Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 362
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
lauritta napisał(a):
U mnie dzisiaj na suwaczku 1 miesiąc, 1 tydzień i 1 dzień do porodu 😁

Och już marzę o tym aby przytulić moją córeczkę


A mi zostalo juz tylko 11 dni do pelni szczescia 😁 😁 SAlamandra chyba mi szczerze zyczylas lepszego samopoczucia,bo dzis wyjatkowo dobrze spalam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka dziewczyny nie było mnie przez weekend ale badrobiłam wszytskie posty 🙂
Dzieki Lauritta za super link rzeczywiscie cukrzyca jest tam wpisana w zaleceniach co cesarki, i teraz sama nie wiem co myslec i juz sie nie moge doczekac srody i kolejnej wizyty w poradni patologgi ciazy aby zapyta o to lekarke.Mówiac szczerze myslalam zawzse ze bede musiała miec cesarke i miałam zapytac o to w piatek ale tak mi nagadała i namieszała w głowie ze zupełnie o tym zapomniałam 😞
Nie podobały jej sie moje wyniki moczu bo miałam po raz pierwszy lizn bakterie i ciała ketonowe 😞 Powiedziała ze najchetniej dała by mi juz antybiotyk ale ze wyniki były z 20.01 to kazała mi jutro powtórzyc i w srode do niej z wynikami. Mam takie paski w domu na mocz którymi sama moge konrolowac czy w moczu nie ma cukru i ciał ketonowych i robilam od piaku codziennie i wychodzi na to ze juz nie ma wiec mam nadzieje ze jutro to sie potwierdzi i żadnych antybiotykow nie bede musiała brac 😞 Poza tym powiedziała mi te ciała ketownoe zatruwaja cały czas dziecko i ze jesli nie znikna to jest wskazanie aby lezec w szpitalu 😞 Nie zniose tego po raz kolejny w tak krótkim czasie 😞
Poza tym doszło do mnie potem w domku jak juz ochłonełam że skoro przejmuje sie wynikami moczu to może ie koniecznie myśli o cesarce....juz nic nie wiem i doczekac sie srody nie moge....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniafam napewno bedzie dobrze.Skoro nic ci nie wykrywa na tych paskach to znaczy,ze wszystko jest ok.A cesarka sie nie martw.Dasz rade,a potem juz twoje slonko bedzie z toba na zawsze 🙂Lauritta mi sie te ostatnie dni strasznie ciagna 😞 Ja mam teraz wesolo w domu,bo siostra jechala cos zalatwic i mam do opieki jej 2,5 slodyczaka 🙂Ta ma dopiero gadane,nic sie przed nia nie ukryje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co do dzieci to Wam powiem ze mam taka 3 letnia chrzesnice i ostanio mi mowi>ciocia ja juz do Ciebie nie przyjade bo jak bedziesz mic dzidziusia to moja mama bedzie sie nim zajmowac a nie mna, pytam sie jej skad wie ze bed iec dzidiusia a ona mow ze wie ze mam w brzuszku bo slysal jak mama mowila. normalnie szok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniafam ona zawsze jak tylko mnie widzi,to caluje brzuszek i mowi "czesc dzidzia Julia".I ciagle powtarza,ze jak sie mala urodzi,to ona bedzie sie z nia bawic 😁 A teraz mi opowiada,ze mama wczoraj krzyczala,bo tata kibelek osikal 😉I tak sie zastanawiam,skd te dzieci maja tyle energii.Przy niej to trzeba miec oczy dookola glowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja juz ze tak powiem bylam przy odchowywaniu 2 dzieci,wiec doswiadczenie mam.Przy obu bylam przy porodzie,widzialam jak to jest,ubieralam je wiec teraz juz jestem bardziej spokojna o to jak to bedzie.Tym bardziej,ze przy swoim wlacza sie instynkt macierzynski i jest jeszcze latwiej.Jedyne co mie przeraza to kapanie malenstwa,ale do tego juz jest maz zatrudniony 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny,
ja znowu leżę, bo wstalam na śniadania i trochę posiedzialam, bo mam odleżyny 😞
ja wszystkie dzieci w rodzinie i sąsiadów "wychowałam" więc kompletnie sie nie boję wręcz przeciwnie wiem, ze nikt z boku nie będzie patrzyl czy czasem mu krzywdy nie zrobię, bo różni są rodzice, mi dawali dzieciaki jak mniałam 5 lat i się nie bali, a ja ostatnio sobie myślalam, że nigdy bym nie dała zwłaszcza obcej osobie mojego maleństwa, bo bedę się bała, chyba, ze z czasem to przechodzi - na pewno przy kolejnych dzieciach już człowiek nie jest tak przewrażliwiony, ale ja się smieje, że mężowi tylko dam na chwilę potrzymać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edi bidulko juz naprawde niedlugo i znowu bedziesz mogla biegac 😁 A wrecz bedziesz musiala 😉Ja tez sie nie boje,bo przy tej dwojce to sporo praktyki nabralam i moge spokojnie rodzic moja malutka.Tylko problem w tym,ze jej sie jakos do mamusi nie spieszy,a ja bym juz ja chciala miec przy sobie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD jestes zkazdym dniem coraz blizej, ale rozumiem ze chces miec ja juz ze soba. tezbym chciala miec to juz za soba, z kazdym dniem boje sie coraz bardziej. a dzs ogladam taki program o ciazy i porodzie, to dziewczyna rodzila 27h. ale trud sie oplacil bo urodzila zdrowego syna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edi dasz rade.2 tygodnie to juz naprawde niewiele.Ja tez chcialam,zeby mala juz do nas dolaczyla,a jak w 34 tyg mialam falszywy alarm,to potem mialam wyrzuty sumienia,ze to pewnie przeze mnie i tak strasznie sie o malutka balam.I tez swoje musialam przes skurcze odlezec.Bo chcieli,zebym do 36 tygodnia chociaz wytrzymala.A teraz wszystko robie normalnie,a mala dalej nie chce wyjsc 😁 A tu juz 38 sie w niedziele zaczal..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edi81 ja mam tak samo, boje sie ale czekam cierpliwie. najgorsza jest niepewnosc ze ie wiem jeszcze na 100% jaki bede miec porod. najpierw moj gin mowil ze normalnie silami natury, potem ze cesarka. a teraz sam juz nie wie... mam nerwy z tego powodu. a dzis zaliczylam awanturke z mezem tego powodu bo on tez sie o nas martwi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia87krk napisał(a):
aniafam c do tych ciał ketnowych to musisz pic poprostu duzo wody niegazowanej zeby je wypukac z organizmu. ja tez to mialam i tez codziennie rano badalam sobie mocz, ale tez juz mam wszysto ok. a powiedz mi czy cukrzyce to masz ciazowa tak jak ja?

