Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
trzymajcie jutro kciuki mamy badania w szpitalu i kolejne usg 🙂 mam nadzieje ze bedzie wszystko ok 🙂

Napewno wszystko bedzie dobrze.Nie ma powodow do obaw.A tak w ogole to ja ci wroze,ze bedziesz miala synka 😁 Juz za kilka tyg sie o tym przekonasz:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
nusia27 napisał(a):
a ja mialam padkudna noc. mala od 22 do 2 byla glodna. cycka je tylko jak jest fest pelny i tylko ta wode a jak juz jest geste mleko i musi mocniej ciagnac to sie drze bo nie leci jak z butelki. jak jej dalam butelke to ssala ja jak smoczek. jak jej dalam smoczek to plakala ze jest glodna. zasypiala mi na rekach a jak ja odkladalam do lozeczka to zaczynala sie napinac i wymiotowala. i tak 4h. mialam ochote ja sprzedac na targu albo skrzyczec. wychodzilam z siebie... a dzisiaj ja przepraszalam... w ogole zauwazylam ze po moim mleku jest glodna i wymiotuje i sama woda leci a po butelce tylk jej sie ulewa i o nie zawsze. musze chyba przejsc calkiem na butle a tak bardzo lubie ja cyckiem karmic 😞

a i zaczela sie usmiechac tak pelna geba 🤪


o widze ze noc nieciekawa, a przyjela coreczka przeprosiny?:P
nusia widocznie malej juz nie wystarcza Twojego mleka, glodomorek maly hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
trzymajcie jutro kciuki mamy badania w szpitalu i kolejne usg 🙂 mam nadzieje ze bedzie wszystko ok 🙂

Napewno wszystko bedzie dobrze.Nie ma powodow do obaw.A tak w ogole to ja ci wroze,ze bedziesz miala synka 😁 Juz za kilka tyg sie o tym przekonasz:P


mam nadzieje, ze dobrze wywrozysz:P po Tobie ja bede kolejna do rozpakowania 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja sie tak zastanwiam, wszyscy co rodza tutaj to z czasem do pomocy sprowadzaja mamy badz tesciowe czy kogos bliskiego. Zapewne ja tez bym chciala, ale moja mama na dluzsza mete za bardzi by mi na nerwy dzialala, tesciowa to by sie do wszystkiego wtracala i moje dziecko uwazala za swoje. Mam nadzieje, ze damy sobie rade z marcinem sami, bo wole juz tak niz tuz po porodzie denerwowac sie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nusia27 napisał(a):
chyba przyjela 🙂 nie wyprowadzila sie jeszcze wiec chyba wszystko ok 😜

Zobaczymy dzis w nocy:P
Gosia a dlaczego nie macie sobie dac rady?Ja w was wierze 🙂Mi moja mama nie pomoze,bo juz jej z nami nie ma,a tesciowa przyleci 10.03 tylko na 10 dni wnuczke zobaczyc.Wiec jak widzisz,tez bede sama.Mowie ci,nie zamartwiaj sie na zapas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nusia27 napisał(a):
dziewczyny powiem wam ze mamy i tesciowe tylko dzialaja na nerwy pomimo tego ze sa kochane 😜

Swiete slowa.Ale nie tylko one.Prawda jest taka,ze najlepiej jest we dwojke.Bo jak ma sie blisko rodzine,to zlote rady zawsze sa w cenie 😉A mnie to wkurza,jak wszyscy wiedza lepiej ode mnie co ja mam robic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
nusia27 napisał(a):
dziewczyny powiem wam ze mamy i tesciowe tylko dzialaja na nerwy pomimo tego ze sa kochane 😜

Swiete slowa.Ale nie tylko one.Prawda jest taka,ze najlepiej jest we dwojke.Bo jak ma sie blisko rodzine,to zlote rady zawsze sa w cenie 😉A mnie to wkurza,jak wszyscy wiedza lepiej ode mnie co ja mam robic


mnie tez! :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Do mnie chyba jeszcze nie dociera,ze jutro o tej porze bede juz w szpitalu 😉A pojutrze to juz Julcia napewno bedzie z nami 😁


Monisiu normalnie sie doczekac nie moge jak wkleisz zdjecie Juleczki nam tutaj 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny prosze was ! o jedno klikniecie 😉 Ewunia od nas z wrzesnia jest na 1 miejscu i pomozmy jej sie na nim utrzymac :


http://pl.lennylamb.com/#pieluszki_wielorazowe/konkurs/3022

z góry dziekuje za glosiki dla Ewuni 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli napisał(a):
Dziewczyny prosze was ! o jedno klikniecie 😉 Ewunia od nas z wrzesnia jest na 1 miejscu i pomozmy jej sie na nim utrzymac :


http://pl.lennylamb.com/#pieluszki_wielorazowe/konkurs/3022

z góry dziekuje za glosiki dla Ewuni 😉
no kliknelam 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli głosik oddany 🙂))
A Monia dzisiaj wypoczywa cały dzień 🙂
A Wy dziewczynki co dzisiaj w planach macie? 🙂
Słuchajcie babeczki na urlop już płatny mogę odejść 11 tygodni przed terminem porodu , tak?
Bo jakoś się nie mogę doprosić mojego głównego menadżera o list z informacjami wszystkimi :/ A swojej szefowej muszę już też dać znać kiedy będę chciała odejść!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monia jak tam gotowa na tornado? Bedzie dobrze. Ja po porodzie mowilam ze nigdy wiecej a teraz juz nie pamietam tego bolu 😉 moja szefowa spi teraz w lozeczku i co chwile steka i prezy sie na kupke a ja nie moge spac, bo reaguje na kazdy jej dzwiek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Syvianko jest tak jak mowilas,mozesz zaczac 11 tyg przed tygodniem planowanego porodu.Oto fragment ze strony revenue 🤢tarting your Statutory Maternity Leave

You can start your Statutory Maternity Leave any time from 11 weeks before the beginning of the week when your baby's due.

If you are off work because of your pregnancy within four weeks of the expected birth date, your employer can make you start your Statutory Maternity Leave then.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nusia chyba jeszcze do mnie nie dociera,bo jestem totalnie spokojna i wyluzowana 😁 😁 Ale to dobrze,martwic sie bede potem hihi.Swiadomosc,ze dzieki temu jutro rano Julcia bedzie z nami dziala na mnie kojaco 😁 A potem bede z toba porownywala konsystencje kupek hihi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MonisiaD napisał(a):
Nusia chyba jeszcze do mnie nie dociera,bo jestem totalnie spokojna i wyluzowana 😁 😁 Ale to dobrze,martwic sie bede potem hihi.Swiadomosc,ze dzieki temu jutro rano Julcia bedzie z nami dziala na mnie kojaco 😁 A potem bede z toba porownywala konsystencje kupek hihi 🙂
taka data jak moj synek...cudownie spokojne zdieci ur.04.03...i fajne charaktery maja 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...