Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 Dolaczam do zyczen Loli 😁
Milego dnia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Nusia domyslam sie po poscie loli,ze masz dzis urodzinki 🙂 🙂Zyczymy ci 100 lat kochana i zeby malutka juz doszla do siebie 🙂 🙂My dzis mialysmy boska noc.Mala padla o 23 i spala do4.Potem butla,zmiana pampersiaka i znowu spala do 7 🙂 🙂A teraz spadamy na spacer,bo jest chyba z 20 stopni,a to dopiero 8 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olenka123 napisał(a):
BRYYY 😉
PROSZE O KLIK KLIK 😉

W związku z wprowadzeniem nowego zapisu w regulaminie forum - pkt. 10.m - "treści mającej na celu wyłącznie namawianie do udziału w głosowaniach i konkursach". Od tego momentu proszę o stosowanie się również do tego zapisu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oczywiście ja również dołączam się do życzonek 🙂)) Buziaki :**
I ja też lecę szamać jakieś śniadanko ,bo Malutki tam mi w brzuchu szaleje i chyba się już dopomina haha i uciekam na dworek ,bo faktycznie słoneczko pięknie świeci 🙂) Miłego dnia Kobietki 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

admin napisał(a):
Olenka123 napisał(a):
BRYYY 😉
PROSZE O KLIK KLIK 😉

W związku z wprowadzeniem nowego zapisu w regulaminie forum - pkt. 10.m - "treści mającej na celu wyłącznie namawianie do udziału w głosowaniach i konkursach". Od tego momentu proszę o stosowanie się również do tego zapisu.


nawet linka nie wyslalam wiec o co ci chodzi ? wez odbij ok 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olenka123 napisał(a):
admin napisał(a):
Olenka123 napisał(a):
BRYYY 😉
PROSZE O KLIK KLIK 😉

W związku z wprowadzeniem nowego zapisu w regulaminie forum - pkt. 10.m - "treści mającej na celu wyłącznie namawianie do udziału w głosowaniach i konkursach". Od tego momentu proszę o stosowanie się również do tego zapisu.


nawet linka nie wyslalam wiec o co ci chodzi ? wez odbij ok 😉

Proszę czytać ze zrozumieniem - najlepiej 2-3 razy. Ale dla Ciebie będzie wyjątek i napiszę dokładniej. Powstał NOWY zapis, żeby nie nawoływać do głosowania - bez względu na to czy jest link czy go nie ma i prosiłem by od teraz zacząć przestrzegać również tego zapisu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wszystkiego najlepszego nusia i oby te lata byly piekniejsze od poprzednich :*:*
a ja pojde na dworek jak moj wroci z pracy nie wiem czemu, ale juz boje sie sama wychodzic na dwor 😞
a ja dzis na obiadek robie jajeczka sadzone 🤪 🤪 chcice mam na nie od tygodnia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
wszystkiego najlepszego nusia i oby te lata byly piekniejsze od poprzednich :*:*
a ja pojde na dworek jak moj wroci z pracy nie wiem czemu, ale juz boje sie sama wychodzic na dwor 😞
a ja dzis na obiadek robie jajeczka sadzone 🤪 🤪 chcice mam na nie od tygodnia 😁


ja tez sie balam sama na dwor wychodzic 🙂 nigdy nic nie wiadomo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To znowu ja 😁 wiec chce Wam pokazac moj piekny stolik 😁 wlasciwie to blat bo nie wiem jak zrobic zdjecie,zeby nie wygladal glupio:P
[URL=http://img228.imageshack.us/i/stolikn.jpg/][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/4028/stolikn.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a to obiecane zdjecie wozka,tez nie wiem jak zrobic na pokaz 😁 ma cztery kolka jest wypasiony firmy Graco podobno dobry 🙂 i ma bajery - fotelik cos do fotelika i jeszcze inne takie co nie wiem do czego sluza:P (narazie)
[URL=http://img855.imageshack.us/i/wozek.jpg/][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/5373/wozek.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rozmawialam dzis po pracy z kolezanka,ktora opowiedziala mi swoja historie, zaskoczylo mnie to bardzo......chodzi o przelamania dziecka - pierwszy raz sie z czyms takim zetknelam, chodzi o to,ze w ktoryms momencie kiedy glowka nie jest podparta cos przeskakuje w kregach czego pozniejszym efektem jest garb u dziecka. Jej coreczka jak miala kilka miesiecy strasznie marudzila, i ona nie wiedziala czy od mleka czy gazy, no wiecie... pojechala do Polski do pediatry jakiejs starszej babeczki,ktora porobila jej sprawdzajace cwiczenia tj. dociaganie prawej nozki do lewego lokcia itd. Mama mowila,ze to jak masaz dziala i troche wyglada, i ta lekarka dziecku to zahamowala. Teraz sie prawidlowo rozwija, ale jej sasiadki synek zostal przez mame przeoczony i rosniemu garbik:/ Dziewczyny slyszalyscie o czyms podobnym???? JA PIERWSZY RAZ i prosze uspokojcie mnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mleko dla dzieci głodnych?? :P
Maja ja o tym nie słyszałam :/
Dzisiaj prasowałam następną turę ciuszków ,o matkooooo! Musiałam siedzieć na krześle przy desce do prasowania,bo plecy mnie tak bolały już!:P mój Radek nawet mi zdjęcie zrobił,to Wam pokaże jak zrzuce haha :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie kazde dziecko toleruje mleko dla dzieci glodnych. tez uwazam, ze na poczatek normalne. ja swojej nie musialam podawac mleka dla glodnych. 😉
co do wozka, to graco ma wiele modeli, mi sie wydaje ze to jest mirage. ja mam tez graco, tylko troche inny. wydawalo mi sie bede zadowolana,a nie jestem i dokupilam jeszcze drugi wozek : Loola Up bebe confort, jutro go bede miala. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nusia27 napisał(a):
moja wcina mleko dla dzieci glodnych ale na poczatek kup zwykle (numer 1). moja jest zarlok wiec ma te a i tak sie nim nie najada 😜 wczoraj wypila o 1000ml plynow wiecej niz powinno dziecko w jej wieku. dzisiaj juz lepiej bylo 🙃


ale i tak jest cudna 🤪 i te oczka mm jak ja bym chciala zeby moja miala takie ciemne i takie duzeee 🤪
tak sie dzis zastanawialam jak ta moja Panna bedie wygladac i do kogo bedzie podobna :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...