Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wszystkiego naj Mamusie!!! 😘 🙂
Monia ekstra buziol dla Ciebie i nie smuc sie kochana 😞
Maja - na ja tez lubie Piratow, zwlaszcza Mr Sparrow hehehe 😉
Nusia - no to ladnie Marylka spiworek ochrzcila 🙂
Sylwia - Ty kobieto dalej w dwupaku widze. Milanek to chodz do nas 🙂
Gosiak - hmm moze cos w tym jest, ze czuje w malej rywalke...,ale to tez powinien zrozumiec, w koncu to jego dziecie tak samo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu kup sobie spacerowke od razu z opcja kladzenia na plasko.Ja tak Julke od dluzszego czasu woze.Moze faktycznie jest zazdrosny,ale z czasem napewno mu to przejdzie.Ja malej obcinam nozyczkami,ale nie tymi z zaokraglona koncowka,tylko takimi malymi z zestawu do manicure 😁 Sylwia moglaby sie faktycznie rozpakowac,bo chlopak by sie jakis nowy przydal 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Gosiu kup sobie spacerowke od razu z opcja kladzenia na plasko.Ja tak Julke od dluzszego czasu woze.Moze faktycznie jest zazdrosny,ale z czasem napewno mu to przejdzie.Ja malej obcinam nozyczkami,ale nie tymi z zaokraglona koncowka,tylko takimi malymi z zestawu do manicure 😁 Sylwia moglaby sie faktycznie rozpakowac,bo chlopak by sie jakis nowy przydal 😁

dokladnie, moj jak tai rodzyn tu! Same baby! 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monisia kuruj sie i mi julki ne zaraz 😜
a ja chcialam przeniesc dziecko z lozeczka do mojeg lozka oczywiscie obudzilam ja, dostala czkawki i sie strasznie wyspana zrobila, ale zmulilam ja mleczkiem i kima, boje sie ja polozyc bo mi sie znow obuidzi 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak Was podglądam tutaj po cichu :P
Widzę,że wspominacie o mnie i ja już fakt tylko dwa dni mam do terminu...I nie wiem co to będzie :P
Ale zaczęło się dziać coś nowego... zaczęły drętwieć mi pachwiny , dzisiaj na mieście jak byłam to musiałam szybko usiąść ,bo bym chyba się przewróciła haha krocze kuje , mały bardzo nisko zaczął się wiercić,na pęcherz uciska już na maksa...dzisiaj nawet popuściłam ,bo nie wytrzymałam ☺️ ☺️ haha i brzuchol już mam taki wielki i tak nisko ,że mam wrażenie ,że mi zaraz spadnie :P Myślicie ,że to już blisko?Bo babcia też już zaczyna się denerwować ,a jeszcze na pocieszenie wszyscy mi mówią ,że chłopaki zazwyczaj są po terminie :/
Monia zdrowiej szybko!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sylvianka3 napisał(a):
Tak Was podglądam tutaj po cichu :P
Widzę,że wspominacie o mnie i ja już fakt tylko dwa dni mam do terminu...I nie wiem co to będzie :P
Ale zaczęło się dziać coś nowego... zaczęły drętwieć mi pachwiny , dzisiaj na mieście jak byłam to musiałam szybko usiąść ,bo bym chyba się przewróciła haha krocze kuje , mały bardzo nisko zaczął się wiercić,na pęcherz uciska już na maksa...dzisiaj nawet popuściłam ,bo nie wytrzymałam ☺️ ☺️ haha i brzuchol już mam taki wielki i tak nisko ,że mam wrażenie ,że mi zaraz spadnie :P Myślicie ,że to już blisko?Bo babcia też już zaczyna się denerwować ,a jeszcze na pocieszenie wszyscy mi mówią ,że chłopaki zazwyczaj są po terminie :/
Monia zdrowiej szybko!!!

Tak mawiaja i moj tez byl po terminie (7 dni), ale nie ma reguly. Znam kkobitki, ktorych synowie urodzili sie przed terminem. Poza tym wyznaczona data porodu to tylko data orientacyjna a dzidzia wyjdzie kiedy bedzie gotowa (jak wszystko ok oczywiscie, czasem trzeba pomoc). Choc powiem Ci kochana, ze pozniej jak sie czeka, to czas sie strasznie dluzy i ja sie nieciepliwilam, nie moglam doczekac i nie podobalo mi sie to czekanie - w ogole. Taka stresowka sie dla mnie zaczynala. Fajnie, zeby Milanek nie czekal za dlugo, zeby Twoja mamusia mogla sie jeszcze wnusiem nacieszyc! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Najedz sie kiwi, maja najwiecej witamin 🙂
Witam kobitki, Monia ja tez chce takie nosidelko, ile mala miala jak pierwszy raz ja wlozylas???
Ja sie czuje juz super bezpieczna, bo jestem juz praaaawie gotowa 😁 Angielki mnie podziwiaja,bo jeszcze chodze do pracy 😮 a mnie sie wydawalo,ze to one dlugo pracuja w ciazy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nosideko jest super,ja te uzywalam!!!!!
ale i tak pozwole sobie na uwage jako stara matka hi,hi,hi... -na przyszlosc!!! ..
.. 😘 😘 😘 😘
Nie noś dziecka przodem do świata!

Mimo tego, iż wielu rodziców uważa, że ich dziecko jest najszczęśliwsze właśnie wtedy gdy jest noszone przodem do świata, nie zalecamy tej pozycji. Wiązanie dziecka w ten sposób jest niezgodne z jego anatomią.

* nie ma możliwości ułożenia dziecka w pozycji żabki z zaokrąglonymi pleckami
* nogi dziecka zwisają bez wystarczającego podparcia
* całe obciążenie koncentruje się na kroczu dziecka
* w przypadku mniejszych dzieci głowa nie jest odpowiednio zabezpieczona
* taka pozycja może również powodować nadmierna stymulację dziecka i jego nadpobudliwość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...