Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
MajaCh napisał(a):
nusia27 napisał(a):
maja ja do paznokci mam cazki bo nozyczki mi nie pasowaly 🙂 a i tak obcinam tylko kiedy spi


Nusia ja jestem zapobiegawcza ,w zestawie byly i cazki i nozyczki:P


to dobrze, bo tymi zaokraglonymi nozyczkami marylcia bedzie sobie wycinanki wycinac takie sa przydatne 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MajaCh napisał(a):
Dzieki stara matko:P heheeh
czytalam to wczesniej, ja zanim cos kupie czytam miliony opinii i jeszcze pytam osobiscie 😁


ale to brzmi..STARA..heh...acha i jeszcze mi mowiono,ze jedno nosideko-jedno dziecko.Osobiscie swojego uzywam drugi raz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Musze sie z wami moim spostrzezeniem podzielic 😁
Wczoraj kupilam sobie nowy tusz do rzes. Zawsze kupuje tak do 10 funtow. Teraz w bootsie reklamuja loreala jakis efekt 4D. Ten kupilam, niezly jest ALE od bardzo dlugiego czasu uazywam Bonjuris i ten jest naj naj naj naj 🙂 Taka dygresja mala 😁 i kosztuje 8F.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiula2 napisał(a):
MajaCh napisał(a):
Dzieki stara matko:P heheeh
czytalam to wczesniej, ja zanim cos kupie czytam miliony opinii i jeszcze pytam osobiscie 😁


ale to brzmi..STARA..heh...acha i jeszcze mi mowiono,ze jedno nosideko-jedno dziecko.Osobiscie swojego uzywam drugi raz...

No tak podobnie jak z butami, odksztalca sie na wzor wlasciciela, ale ja po siostrach buty mialam i nic mi nie bylo (chyba:P moze nie mnie to oceniac, hihhi) 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam moje panie.Ja dalej chora jestem i czuje sie fatalnie.Maja ja ja pierwszy raz wsadzilam w to w zeszlym tygodniu 😉Bo wczesniej nie bylo okazji.W zasadzie nie sadzilam,ze je kiedys uzyje,no ale na wyprawe na klify z wozkiem nie da rady.D No i od tego czasu codziennie po trochu ja wkladam,zeby sie przyzwyczaila.Ale jej sie bardzo podoba.Kasiu wiem,ze nie powinno sie wkladac przodem do widoku.Ale mimo wszystko dziekuje za rade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze dziewczyny smutno mi 😞Dzis pierwszy raz od kiedy Julka sie urodzila nie pocalowalam jej na dzien dobry 😞 Ale wole za blisko sie buzia do niej nie zblizac.A co do nosidelka,to jak bedzie miala z 5-6 miesiecy to pewnie czasem ja przodem wloze.Wiem,ze niby sie nie powinno,ale wiele moich znajomych tak nosilo i nic sie nie stalo.Dobra,a teraz pytanie z innej beczki..Kto mi pojdzie po lempsil??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze dziewczyny sa jednak dobrzy ludzi na tym swiecie.Wlasnie gadalam z Ania-ta dziewczyna poznana przez polozna z ktora wszedzie chodzimy.No i mowie jej,ze jestem tak chora i ze do apteki zaraz ide,to mnie opierniczyla,ze z domu chce w takim stanie wychodzic i sama mi pojdzie i leki przyniesie.Az mnie normalnie zatkalo 🙂 🙂Kasiula jak znam zycie,to nosidelo bedzie uzywane,jak bedziemy gdzies wyjezdzac,czyli pewnie raz na 2-3 tygodnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale przed chwila mialam scene pod oknem,rodem z filmu sensacyjnego 😁 😁 2 policjantow gonilo czarna,dorwali ja u nas pod domem,powili na ziemie i probowali skuc ja kajdankami.Ta sie tak darla i wyzywala,jakby ja ze skory obrywali.Jeden policjant za wlosy ja trzymal a drugi za nogi i jakims cudem jednego ugryzla 😁 😁 No to chlopaki wezwali posilki,po minucie podjechal wam,5 innych policjantow wybieglo,podnioslo ja na plasko z chodnika i wrzucilo do radiowozu 😁 😁 Kurcze,a zawsze tak spokojnie u mnie na ulicy bylo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A jednak sobie przysnelam i teraz jestem nieprzytomna..Ale mialam poryty sen.Snilo mi sie,ze mieszkalam z Nusia w jednym bloku i ona mieszkala pietro wyzej i cos do mnie ze schodow wolala,a potem Maja sie pojawila i podobno jakas wycieczke autobusowa za granice i prosilam,zeby dla mnie jakies fajne miejsce siedziace zarezerwowala no i Nusia tez chciala to samo miejsce 😉Ale mam poryte sny 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
glowa mnie boli 😮
mam sposob nocny na moje dziecie... jak juz marudzi ze sie obudzi to ja wstaje i szykuje mleko i pampersa na pol spiaca ja przebiera potem daje mleko owijam sie w koc ja tez i ma cieplo i ciemno i mi z butla zasypia 😮 🤪 dzis w nocy to podzialalo zobaczymy dzisiaj...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hahah, Monia rzeczywiscie poryte sny:P
Gosia glowa boli to moze cisnienie, u mnie do poludnia bylo nieciekawie z pogoda, dopiero teraz sie slonko pojawilo 🙂
A ja w koncu kupilam moja najlepsza na swiecie odzywke do paznokci, bo takie mi sie slabiutkie porobily...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...