Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
nusia27 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
rozstepy? jejku w tym wieku ;p musze cos z tym zrobic ;p
paula glowa do gory masz swojego aniolka i to jest najwazniejsze 🙂


niestety takie sa uroki ciazy 😜


to akurat nie jest zalezne od wieku 😜 mi sie udalo - nie mam ani jednego rozstepu 😁 ale za to celulitis 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi odkad wszedl ten 30 tydzien ciazy to paskudnie sie czuje 😞
wszystko mni boli, ruchy sa coraz bardziej bolesne, mecze sie przy byle czym i nastroje zmieniaja sie co godzine. Cos czuje ze moja ciaza nie dotrwa 40 tygodnia...
I codzienne chodzenie pare razy po schodach na sama gore - maskara.
Chyba depresja przedporodowa mnie bierze, bo nawet w lustrze mi sie patrzec na siebie nie chce 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem,jestem.Ale po kolejnej nieprzespanej nocy czuje sie fatalnie 😞I dojadam wczorajsze racuchy na sniadanie.Gosiu ja tez po 30 zaczelam sie gorzej czuc,wszystko mnie dobijalo i czas sie strasznie wlekl.Ale od 36 poczulam znowu przyplyw energii i checi do zycia..az do wczoraj 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc 😁 Ale dzis senna pogoda:/:/ a wczoraaaaaj bylismy na spacerze i wyprobowalam moje nowe kijki do nordic walking i chyba je zle trzymalam bo dzis rano obudzilam sie i poczulam ,ze moje rece waza z 200kg 😁 😁 😁 - znow Maja czegos niedoczytala 😁 powinnam miec nadgarstki sztywne a moje lataly 😁 ale masakra zasypiam od rana, ODDAJCIE MI SLONCE!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mowie Wam ta angielska sluzba zdrowia jest do niczego!
wczoraj poznym wieczorem mojemu marcinowi wszedl kleszcz w plecy, ale dupka odpadla. Poszlismy do szpitala to lekarka powiedziala, ze tak to jest kleszcz, ale ona nie wyciagnie bo nie umie trzeba isc dzisiaj do lekarza - poszlismy a lekarz na to, ze on nie wyjmie. Trzeba przyjsc jak bedzie czerowne i bolalo!! no kurwa!
pojechal teraz do innego szpitala, ciekawe co tam mu powiedza! no ja to urodze wczesniej!
a tydzien temu urodzila znajoma dziecko termin miala na 15 kwietnia, dziecko wazy 1500kg i jest w inkubatorze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiaa pewnie lekarze nie mogli w internecie znalesc instrukcji obslugi wyciagania kleszcza 😁 😁 Wcale by mnie to nie zdziwilo 😉Kurcze,ale twoja kolezanka faktycznie sie troche pospieszyla.Zycze jej,zeby malenstwo szybko na wadze przybieralo i niedlugo z mamusia do domku moglo wrocic.Kurcze humorek mi sie poprawil,bo wlasnie kupilismy bilet dla tesciowej.Przyleci do nas 10.03 do 20.03 🙂Juz sie jej doczekac nie moge,bo to taka kochana kobitka 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny 🙂
Tak tu sobie zaglądam bo sama jestem z UK 🙂
Ale macie słodkie brzuszki te co jeszcze 2w1 🙂
A Ciebie Loli nie poznałam na awatarze 😉 Cud, miód i orzeszki 😁
Oj tutaj służba zdrowia to jakaś porażka !! 😮 Ja rodziłam moją Alę ponad 4 dni bo nie chciało mi się robić rozwarcie a, że ze mną i Alą ogólnie było wszystko oki to kazali czekać aż naturalnie zrobi się 10cm a ja po trzech dniach skurczy co 5 minut miałam 4 cm 🤔 Teraz dwa dni temu byłam na szczepieniu z Alusią to baba z recepcji jak zobaczyła, że ja polka i jako jedyna na poczekalni to moją Red Book przekładała na sam spód i chyba po mnie przyszło z 5 osób to weszli przede mną a ja weszłam wtedy jak już nikogo nie było w poczekalni !! 😠 Czekałam 3 godziny !! 😠 😠 A jak poszłam z Alusią do GP bo pokasływała to lekarz na kaszelek dał Jej.... Paracetamol !!! 🙃 Nie no lubię ten kraj ale służba zdrowia i cała biurokracja w urzędach doprowadza mnie do szewskiej pasji !! 🙃 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziendobry w weekendowy poranek 😁 Dziewczyny ale opowiadacie straszne rzeczy!!!! 😁 Ja nie nastawiam sie zle, bo tu na nas nikt krzywo nie patrzy, a mysle ,ze co maja zrobic to zrobia przynajmniej bez zbednych komentarzy w szpitalu i podczas porodu jakie sie slyszy w Polsce, co to polozna nie powiedziala:/ Wiem,ze czasem rzeczywiscie to przykra sprawa, ale doceniam to co mam.

Milego dniaa!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
maja ja tez jestem zadowolona ze sluzby zdrowia 😉 jak bylam ostatnio z malutka bo wymiotowala po karmieniu to siedzialam w gabinecie u gp prawie godzine. Lekarka badala mala i odpowiadala na wszystkie moje pytania. W ogole z przychodni i szpitala w ktorym rodzilam jestem zadowolona. Ale wiadomo ze zalezy na co sie trafi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nusia dokladnie ja tez jestem dobrego zdania co do sluzby zdrowia ale..... wydaje mi sie ze kobiety ktore sie meczyly podczas porodu rodzily kilka dni, mialy jsakies probkemy to wiadomo ze nie beda tego dobrze wspominaly :/
u mnie porod 4 h to szybko ! a porod odbierala praktykantka 😉

nusia daj na siebie jakies namiary zeby sie spotkac 😉 na spacer jak bedzie ladna pogoda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aisak ja ci powiem,ze to chyba zalezne jest od tego,na kogo trafisz.Z wlasnego doswiadczenia wiem,ze lekarz lekarzowi nie rowny.Ale niestety to samo jest tez w Polsce,z tego co mi rodzinka opowiada.A jesli chodzi o paracetamol,to oni zawsze go tu daja,bez wzgledu na kogo trafisz.Dlatego ja sobie leki dla malej z Polski poprzywozilam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...