Skocz do zawartości

Grudniówki | Forum o ciąży


bti7

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dziękuję dziewczynki za wszystkie ciepłe słowa.Jednak nie zamierzam o Niego walczyć.To On ze mnie zrezygnował.A kochać kogoś,to czasem trzeba pozwolić Mu odejść i ja tak zrobię.Mam nadzieję,że ta kobieta się wyleczy i będzie z Nią szczęśliwy.Jedyne czego od Niego oczekuję to by był Tatą dla mojego Syna,szczególnie jeśli moja choroba mnie pokona...

😲 Mittka,bardzo się teraz martwię o Ciebie...Zobaczysz,że kosmówka się przesunie i w poniedziałek Cię wypiszą do domku!Dobrze zrobiłaś,że pojechałaś do szpitala jak tylko zobaczyłaś tą krew!!!!Wszystkie jesteśmy z Tobą i Twoim brzuszkiem 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
:laugh:

A propos imion...
Dla dziewczynki podoba mi się imię Anielka, ale nie mam za wiele pomysłów jak je zdrabniać... Tatuś chce dla chłopca Michaś ale nie mam 100% przekonania

No cóż, mam czas, pewnie jeszcze coś wymyślimy ^^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 jejku od srody mnie tu nie ma a czytam od 7strony...ale was duzo pozdrawiam wszystkie nowe mamusie....ja po pracy jutro wollllnnnnnneeeeeee 🙂 🙂 🙂 a wiec tak słonko juz jestem...tak sie ciesze waszymi radosciami ale nawet tymi smutkami tez jestem z wami 🙂 fredeczko ja tez mam tarczyce tylko nadczynnosc i urodziłam wspaniała trójke dzieci niestety czwartej dzidzi nie dane było...mittka pamietajcie o tym ze juz tak daleko zaszłyscie i wasze dzieci sa silne i dzielne....mimo pewnych problemów zdrowotnych napewno dacie rade jestem z wami....bywam tez na forum poronienia i we srode bodajze dowiedziałam sie ze małalenka jest w 5tyg ciazy a straciła swoje malenstwo w lutym....poprostu uwierzcie w siebie nienerwujcie i jak ja lubie ten tekst BRZUSIE DO GÓRY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!CAŁUJE WAS MOCNO I SŁODKICH SNÓW 🙂DOBRANOC 🙂ZA 8DNI MIJA MIESIAC OD STRATY MOJEGO NATANIELA.....ALE STANEŁAM NA NOGI I WIEM ZE PATRZY NA MNIE Z GÓRY I DAJE MAMUSI DUZO SIŁY....A I WASZE POCIECHY PILNUJE ZEBY ZDROWO ROSŁY W BRZUSIACH....PAPATKI......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sloneczko85 napisał:
Cześć Dziewczynki!
Nie było mnie tylko jeden dzień,a tu tyle do nadrabiania w czytaniu 😉
Zgryz,tak krótko wyjaśnię,że sytuacja miedzy mną a Tomkiem,to typowy film wenezuelski.Ja byłam z kimś 3 miesiące On 2 lata,poznaliśmy się w pracy i zakochaliśmy się w sobie.Zero pocałunków,seksu,po prostu uczucie.Na początku nie chciałam z nim być,bo uważam,że nie rozbija się związków nawet jeśli są tylko formalnością.Tomek mimo wszystko rozstał się ze swoją narzeczoną,bo stwierdził,że ich związek to fikcja.Jakiś czas później ja rozstałam się ze swoim chłopakiem.Jednak dopiero za jakiś czas związałam się z Tomkiem.Po ponad 3 miesiącach Dziewczyna Tomka od życzliwych dowiedziała się,że On kogoś ma.Wpadła w szał,groziła,że się zabije,że nie potrafi się z tym pogodzić,że za dużo ma problemów,itp.Tydzień później rozmawiałam z nim przez telefon,powiedziałam,że rozumiem jak Mu jest ciężko i by był przy Niej jako przyjaciel,żeby zmusił ją by się leczyła u psychologa.Nawet nie zauważyłam,że ktoś mnie śledzi.Zostałam brutalnie pobita.Nikomu nie życzę tego co ja wówczas przeżyłam.Byłam pewna,że mnie zabije.W tedy zrozumiałam,że bardzo kocham Tomka.Od tego zdarzenia minęły 3 miesiące,a mi do dziś śni się jak ten drań dobiera mi się do spodni!Dzień po pobiciu przyjechał Tomek i powiedział,że nie radzi sobie z tą sytuacją z jednej strony ja,z drugiej Ona i zerwał ze mną.Nie miałam do Niego żalu,uznałam,że to była kara boska za moje uczucie do Niego.Z tego co wiem nie są razem,ale ja panicznie boję się,że Ona sobie coś zrobi jak dowie się o mojej ciąży.Nie chcę by Ona cierpiała...

