Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Gosiu a ty co sie dzis nie odzywasz?I Nusia tez milczaca.No i Mia tez milczy.A w ogole Piotrek robiac dzis zakupy wybral tez cos dla Julki...kupil jej 3 sloiczki i kaszke 😁 😁 Wiec dzis nasze malenstwo pierwszy raz posmakuje jabluszko 😁 😁 Hihi.Koniecznie musze to nagrac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wlasnie Monia ja to niewiem:P Tylko Ty leserze nie masz nic do roboty 😁
Ja sie namachalam kotletosow, bo moj biedaczek od kilku tygodni na kanapkach zyje, wiec zrobilam mu zapas na kilka dni.A moje danie ostatnio to makaron z sosem sojowym , obojetnie jaki makaron, i troche bazylii. mniam a takie proste 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MajaCh napisał(a):
Nagraj ja Monia, nagraj ja z przyjemnoscia ogladam Twojego cudaka 🙂

Dziekowac 🙂Napewno nagram i wrzuce.A co do jedzenia to jest cos rownie prostego i dobrego.Kroisz pieczarki i cebulke,wrzucasz to na patelnie i smazysz z odrobina soli i pieprzu.W tym czasie gotujesz makaron tliaglatelle.Jak juz pieczarki sa przesmazone,dajesz do tego 3 lyzeczki pesto i 200ml smietany,wrzucasz ugotowany makaron i gotowe 😁 No wiesz Majeczko,ja mam od tego ludzi,zeby w kolo mnie robili hihihi.Wlasnie maz poodkurzal,a teraz idzie smieci wyniesc 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monia tylko uwazaj bo jabluszko jest wzdymajace 🙂 ja pannie nie daje na razie nic bo miala uczulenie i nie wiem na co. a poza tym wpierdzielala tylko owocki 🙂 warzywa wypluwala od razu i szkoda mi bylo tych sloiczkow wyrzucac

moj mezus poszedl ogladac mecz do kolegi, mala spi a ja w internecie buszuje w poszukiwaniu ozdob na chrzest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nusia dzis zjadla kieliszek jabluszka.Jak narazie nic jej nie jest.Ja na koniec jak juz wiedzialam,ze mnie wywolywanie nie ominie to nagotowalam mase jedzenia i tak jak nusia pomrozilam.I Piotrek przez te wszystkie dni co ja lezalam mial co jesc 😉A ja wszedzie szukalam tego termometru co miala moja siostra i wlasnie odkrylam,ze w lidlu od poniedzialku beda za 10f 😁 😁 A ona dala 20 na ebayu.Polecam,bo jest fajny,bo mierzy temp w uchu,na czole,a takze temp wody czy mleka i nie trzeba go dokladac do czola http://www.lidl.co.uk/cps/rde/xchg/lidl_uk/hs.xsl/index_21349.htm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie wiem czemu,bo mi sie termometr otwiera.Wybierz u gory fantastic offers from 30.05 i na samym dole bedzie termometr.Naprawde polecam,lepszego nie mialam.Mi go siostra pozyczyla jak mala miala szczepienie i od tego czasu wszedzie go szukalam.W poniedzialek bede tam normalnie pierwsza w sklepie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Ja mam z calpola do ucha i digial z bootsa,ale ten je zdecydowanie przebija.I mierzy temperature w sekunde.Swietny tez jest jak mala spi


hm... to moze sie skusze, bo tym, ktory mam ile razy mierze temp. - za kazdym razem pokazuje inna. 🥴
a dlaczego z tego jestes az tak zadowolona?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bo ile razy mierzylam,to zawsze mi ta sama temperature pokazywalo.I podoba mi sie opcja mierzenia na czole.A poza tym nie trzeba przyciskac,bo on skanuje,wiec wystraczy na ok centymetr go przylozyc i tez temperature podaje.Ale najwazniejsze,ze za kazdym razem wynik jest ten sam,czego nie moge powiedziec o calpolu...Jak ktoras chce to moge oddac ten z calpola za darmo.Kupilam go w ciazy i tylko moze z 3 razy uzylam.Jakos nie pasuje mi termometr do ucha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...