Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Nusia we wtorek i srode zaliczylam 2km spacer,w czwartek conajmniej 5km i dzis tez z 2 km bedzie.Nie liczac tego,co po domu chodze,bo z tylkiem prawie w ogole nie siadam 😉Ty mnie nawet z tym sniegiem nie strasz.Brrr.My dzis idziemy na grilla.Niestety w zwiazku z pogoda grill bedzie sie piekl pod przykryciem,a my bedziemy w domu wszystko zajadac.
Gosiaa ja mam to lozeczko,co ci kiedys pokazywalam i dokupilismy do tego materac i daje rade.Najwyzej na poczatku zanim dojde calkiem do siebie,to maz bedzie mi malutka stamtad podawal.Bo i tak przeciez bedzie ze mna przez 2 tygodnie od porodu 😉
Kaasiaak ja to bym mogla sklep z ciuszkami otworzyc tyle tego mam do 9 miesiecy 😉A tu jeszcze ile od rodzinki mam dostac 😁 Ale ja to bede wszystko dla siostry trzymac,bo wlasnie zaczeli starania o drugie malenstwo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja mam tyle fajnych rzeczy dla malutkiej i jej niezakladam, bo z tym wymiotowaniem ciagle ja przebieram i ubieram jej ciuszki latwe do zdejmowania i zakladania 🙂 w h&m maja rewelacyjne body takie co sie zapina na boczkach i nie trzeba przez glowe szarpac. polecam zwlaszcza na poczatku kiedy kazda zmiana ciuszkow to czarna magia 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MajaCh ja mam cala komode-7 wielkich szuflad ciuszkow na 0-3,recznikow i kocykow dla malej 😁 Bo te wieksze trzymam pochowane pod stolem,bo juz sie nie zmiescily 😁 Dziewczyny ja za chwile jade do siostry na grilla i wroce pewnie dopiero jutro.Pisze to tylko,zeby potem nie bylo paniki,ze sie nie odzywam,bo zaczelam rodzic 😉Dobra,ja znikam i zycze milego popoludnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Majach u mnie było też takie wielkie buuum zaraz jak dowiedziałam się ,że to synek i z ciuszków już nic nie muszę kupować 🙂 W sumie to bardzo mało zostało mi do kupienia 🙂 Teraz tylko chcemy odświeżyć z moim troszkę pokoik i będziemy robić kącik dla Maluszka 🙂
Monia w takim razie miłego grillowanka i jesteś bez serca,bo aż ślina mi podchodzi jak pomyślę o takiej kiełbasce z grillka mmmmmm
Gosia ,a Tobie jak czas leci bez Twojej miłości? Pewnie pusto tak samej ,co? Mój pracuje na nocki to wiem co to znaczy spać samej :/
Loli beautiful picture 😁DD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylvianka moj maz tez pracuje czasem na nocki zalezy jaka shifta mu sie trafi, ale byl czas,ze sie przyzwyczailam spac sama i mnie zloscilo,ze lezy obok jak juz mial inna zmiane 😁, teraz je troche poredukowal,zeby glaskac malucha bo w nocy najbardziej kopie.

DZIEWCZYNY? ale nie jest tak,ze jak w ciazy sie maluch zachowuje to i po drugiej stronie brzucha bedzie???!!!, bo to by oznaczalo,ze cala noc bedzie szalec 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny widze ze poruszylyscie temat ubranek hm powiem wam tylko tyle jak ja mialam. Nie kupujcie wszystkiego newborn bo ja mialam dosc sporo bo jak sie duza dzidzia urodzi to nawet tego nie zalozycie moja cora miala 4kg i musialam jej zakladac od 0 do3 miesiecy. I tak jak Monika napisala ze ma cala komode ubranek hmm fajnie ale moim zdaniem nawet nie zalozysz wszystkiego maluszkowi ja tez tak mialalm przerozne ubranka a ubieralam mala tylko w te najbardziej wygodne jak wlasnie napisala Nusia ale to jest tylko moje spostrzezenie. A widzialam chyba ze ktos materacu szuka? sa tanie w Ikea albo w tkxmaxx widzialam ostatnio materac za 20 f bardzo fajny. Pozdrawiam was i przepraszam ze mnie tutaj tak malo strasznie. Jak byscie mialy jakies pytania to piszcie smialo.

Monisia jejcuu ty juz koncoweczka normalnoe czekamy wkoncu sie dzidzia pojawi a smaka na tego grilla mam do dzis mam nadzieje ze sie udal 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hey dziewczyny melduje sie spowrotem 😁 Grill sie udal,objadlam sie za 3 😁 😁 Loli na newborn to ja mam tylko 2 komplety ciuszkow,a reszta jest na 0-3.I wiem,ze pewnie ich wszystkich nie zaloze,ale to i tak jest silniejsze ode mnie 🙂Tym bardziej,ze te ciuszki sa takie tanie.Wiem,ze jestem monotematyczna,ale ja chce juz urodzic!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No co ty 😁 Nie odzywalam sie wtedy caly wieczor i nastepny dzien do niego 😉Az w koncu nie wytrzymal i powiedzial,ze nie mam sie zloscic,bo on juz w srode po rozmowie ze mna powiedzial koledze,ze nie idzie,bo woli nie ryzykowac,ze moglabym zaczac rodzic 😁 Jednak mezczyzni czasem potrafia pomyslec 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nusia tez zauwazylam,ze ciuszek ciuszkowi nie jest rowny 😉Ale to bede mogla jak juz sie mala na oko przymierzyc 😁 Ja mam duzo ciuszkow z nexta,bo na ebayu na aukcjach za grosze je kupowalam 🙂 A z primarka to ciagle cos przynosze,nie potrafie sie powstrzymac 😁 Ale teraz juz kupuje wieksze romiary
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...