Nie kochana ja niestety choruje na cukrzyce juz 12 lat. Często miała te ciła w moczu al wtedy nie dbalam o cukier bo i miałam etz takeigo lekarza co zawsze t olewał a jako młodsza to nie wiedziałam o co chodzi i słżma tylko i sluchałąm co lekarz mi mówił wiaodmo 😞
A powiedz mi kochana jakie znieczulenie przy cesrace ewentulanie bedziesz brac? Bo ja sie dowiedziałam wczoraj ze w szpitalu gdzie mam rodzic preferja tylko znieczulenie całkowite a ja nie wiem etraz czy jako cukrzyk moge takie miec i strasznie sie tego boje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez ide jutro na prywtana wizyte ale ta juz danwoi mówiła ze lepej zrobic cesarke wiec juz jej pytac nie bede, natomiast ide w srode rno do patologi ciązy z wynikami nowymi moczu to msuze dopyta bo jezszce tam nie pytałam jakie ona widzi rozwiaznaie a jesli powie mi ze cesarka to chce sie m.owic do innej która w tym szpitalu jzu nie pracuje ale raz w tygodniu robi cesarki swoim pacjentkom 🙂 podobno jest najlepsza w cesarkach ale włansie stosuje tylko znieczulenie całkowite wiec musze jeszcze byc troche cierpliwa.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny dzieki za opinie co do poloznych i ja chyba tez nie skorzystam z ich uslug. Wiecie jestem troche w szoku bo spotkalam kolezanke ktora wlasnie urodzila przez cesarke. I od razu po zabiegu dali jej dziecko, ona tak strasznie sie zle czula ze fizycznie nie mogla nawet wziasc malca na rece, byla nie przytomna a wszyscy mieli to gdzies. Jak poprosila polozna noworodkowa o to zeby albo jej pomogli przy malym albo go na troche zabrali to ją olali. Dopiero jak pow.ze zaplaci to polozna wziela malucha na noc a ona mogla dojsc do siebie. Ale 300zl ja to kosztowalo. HORROR.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To ja sie melduje spowrotem.Mala oddelegowana,a ja jestem wykonczona 😉Wlasnie obejrzalam bulwersujacy filmik.Ja bym tej kobiecie prawa rodzicielskie zabrala.W szoku normalnie jestem.Z reszta same zobaczcie http://www.gadu-gadu.pl/rzucaja-niemowletami-i-wykrecaja-je-szokujaca-moda-na-baby-joge
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
To ja sie melduje spowrotem.Mala oddelegowana,a ja jestem wykonczona 😉Wlasnie obejrzalam bulwersujacy filmik.Ja bym tej kobiecie prawa rodzicielskie zabrala.W szoku normalnie jestem.Z reszta same zobaczcie http://www.gadu-gadu.pl/rzucaja-niemowletami-i-wykrecaja-je-szokujaca-moda-na-baby-joge


Szok....Zabiłabym ......biedne maleństwa az mi serce szybciej bije....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...