Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

tak teraz sobie mysle ze ja tez mialam taki glut z 4 tyg temu, nie pomyslalam ze to moze byc ten czop 😞 i nawet o tym lekarzowi nie wspominalam bo pomyslalam ze to nic takiego... Ups gorzej jak to byl ten slynny czop 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 319
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
lauritta napisał(a):
swoja drogą , po jakim mniej więcej czasie można urodzić jak odejdzie czop?

To zalezy od ciezarowki 😁 Moja siostra urodzila tydzien po odejsciu czopa,a dla odmiany mojej kolezance najpierw odszedl czop a po kilku minutach wody odeszly i zaczela rodzic.A jeszcze innym kobietom przed samym porodem wyciagaja.Wiec chyba nie ma reguly.No ale jak juz wyszedl,to jest to dobry znak do porodu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia ja tez wczesniej maialm podobna sytuacje,ale tym razem jestem pewna,ze to bylo to. MajaP mnie pociesza fakt,ze nawet jak sama niedlugo nie urodze,to za 3 tygodnie mi i tak malutka wywolaja.Wiec nawet jesli bede musiala te 3 tygodnie poczekac,to dam rade 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z tego co pamietam MonisiaD to brzuszek juz Ci sie obnizyl wiec chyba jeste juz blizej nz dalej 🙂 my niestety musimy jescze troszke poczekac ale tz damy rade napewno 🙂 a nawiasem mowiac rok temu dokladnie o tej porze bylam na urlopie w Londynie. marny tydzien ale zdazylam troszke zwiedzic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD - no to wydaje mi się że już niebawem nastąpi to na co każda z nas czekaa! 🙂

gratuluję że egzamin Ci dobrze poszedł 🙂 JA ZDAŁAM NIEMIECKI NA 3 ! i juz mam wszystko zdane 🙂)

a w szkole dzisiaj mały przez godzine strasznie kopał a potem miałam takie trzy strasznie silne skurcze, myslalam ze umre z bólu 😞(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tu dziś pustki i tak cicho, dziewczyny gdzie jestescie? MonisiaD że Ciebie nie ma to dziwne... 🙂 Chyba dziś miałaś mieć usg?? Ciekawe jesteśmy jak tam i ile Juleczka waży 🙂 Daj znać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no dzisiaj wyjątkowo pusto 😉 a wy jak się dzisiaj czujecie;> W ogóle to macie może jakiś sposób na sen? Znaczy w jakiej pozycjii najlepiej się ułożyć żeby zasnąć bo ja to zawsze tylko na brzuchu spałam i teraz spać nie umie bo mi nie wygodnie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gratuluję zdania egzaminów 🙂

ja spałam na plecach i tez mialam problem jak lekarz mi zabronil 2 tygodnie bezsenności, a ja coś ostatnio jestem zmęczona może przez anemię, bo po poludniami zasypiam na godzinke i coraz szybciej się męczę, ale może dlatego, że cały czas pracuje i juzmi powoli cięzko, i bezsenną noc mam raz na jakiś czas i ostatnio bez problemu zasypiam chyba na zapas haha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to nie mam problemu z zasypianiem na szczęście, a śpię z poduszką między nogami 🙂 i mam płasko pod głową 🙂 ale w nocy wstaję dokładnie co 1h20min do łazienki siusiu 🙂 Aż dziw mnie bierze że budzę się dokładnie w takich odstępach 😉 i dokuczają mi bóle brzucha.... ale nie są na tyle silne żeby nie dawały mi spać, raczej takie lekkie pobolewania.... miewałam też nocne skurcze nóg ale od momentu gdy mąż zaczął mi masować nogi dwa razy w tygodniu to bóle przeszły 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
na jutro mam w planie zkręcanie huśtawki, a w poniedzialek będzie trzeba poprzestawiać trochę w salonie, żeby takie podręczne rzeczy weszły;
mojego męża deleguje na narty niech sobie pochula ostatni raz no bo od 15 juz ma zakaz nawet piwka więc z koleżanką wybiore sie do kina i troche odpocznę, bo uwielbiam raz na jakis czas samotne wieczorki - książka, komedia romantyczna itd, a to może byc mój ostatni beztroski, bo juz zawsze będzie ktos o kogo sie będę martwic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MoonCiaa gratuluje zdanych egzaminow 🙂To teraz juz obie mozemy spokojnie czekac na nasze szczescia 🙂 🙂Masz racje Kasjalenko nie bylo mnie dzis caly dzionek,dopiero do domu weszlam.Mialam dzis to usg.Pani robila malej pomiary tradycyjnie wg angielskiego wieku ciazy,czyli sprawdzala rozwoj na 34 tydzien.No i byla wielce zdziwiona,ze mala wystaje poza wykresy.A wazy 2630.Usg potwierdzilo,ze lobuziara weszla juz w drogi rodne.I wszystko super,tyle,ze mi sie znowu wyniki pogorszyly 😞Dobrze,ze to juz tak blisko konca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuję bardzoo 🙂

