Skocz do zawartości

2011 lutowe dzidziusie na start!!! :D | Forum o ciąży


aallicee

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ewcia24 napisał(a):
Hej pisała do którejś z was monic na tel?? do mnie o 9 pisała o skurczach a ja jeszcze spałam 😞 i dopiero o 10 przeczytałam. Pisałam do niej ale na razie jest cisza nic nie odpisuje więc może już rodzi hmmm no ciekawe ...

ale by było fajnie następny szkrab 🙂 🙂 🙂 kurczę jak na razie same chłopaki hihihi 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie wyczekujące Mamusie i te doczekane także i takie, które być może w tej chwili się doczekały.
Historie dotyczące teściowych wielobarwne, co człowiek to opowieść.

Agaash też się zastanawiałam jak bardzo zbliżone będą terminy naszych cesarek 🙂 no i cudownie, że teraz będziesz miała mamę pod ręką, a że pedantka, to zajmie się wszystkim, a Ty będziesz miała czas dla siebie i dzieciątka.

Dzisiejszej nocy rozmyślałam nad tym jak to jest tęsknić za kimś, kogo ma się w sobie 🙂... moje nocne rozważania nad wyraz filozoficzne 😁 i jak tu spać? Wstaję więc, grzeję mleko i zapisuje te moje rozważania w dzienniku ciąży, który staram się prowadzić regularnie od 4 miesiąca... to się kiedyś córeczka uśmieje z moich zapisków.

Nanusia śnisz o swojej córeczce- wspaniale, mi Blanka się jeszcze nie przyśniła 😞, mojemu mężowi i mamie tak, a i kuzynce, a do mnie nie przychodzi we śnie, jedynie jako brzuszek 🙂 Mam za to częste sny o tym, że opycham się słodyczami i to takimi najbardziej wymyślnymi i jestem taka szczęśliwa-na jawie nie mogę, z racji cukrzycy ciążowej, wiec przynajmniej we śnie sobie podjem 😁
Joasiu- ja też mam inną barwę skóry przy pępku, sinawo-brązową i też jest cieplejszy i do tego jeszcze te rozstępy wokół niego (tylko tam). A i mam jeszcze tak, że właśnie w okolicy pępka i nad nim czasami mnie swędzi-może skóra rozciągnięta do granic możliwości- często tam wyczuwam główkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolla mi też moja Córcia rzadko się śni, ale akurat dzisiaj się przyśniła 😆 Tak porodowo trochę - leżałam sobie na brzuchu i coś tam pisałam, aż poczułam duży ból, okazało się że to już główka mojej Kruszynki wyszła na zewnątrz 😜 a zaraz za główką całe ciałko, spojrzałam na tą moją Niunię i stwierdziłam, że ma jakąś główkę dużą w porównaniu z ciałkiem i nie jest zbyt ładna... ale pomyślałam, że to pewnie z tego powodu, że ledwo co się urodziła i faktycznie, gdy tylko ją owinęłam i trzymałam w ramionach to bardzo wyładniała 😜 i wtedy pomyślałam, że muszę męża powiadomić, że już po porodzie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki 🙂
no zaległości nadrobione 🙂 fajnie jest co czytać 😉
Agaash co do szczepionki to jak już pisałyście zdania podzielone ja nie robiłam bo powiem szczerze nie wieżę w ich moc 😉 uważam że to jeszcze za wcześnie żeby mówić czy dobre czy zle to pewnie za jakieś 20-30 lat wyjdzie 🙂 a co do powrotu do Polski i stosunku twojego taty do tego to jakbym moją mamę słyszałam PO CO???, DO CZEGO??? 🙂 uważa że nawet ona pracę rzuci tzn. emerytura i do Nas przyjedzie 😜 piszesz że mamcie teraz masz to super chociaż jak widać ma to i swoje minusy 😉wiadomo wszystkim się nie dogodzi 🙂
Asiula i jak tam egzamin bo gdzieś chyba nie doczytałam i żyję w niewiedzy hihihi 😜
Karolla80 to między nami zawody normalnie będą u mnie jak samej nie ruszy to 7 lutego na wywołanie mam iść ciekawe tylko czy zdążę przed Wami 😉 🤪 😉 oklask za termin 🙂
Ewcia rozstępy ... no cóż mąż jakiś czas temu znalazł u mnie jeden właśnie tak jak u Karolli obok pępka a co do kremów to nie jestem taka pewna czy rzeczywiście pomagają ja nie używam wcale no czasami oliwka brzuch maznę ale tak naprawdę czasami uważam, że to geny
a kochana no i oklask dla Twojego męża wiadomo rodzinki się nie wybiera ale najważniejsze mąż po Twojej stronie 🙂
a co do teściowej to ja mam tak samo jak Asiula cud kobieta kochana oklask dla teściowej 🙂
Joanna co do brzuszka to ja już od dłuższego czasu mam jedną wielką pajęczynę żył na brzuchu i piersiach tylko że mój brzuch to ogromnyyyy nawet wstyd napisać ile centymetrów doszło szok z resztą pewnie i tak by żadna nie uwierzyła bo sama nie wierzę 🤪
no i to by było tyle teraz sama w domku siedzę mąż w pracy siostra z mężem już pojechała a mi zostało tylko czekać na małego no i znów wbić się w resztkę obowiązków jakie miałam bo i tak dużo już okrojone były a teraz jeszcze jak siostra była to moim zadaniem było pachnieć i leżeć hihihihi wiecie o co mi chodzi totalny nic nie robienie 😜 😜 😜
trzymajcie się kochane no i wiadomo czekamy na wieści od Monic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Kasiu za numer 🙂 Powiem Ci, że moja mała też dzisiaj nad wyraz aktywna, a przez ostatnie 2 dni była spokojniejsza. Braxton u mnie jak był tak jest, twardy brzuszek jak kamień średnio co 10 minut! Dzisiaj miałam bardzo niewielkie bóle takie jak przed miesiączką od 3 h nad ranem, ale jak wstałam to przeszły... także czekamy dalej... Trzymaj się na tej wizycie i daj znać na komórkę czy dali Cię do tego szpitala !!! KOniecznie!!!! będziemy czekały na wiadomość! Życzę duuuuuuuużego rozwarcia 🙂
Ja jutro mam wizytę ale tylko KTG i tak się zastanawiam czy nie poprosić o badanie, bo dopiero w następny wtorek bym miała badanie + USG i nie wiem czy tyle wytrzymam w niepewności co tam się dzieje, czy poszło dalej te rozwarcie czy dalej 2 cm :/ 😞 Nie wiem co robić!

