Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
No hey kochane.Wpadlam sie tylko przywitac.Tak jak obstawialam,w nocy z nerwow wogole nie spalam 😉Ale przez adrenaline w ogole zmeczenia nie czuje 😉I zaraz lece do tego szpitala.Trzymac kciuki,zeby Julcie to ruszylo 😁


Trzymamy kciuki 😁!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to jestem juz w domu.mam sie w czwartek zglosic na wywolanie,bo tego masazu mi nie zrobili.Bo jak sie okazalo,to czop mi wyszedl,ale nie w calosci.Jeszcze kawalek zostal,a oni nie robia masazu,jesli szyjka nie jest calkowicie otwarta 😞Kurde,ale jestem zla i zawiedziona 😞Przez 2 tyg oswajalam sie z tym glupim masazem,nastawilam sie na niego,a tu dupa 😞 Tak wiec Julia napewno urodzi sie 04.03..Jeszcze trzeba 3 dni poczekac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MonisiaD napisał(a):
No to jestem juz w domu.mam sie w czwartek zglosic na wywolanie,bo tego masazu mi nie zrobili.Bo jak sie okazalo,to czop mi wyszedl,ale nie w calosci.Jeszcze kawalek zostal,a oni nie robia masazu,jesli szyjka nie jest calkowicie otwarta 😞Kurde,ale jestem zla i zawiedziona 😞Przez 2 tyg oswajalam sie z tym glupim masazem,nastawilam sie na niego,a tu dupa 😞 Tak wiec Julia napewno urodzi sie 04.03..Jeszcze trzeba 3 dni poczekac
hej..zycze powodzenie 🙂 ja rodzilam 15 lat temu 04.03...20 minut i po strachu..czego i Tobie zycze 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde,pospalam sobie troche i teraz czuje sie,jak pijana:P Loli chetnie bym glosik na to twoje malenstwo glosik oddala,ale nie moge...bo mozna glosowac tylko raz dziennie:P A juz jedna dziewczyna na marcowkach poprosila o glosowanie na to zdjecie:P Wiec z tym glosikiem musze do jutra poczekac:Ide obiad robic,bo od powrotu ze szpitala nie zrobilam nic poza zjedzeniem i drzemka:P Dzieki dziewczyny za slowa otuchy.Wiedzialam,ze mam zlosnika w brzuszku,ale teraz juz widze,ze to baba z charakterkiem jest 😁 😁 Po mamusi:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Kurde,pospalam sobie troche i teraz czuje sie,jak pijana:P Loli chetnie bym glosik na to twoje malenstwo glosik oddala,ale nie moge...bo mozna glosowac tylko raz dziennie:P A juz jedna dziewczyna na marcowkach poprosila o glosowanie na to zdjecie:P Wiec z tym glosikiem musze do jutra poczekac:Ide obiad robic,bo od powrotu ze szpitala nie zrobilam nic poza zjedzeniem i drzemka:P Dzieki dziewczyny za slowa otuchy.Wiedzialam,ze mam zlosnika w brzuszku,ale teraz juz widze,ze to baba z charakterkiem jest 😁 😁 Po mamusi:P


mozna glosowac na foto pare razy ! tylko za kazdym razem na inne nie tylko na jedno 😉

gosoi dziekuje bedziemy bardzo wdzieczne a co do fotek to milo ze ogladalas 😉 fajnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tuska8 napisał(a):
no a ja mam kolejną dziewczynkę, która prosi o głosiki.. 🙂 poznajcie Ewcię:
http://pl.lennylamb.com/#pieluszki_wielorazowe/konkurs/3022

Loli to jest wspomniany post z marcowego forum.glosik oddalam na to samo malesnstwo:P Dlatego wlasnie nie moge zaglosowac drugi raz:P Zeby nie bylo,ze nie chce 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sylvianka3 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
http://republika.pl/blog_sq_195437/267630/tr/brzuszek_z_nozka.jpg czy to jest mozliwe?/


Gosia widziałam wcześniej to zdjęcie i też się zastanawiałam :P żeby aż tak było widać?!


Niewazne tam wnikacie 😁 jest slodkie urocze kochane 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zdjecie jest sliczne,ale raczej nieprawdziwe,bo przy tak zaawansowanej ciazy to malenstwo jest juz glowa w dol ulozone.Jedyna opcja zeby dzidzia byla ulozona posladkowo,ale to wtedy nogi by miala ulozone do szyjki macicy.Ale i tak uwielbiam ta fotke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...