No ja jak kładę się spać to 1,5 godz, minimum się przekręcam bo nie wiem jak się mam ułożyć .. 😞 Też strasznie często do łazienki wstaje siusiu, a w szkole co 45 minut bo już mi pęcherz rozrywa :/..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja co prawda chodze spać ok 2, ale śpię do 10, 11 więc odpoczywam, za to jak w nocy wstaje siusiu to mam problem, żeby poźnbiej zasnąć, myślę, że jak brzuch się opuści to tak będzie, a teraz staram sie dużo nie pic wieczorem i tylko raz wstaje w nocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to kawał kobitki z Julki hehe 🙂 mi lekarz powiedział że jak dzidzia ma 2600g to już śmiało może wychodzić na świat 🙂 Dobrze że wszystko ok, ja do kolejnej wizyty muszę czekać jeszcze tydzień, ciekawe ile moja Nikusia będzie ważyła 🙂 A Ty edi kiedy masz teraz usg? Może znowu nasze niunie będą miały tą samą wagę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam tak wysoko brzuch, ze siedzieć nie moge i mam problemy z jedzeniem, bo jakiekolwiek schylenie boli mnie i od razu mała sie napręża, brzuch robi twardy i czuje ogólny dyskomfort więc czakam aż zacznie schodzić w dół, tylko różnie z tym bywa, tez śpię na boku mam długą poduszkę takiego rogala nazywam ją anakonda z mężem i to taki mur między nami i nie wyobrażam sobie ciązy bez niej, a teraz nie lubię sie przytulać, bo co chwile coś mnie swędz, drażni, nie wygodnie mi i sie wierce jak bym miala owsiki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oooo to Julka wielkaa 🙂 A ja nie wiem czy bede miala jeszcze w ogole jakies USG :/ ten lekarz widać ma do mnie uraz za to że nie prowadził mnie od początku ciązy, i że przyszłam do niego tylko dlatego że mój lekarz juuż nie przyjmuje .. Tyle co widze to że mały jest dalej ułożony pośladkowo bo jak czkawkę miał dzisiaj to zaraz pod żebrem .. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD gratuluje, ze malutka tak rośnie, wszystko będzie dobrze więc sie nie martw wynikami, bo przy takiej wadze w każdej chwili możesz rodzić bez żadnego zagrożenia dla Julki, a tylko sie możesz cieszyć bo lada moment ja zobaczysz 🙂
Kasjalena ja mam 17 wizytę, ale prawdopodobnie nie będe miała usg, bo mój lekarz nie chce mi robic co wizyte, a ile sie można kłócić, ale czuje bardzo, że urosła i zastanawiam sie czy te moje bóle stawo nie są z ty związane, bo w grudniu miałam to samo jak mi brzuch szybko urósł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też czuję codziennie czkawkę małej, ale czuję ją nisko bo mała jest ułożona główkowo... Powiem szczerze że jestem jedną z niewielu która chciałaby mieć cesarkę... no ale nic nie wskazuję że będę ją miała.... niestety 😞 Mała od początku ułożona jest główkowo.... problemów ze wzrokiem nie mam, z sercem też nie.... więc na 80% będę rodziła naturalnie no chyba że przy porodzie lekarz zdecyduje inaczej.... a tak nie chciałam naturalnego porodu....ehh ale dla Niuni zniosę wszystko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a dlaczego nie chcesz naturalnie? boisz się?
każda z nas pewnie ma jakies obawy więc się nie przejmuj co ma byc to będzie, ja tez nie jestem za karmieniem naturalnym tylko na początku i każdy mnie krytykuje, a skąd mam wiedzieć, że w ogóle będę miała pokarm więc się nie nastawiam ilie kobiet chce karmic, a nie może wiec nie będę robic krzywdy mojemu dziecku, ale to jest teraz, a może okaże się że będzie to dla mnie najcudowniejsza chwila, zobaczymy i się przekonamy, a teraz to możemy sobie gdybać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...