Karolla mnie też strasznie momentami swędzi brzuszek w okolicach pępka, nawet jak wsmaruje kremy, oliwki to dalej swędzi, nic na to nie można poradzić 😞 No i uspokoiłyście mnie, że wasze pępuszki podobnie wyglądają, bo już myślałam, że to może coś złego...Po co my szukamy ciągle powodu do zmartwień :p ehh taki urok mam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiulA84 napisał(a):
alwo trafiłam na bardziej pobłażliwego instruktora-egzaminatora i mi zaliczył (mimo, że mógł nie zaliczyć ☺️ ). Teraz jeszcze tylko wewnętrzna teoria (planuję jutro zdać) i mogę do państwowego się szykować... brrrr...

😁 super i powodzenia jutro 🙂 to jak dobrze pójdzie to jeszcze sama samochodem na poród pojedziesz hihihi 🙂 z własnym prawkiem oczywiście 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiula- cudownie, że przyśniła Ci się córeczka, zwłaszcza, że jak piszesz nie robi tego za często. A i ten poród też niezwykle ciekawy, szkoda tylko, że bez udziału męża 🙂
A i brawa dla Ciebie za to, że jesteś taka dzielna na egzaminach i idziesz do przodu i to podwójne wyzwanie z racji tego, że jesteś w ciąży. Podziwiam. Sama nie mam prawa jazdy, ale znam opowieści koleżanek i to jak wielkie to wyzwanie i przeżycia i stres.

Alwo – zobaczymy jak będzie, będę trzymała kciuki, abyś nie czekała dłużej i była przede mną 🙂 A i u mnie na ciele iście artystycznie, jakby ktoś niebieskim pisakiem pomalował mi ciało- same żyłki. Brzuszek też ogromny, wszyscy się dziwią i pytają czy bliźniaki, ale nie rozlał się na boki, tylko jest taki do przodu i często zapominam i się obijam zdziwiona, np. gdy podchodzę do lustra 😁, a dla ciekawości zmierzę, bo tego nie robiłam i chyba też będzie to szokujące.

Joasiu- skąd ja znam to niepotrzebne zamartwianie się, jestem taka sama, jak jest dobrze, to wynajduję sobie historie. Został mi tydzień do cesarki, mój lekarz wyjechał na narty i wraca w poniedziałek i powiedział żebym przyszła na ktg do szpitala w tym tygodniu i zastanawiam się czy nie zrobić tego więcej niż raz. Ostatnio nie badał mi szyjki i nie wiem, jak z nią jest, choć skurczy nie czuję, więc myślę, żeby przebadać się u innego lekarza dla swojego spokoju. Martwię się też, czy łożysko dobrze odżywia Dzieciątko, bo przy cukrzycy różnie bywa. Mamy podobne dylematy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolla, z tą moją dzielnością to różnie bywa, bo na ostatnim egzaminie mało brakowało a bym się rozpłakała, już miałam łzy w oczach, bo miałam przeczucie, że samochód mi zgaśnie gdy będę ruszać... 😜