Dziewczynki,ale macie cudne te brzusie,tylko mój taki malusi ☺️

Mittka i Zgryz,buziaki dla córeczek 😘

Miłego weekendu brzusie:*

Ps.Dorunia,czemu się nie odzywasz,tęsknię za Tobą...


Witam wszystkie dziewczetaa;]

Tak sobie siedze i sledze wasze wypocinki 😉
I mam kilka pytan do Słoneczka i moze rad?
Ja na Twoim miejscu, nie dawałabym za wygrana. Musisz byc silna, mam nadzieje ze o pobiciu wie policja i ogolnikowo o calej sprawie , nie powinnas tego bagatelizować. Jestes teraz w ciazy i jestes odpowiedzialna za was. Powinnas sie spotkac z Tomaszem i z nim porozmawiac, jezeli On Cie kocha. Wystarczy zebyscie sprobowali sie wyrwac do jakiegos innego miasta. Bedzie bezpiecznie, moze macie jakas rodzine u ktorej na pocz zanim sie rozeznacie jestescie w stanie zostac poszukac pracy. Nawet nie bedac z nim jestes w niebezpieczenstwie. Moze idz na policje i opowiedz swoja sytuacje ze sie boisz i co masz robic. Cokolwiek , pewnego dnia jeszcze Cie zobaczy przypadkiem i krzywde Flondra zrobi! az brzusiem nie dasz rady. 🤢 ale mam nerwy zatłukłabym zdzireee. Trzymaj sie cieplutko i usciskaj swoj brzusio odemnie. A brzusia Ci nie widax bo pewnie boisz sie go pokazac. Buzkaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkich! 🙂

Ale piekna pogoda za oknem... 🙂 tak slicznie sloneczko swieci 🙂
no wlasnie sloneczko, moze sie wyprowadz? i powiedz mu,ze sie wyprowadzasz do innego miasta. moze to mu troche przemowi do rozsadku... a i Ty bedziesz czuc sie bezpieczna. powiedz,ze jesli Cie kocha to moze jechac z Toba. Ty mozesz miec problemy z praca ;/ w ciazy raczej nie chca przyjmowac. Chyba ,ze w swojej pracy pojdziesz na L4 🙂

Aniela to mi sie z moja ciotka oblakana kojarzy i jakos nie potrafilabym dac tak na imie :P Ale kazdemu sie podoba inne. Jak nawet nie bylam w ciazy to wybieralismy imie dla naszego malenstwa dla dziewczynki bylo wybrane Wiktoria 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam:-)

Przede wszystkim Mittka, 3mamy kciuki za Was i czekamy na Ciebie na forum jak tylko do domku wrócisz, buziaki dla Ciebie i Twojego Maleństwa:-*

Fredeczka, Wiktoria bardzo ładne imię zawsze mi się podobało ale mój mąż jest wybredny:p

Darunia, fajnie że do nas tu zaglądasz:-) Miło zawsze przeczytać co u Ciebie :-)

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki!

Mittka co się stało??!!??!! Mam nadzieję, że szybko wrócisz do zdrowia i powiesz co i jak. Mi też się podobało imię Viktoria ale mój kuzyn tak nazwał swoje dziecko więc lipa.
Cześć Dorunia, jak Cię dawno nie było, fajnie, że do nas wpadasz 😘 .
Ja zaraz lecę na obiadek do teściów, jak co niedzielę i może jakiś spacerek później. W końcu przestało być tak gorąco, wczoraj była ogromna burza i dzisiaj jest w sam raz 🙂
Miłego dnia mamuśki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki!

