Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
MajaCh ja od poczatku ciazy bardzo chcialam rodzic w wodzie.I gdyby nie ta cholestaza,to napewno bym to zrobila 😞Ale coz,w tej sytuacji moge sobie tylko pomarzyc.Loli mowilam ci juz kiedys,ze w makro mozna naprawde takie i fajne rzeczy dostac.A jesli chodzi o gruszke,to ja jej nie kupowalam.Zamiast tego mam aspirator do nosa,bo wg wielu mam jest o wiele lepszy.Z tym,ze polecono mi konkretnej firmy,bo roznie to z nimi bywa. Oto link jakbys byla zainteresowana.Sa tam tez opienie innych mam i widze,ze tez sobie go chwala
http://www.bangla.pl/zdrowie/dla-dzieci/katar-higiena-nosa/nasalprodukter-ab-aspirator-nosefrida-p2564.htm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
taka niespodzianke zrobila moja niunia tatusiowi 🤪 jak sie kliknie na zdjecie to otwiera sie wieksze, wrazliwi niech tego nie robia 😜
musielismy jej bodziaka rozciac nozyczkami by go zdjac, bo miala cale plecki brudne. a jak otworzylismy pieluche to jeszcze sikac zaczela 🤪

[URL=http://img825.imageshack.us/i/p1050453.jpg/][IMG]http://img825.imageshack.us/img825/4018/p1050453.th.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niusia mocne zdjecie 😁 😁 Rozwalilas mniena dobranoc 🙂Ja sie na szczescie malych dzieci nie boje,bo mam doswaidczenie.Jedno nawet minutowe malenstwo musialam na porodowce ubierac,bo mamusie nw tym czasie zszywali od srodka a tatus ja wspieral 😉Wiec wiem,ze malenstwem dam sobie rade.Tylko kapania kruszynki sie boje,ale w to wrobie meza 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w sumie przerazilo mnie ze niencinaja bo lepiej naciacniz jak jest rozerwane ehhh 😞
a propos gruszki to prawda o kitu ja polecam tez aspirator i tez nosefride super rzecz szybko i dobrze wyciaga a dziecko sie nie meczy jak z grucha czasem jak juz katar wiekszy czasem

zkapiela ja tez mialam ta misowa gabke moja uwielbiala wode powolutku jak mowila niusia mowiac do malenstwa i supr ja pamietam balam sie peka zamoczyc bo moczyc nie mzona wiadomo az odpadnie a ja troche czekalam az odpadnie i pryskalam tam tym do pepka ale czekalismy ze 2-3 tygodnie

a propos wozka mysle jaki kupic jaki myslicie podwojny bo nikola to 2 latka edzie miaal wiec az tak chodzic nie bedzie ale z drugiej strony otem wyrosnie szybko i szkoda pieniedy moze dostawke taka ze tezda sie siedziec i wtedy pojedynczy dla malanestwa? ehh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niusia ja mam termometr w mieszkaniu kolo lozeczka,a do wanienki kupilam osobno.Z reszta tesciowa do nas przyleci na tydzien,maz bedzie mial 2 wolnegoto mi tez troche pomoga 😁 Pokazalam wczoraj mezowi ta mega kupe,ale sie smial.Uznal,ze jak Jula cos takiego zwali,to ja sprzatam 😁 Paula mojej siostry corka ma 2latka i niecale 4 miesiace i wsadzenie jej do wozka,to jest sztuka,bo ona juz teraz sama chce chodzic,albo na hulajnodze jezdzic.Na twoim miejscu nie kupowalabym wozka,tylko sa wlasnie takie dostawki z tylu,zeby dziecko moglo sobie stanac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nusia no to mężuś miał niespodziankę! 😁 hahaha ,a swoją drogą to Maleńka musiała chyba się porządnie najeść,co? 🙂))
Też boję się bardzo kąpieli 🙂 Moja maminka ma do mnie przyjechać,ale też nie wiadomo czy trafi dobrze,bo przecież mogę urodzić przed termin,albo po... I bardzo możliwe ,że pierwszą kąpiel będę musiała sama zrobić :P Ale mam nadzieję,że sobie jakoś poradzimy 🙂
A co do rożków to też mam dwa i uważam ,że to na początku jest super sprawa 🙂
I dziewczyny myślę,że później już nie będziemy myślały o nacięciu itd tylko o tym ,że już lada chwila nasze dzieciątko będzie z nami!
PS. a ja mam pytanko jeszcze do Mamusiek!
Od wczoraj czuję jakieś dziwne kłucie po lewej stronie ,ale tak bardziej jakoś po boku i ja się tak zastanawiam czy to coś od bobasa, czy to może przez to ,że wczoraj nie mogłam zrobić kupki?! :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziewczyny !W sumie tak troszkę mi przeszło,a dzidzia czuję że jest coraz większa ,bo na prawdę czasami mam wrażenie jakby mi w skórę nóżkę ,albo rączkę wbijała :P
Monia mam chrześniaka w wieku 3 lat i On też zawsze mi poopowiada co to rodzice w ostatnim czasie porabiali i mówili haha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nusia27 napisał(a):
paula ja niczym pepka nie smarowalam i odpadl po 6 dniach 🤪 a jak sie zmoczyl podczas kapieli to wycieralam do sucha... i z tego co widze moje kolezanki w polsce smarowaly pepki i im kikuty odpadaly po 2-3 tygodniach 🤪


tak to prawda, tu alecaja nic ne robic i pepek nprawde szybciej odpada. nam tez odpadl po 6 dniach. jedenie na co zwracac uwage kazala polozna,to aby kikutka nie zakrywac pampersem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sylvianka3 napisał(a):
Nusia no to mężuś miał niespodziankę! 😁 hahaha ,a swoją drogą to Maleńka musiała chyba się porządnie najeść,co? 🙂))
Też boję się bardzo kąpieli 🙂 Moja maminka ma do mnie przyjechać,ale też nie wiadomo czy trafi dobrze,bo przecież mogę urodzić przed termin,albo po... I bardzo możliwe ,że pierwszą kąpiel będę musiała sama zrobić :P Ale mam nadzieję,że sobie jakoś poradzimy 🙂
A co do rożków to też mam dwa i uważam ,że to na początku jest super sprawa 🙂
I dziewczyny myślę,że później już nie będziemy myślały o nacięciu itd tylko o tym ,że już lada chwila nasze dzieciątko będzie z nami!
PS. a ja mam pytanko jeszcze do Mamusiek!
Od wczoraj czuję jakieś dziwne kłucie po lewej stronie ,ale tak bardziej jakoś po boku i ja się tak zastanawiam czy to coś od bobasa, czy to może przez to ,że wczoraj nie mogłam zrobić kupki?! :P


kochana, ale z pierwsza kapiela spokojnie mozesz zaczekac. nie jest zalecane zbyt czeste kompanie maluszka na poczatku, poza tym pierwsze kilka dni w ogole sie mlca nie kkapie wg najnowszych zalecen, bo niszczysz delikatna, naturalna ochrone skory dziecka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...