alwo słyszałam, że nie polecają prowadzenia samochodu gdy poród się rozpoczął ;p chociaż kto wie co by mi przyszło do głowy w tym momencie... 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiulA84 napisał(a):
Karolla, z tą moją dzielnością to różnie bywa, bo na ostatnim egzaminie mało brakowało a bym się rozpłakała, już miałam łzy w oczach, bo miałam przeczucie, że samochód mi zgaśnie gdy będę ruszać... 😜

alwo słyszałam, że nie polecają prowadzenia samochodu gdy poród się rozpoczął ;p chociaż kto wie co by mi przyszło do głowy w tym momencie... 😎

hahahaha no pewnie nie radzę przy skurczach prowadzić 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiulA84 napisał(a):
Karolla, z tą moją dzielnością to różnie bywa, bo na ostatnim egzaminie mało brakowało a bym się rozpłakała, już miałam łzy w oczach, bo miałam przeczucie, że samochód mi zgaśnie gdy będę ruszać... 😜
/quote]

I na tym właśnie polega Twoja dzielność, o mało się nie rozpłakałaś, a łzy w oczach to nie szloch, w ciąży niekiedy jesteśmy nieobliczalne i same siebie zaskakujemy, a Ty podjęłaś wyzwanie i dałaś radę i nie rozpłakałaś się i jutro dalej walczysz-dzielność w najczystszej postaci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To nie miał być cytat 🙂 :
I na tym właśnie polega Twoja dzielność, o mało się nie rozpłakałaś, a łzy w oczach to nie szloch, w ciąży niekiedy jesteśmy nieobliczalne i same siebie zaskakujemy, a Ty podjęłaś wyzwanie i dałaś radę i nie rozpłakałaś się i jutro dalej walczysz-dzielność w najczystszej postaci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JejQ ale jestem podekscytowana, ze Monic i Lorqasanegra juz rodza 🙂 heheh super !!! Dacie rade dziewczyny 3mam kciuki !!! 😁
Ale sie teraz posypie zobaczycie, niedlugo bedzie pusto na forum i smsy bedziemy tylko pisac 😜 hehe
Ja przed chwila myslalam tez ze cos u mnie sie zaczyna, ale falszywy alarm- bolu brzuszka dostalam i skurcze dzis od rana wiec myslalam, ze to juz, ale wizyta w lazience wszystko wyjasnila, ze to jeszcze nie to ehhhh
Ciekawa jestem czy wczesnie sie cos u mnie zacznie jak nie to do 16 napewno juz bede tulic niunie. Ewcia i Alowo wy juz 40 tydzien, a maluszkom dalej w brzuszku dobrze 🙂 hihih
okej dajcie znac jak cos bedziecie wiedziec o Monic czy Larosanegrze 🙂 czekam z niecierpliwoscia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie się przebudziłam i pomyśłałam, ze larosanegra dawno nic nie pisała, wchodzę na forum a tu takie nowinki 🙂 ruszyło pełną parą!!! A co z Manią, Aguulą, Agniesiabe, Diuną, Mają i Gabb??? Też dawno nic nie pisały,a może jeszcze kogoś pominęłam? Tyle Nas jest ciężko ogarnąć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka Brzuchatki 😉
Dziekuje za pamiec 🙂 Joasiu a tobie za eska 😘
Trzymam kciuki za dziewczyny i maluszki 😉
Ja rano jade do szpitala na badania. Niestety mam okropnie popuchniete stopy, dlonie i twarz tak ze az cale kosci mnie bola. Rano musze zawiez mocz do badania czy nie ma bialka bo mam zagrozenie zatrucia ciazowego i jesli sie okaze ze niestety zostanie wykryte czeka mnie do wieczora carka. Ciagle odpoczywam i mysle i oczekuje jutra tylko ze te godziny wleka sie strasznie. Jedno co mnie cieszy to ze Michas sie rusza ciagle wiec jest oki 😉 jestem dobrej mysli i licze ze tak jak mi to powiedziala polozna jak dzwonilam do szpitala ze to efekt slabego krazenia i zbytnio mi sie woda w organizmie odklada. Nic zobaczymy jutro a dzis trzymam kciuki za dziewczyny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mania 3mam kciuki za ciebie !!! BEdzie dobrze pod koniec ciazy czesto kobiety bardzo puchna, ale mysl pozytywnie to najwazniejsze.
Napisalam do Monic esk , a ona odpisala ze juz po wszystkim i ze jak odpocznie to napisze wszystko co i jak 😁 jej mamy kolejnego maluszka jeszcze Styczniowego !!!! /
Monic gratulacje !!!!! 😁 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...