W pierwszej kolejności przekazuję Wam pozdrowienia od Mittki.Z tego co zrozumiałam to leży na oddziale ginekologicznym z powodu tej kosmówki o której nam pisała,gdyż rano zaczęła krwawić i pojechała do szpitala.Dopiero w poniedziałek dowie się co i jak.Czuje się dobrze,a to najważniejsze 🙂
Mittka kochana wszystkie jesteśmy z Tobą i Twoim brzuszkiem i wierzymy,że szybko wrócisz tu do nas 😘

🤪 Dorunia,nareszcie się pojawiłaś.Brakuje tu nam Ciebie,jesteś bardzo dzielna i dziękujemy za wszystkie ciepłe słowa 😆

Drogie dziewczynki,ja i Tomek mieszkamy w dwóch różnych miejscowościach oddalonych od siebie o jakieś 80km!Bardzo się boję nie tego,że ta kobieta mi coś zrobi,ale sobie.Tak naprawdę to bardzo mi Jej szkoda.
Dziś już wiem,że nie będziemy razem,bo uczucie jest tylko z jednej strony,a nie chcę by był ze mną ze względu na Dziecko.Ja Mu życzę wszystkiego co najlepsze nawet jeśli będzie z Nią,a czuję że tak właśnie będzie...
Dziękuję Wam za każde ciepłe słowo i wsparcie to bardzo wiele dla mnie znaczy...

Miłej i słonecznej niedzieli Wam życzę 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Mamusie te stare 🙂 jak i nowe na forum :P

Słoneczko! - historia nie do pomyśłenia! Pamiętaj jednak, że nie możesz się nad innymi litować w swojej sytuacji i zacząć być egoistką. Napewno postępujesz jak Ci serduszko podpowiada ale czasami musisz rozumu posłuchać :P Podziwiam Twoja postawę, bo ja bym mendzie włosy powyrywała! 🤪

Mittka -obyś wróciła jak najszybciej :*
Fredeczka/Agusia - Wiktoria to śliczne imię ale w moim otoczeniu jest ich na pęczki 😉 Ja swojej córce dam Konstancja a synusiowi Konrad (zreszta pisałam już wczesniej 🙂 )

Dorunia - fajnie, że zaglądasz do nas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie 🙂 Jej czytam to co piszecie i serce mi się kraja 😞 ja tez mam wiele konfliktów z mężem bo jesteśmy dopiero niecłąy rok po ślubie i musimy sie dotrzeć ,mimo że parą jesteśmy 5 lat, mój mąż jest strasznie wólgarny i źle sie do mnie odnosi ale myślę że "jescze go sobie wychowam" hehe ale słoneczko podziwiam Cię za Twoją postawę mimo że tak Cię Twój Tomek skrzywdził Ty życzysz mu szczęścia z inną-według mnie jesteś wspaniałą kobietą i życze Ci żeby i Tobie się życie ułozyło:*:*:*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do imion macie łądne upatrzone, ale ja jakoś uparłam sie na Nadie, nie mieszkam w wielkim mieście, osmieliłabym sie nawer nazwać moją miejscowość wsią :P mamy szkołę podstawową i przedszkole kościół i przychodnie no i z 5 sklepików, do miasta mam 10 minut autem 🙂 więc Imię NAdia które wybrałam nie bedzie czesto spotykane, znam tylko jedna nadie, ale to juz dorosla kobieta, myślałam też o innych imionach takich jak Alicja, czy MAja-ale maja to tez dosyc poularne imie nawet u nas 🙂 bo jelsi bedzie chlopczyk to napewno Szymonek, choć chodzi mi po głowie jeszcze kilka innych imion takich jak Błażej czy Kamil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja będę mieć synka i z imieniem mam straszny problem nic szczególnego mi się nie podoba, nie wiem może maciek?? filip ?? albo kubuś ?? co do dziewczynki nie mialabym problemu na pewno bylaby to oliwia - choć już ich trochę jest w mojej miejscowości .... 🙂ale synuś gwarantowany.,. na pewno nie będę wiedziała do porodu a jak go zobacze to samo wyjdzie jak do niego powiem :PP tak było z pierworodną córą nie wiedziałam do końca i jakoś tak wyszło że jest Zuzia 🙂 (już prawe 6-cio letnia 🙂 ) maiha nadia to bardzo ładne imię 🙂
a co do mężów to mój ... hm .. jak każdy nie jest ideałem ... podstawowy z nim problem to taki że myśli że dom i dzieci to tylko mój obowiązek ... ale ja twarda jestem i nie ma tak hehe - wkurza mnie najbardziej tym że zrobi ale zawsze ma wąty i pretensje (właśnie siedzi w kuchni i kończy obiad tylko szkoda że znowuy ma ale - bo ja nie pamiętam bym miała robiąc to samo - wrr) z facetami nigdy nie było i nie będzie nam lekko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fredeczka, ja podobnie jak Ty mam problem z imieniem dla chłopczyka, bo to co mnie się podoba to mojemu mężowi nie bardzo a co jemu to mi już w ogóle;tak więc imiona męskiego nie mamy wybranego żadnego:p

