, juz mleko nie pomaga, a poza tym dochodzi ciągłe siusianie;
kasjalena słodkie ciuszki 🙂

mi brzuch się bardzo podniósł i ciężko mi sie oddycha, nachyla i siedzi, a mała sie buntuje i rozciąga, bo jej ciasno, ale kolejny tydzien na boku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...