Słoneczko ja też Cię podziwiam za Twoją postawę, bo ja bym tak nie potrafiła sobie odpuścić faceta którego kocham...baa i z którym będę miała dziecko.To nie mój charakter:-)

Mittka,to fajnie że się dobrze czujesz,jesteśmy z Tobą:-) i do usłyszenia :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam!

Moj ukochany wlasnie pojechal do domku do siebie bo musi psa wyprowadzic 😞 dzisiaj male starcie ale po chwili minelo jakos tak samo 😉

Ja szczerze mowiac nie moge narzekac. Sam sie spyta czy ma mi wyniesc smieci, sam umyje naczynia czy posprzata mi w pokoju. pozatym sam sie rwie do tego,zeby uczyc sie gotowac 🙂 jak robie nalesniki czy cos to pomaga ( chociaz nie zawsze a wtedy robie straszna klotnie sama nie wiem dlaczego ). Dzisiaj stwierdzil ,ze mam dni takie ,ze do rany przyloz a na nastepny dzien jestem klotliwa strasznie. I wlasciwie to ma racje 🙂 Ale pozatym jestem bardzo dumna ,ze tak mi pomaga, pomimo,ze poki co nie mieszkamy razem. A wszystko dlatego,ze nie mamy co zrobic z jego psem 😞 moj pies go nie trawi a bedziemy mieszkac u mnie.

Sloneczko jesli on Cie nie kocha to chyba nie ma sensu ,zeby teraz byl z Toba a pozniej Cie zostawil bo tym by sie skonczylo. Zawsze tak jest.

A imie Wiktoria ? szczerze mowiac zadnej nie znam ;0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny! Ratunku! Zrobiłam obiad (pyszny swoją drogą 😉 ), później drzemka choć nie śpię zazwyczaj w dzień, spacer a teraz zjadłam ogromną porcję lodów ze świeżutkimi poziomkami, winogronami, kiwwi, bitą śmietana i wafelkami ;D. mówię Wam! Dogorywam na kanapie nie mogąc się ruszyć :P
Teraz zmykam na film!
Maiha - Alicja to sliczne imie, też rozważam 😉

Pozdrawiam wszystkie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło matko 🙂 zachowujesz się jak kobieta w ciąży... no ale przecież jesteś w ciąży 🙂 ja przed chwilą zjadłam porcję (sporą) młodych ziemniaków, pieczonych w piekarniku i do tego miseczke młodej marchewki 🙂 mniammm
CUDOWNIE BYĆ W CIĄŻY 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Mamcie i Brzusie 🙂

Jak Wam minęła niedziela? Ja byłam ze znajomymi w lodziarni i wsunęłam wieeeeelkie lody 🤪 a teraz coś mnie brzusio boli 🤢

Ide spac moje drogie 🙂 kolorowych snów Wam życze!

Ps. Witam tez mowe mamusie na naszym forum 🙂
Ciekawe ile nas jest-grudniówek? Da sie to jakoś policzyc? 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam nowe mamusie, jak nas dużo.. 🙂
a ja nie mogę spać, przeczytałam wszystkie zaległe posty, ależ z was gaduły. ja w weekendy zawsze poświęcam się całkiem rodzinie i dlatego mnie tu nie ma.
Słoneczko też Cie podziwiam, nie chcę Cie dobijać, ale najbardziej nie w porządku to jest nie ta dziewczyna lecz Tomek. Współczuję Ci tej sytuacji, no ale alimentów bym nie popuściła 🙂 juz taka święta to nie musisz być. Życzę zeby wszystko Ci się dobrze ułożyło i na pewno tak będzie.

Ja też mam problem z imieniem dla chłopca a jest duże prawdopodobienstwo ze włąśnie chłopak będzie. mojmąż i córka chcą Bartosza, ale jest już w rodzinie i ja nie chcę, wymysliłam leona w zdrobnieniu Leo,leoś 🙂
moze już pójdę spać jednak 🙂
Mittka bardzo mnie zmartwiłąs, mam nadzieję ze wszystko jest ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...