Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Nusia dziekujemy 🙂A w dzien ci je?Bo jak nie ma apetytu,to moze zabki ja mecza.U nas tak w najgorszym momencie bylo,ze w dzien nie jadla,a w nocy przez sen jak bolu nie czula to wcinala co 1,5h..A co do tego proszku,to teetha jest zdecydowanie mocniejsza.Bo po tym co mi poradzilas jeszcze marudna jest,a po tethha robi sie spokojna.Jak cos to polecam 🙂Sprawdzone hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
to ja ja kupie nusia powiedz tylko kiedy i za ile 🤪 pozniej Ci moge pozyczac 😜
Juleczko kochana sto latek i zeby te zabki Ci szybciutko wyszly 😘
a ja siedze dzis jak na szpilkach 🤪
a moja Panna sie chyba czegos wystaszyla bo rzuca mi sie w nocy w lozeczku i byle pukniecie ja budzi trza jej wosk przelac jak usnie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wosk sie przelewa,jak dziecko jest zauroczone.Goska o co chodzi nooo...A my sie zebralismy na Wood Green na zakupy,a tam cala ulica zamknieta przez policje i wszystkie sklepy zdemolowane..Teraz to ja juz naprawde nie mam gdzie na zakupy chodzic.Tych ludzi pojebalo normalnie!Nie wiem,po co oni te zadymy robia?Za to,ze policjanci kolesia zastrzelili?Nie dziwie im sie,skoro on strzelil pierwszy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MajaCh napisał(a):
a juz ogladalam, z tymi butlami to same czarne wyznanie biegalo, a oni sa msciwi i bardzo pewni siebie 🤔 nieladnie to wszystko wygladalo.....bez kitu i wszedzie ogien


najlepiej to osiedlic sie w fajnym kraju, zerowac na benefitach, bujac sie po ulicach, a potem walczyc, bo czlowieka za "niewinnosc" zastrzelili. nigdy nie bylam rasistka ale w londynie mi sie odmienilo troche... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiaaaaa, nie pogadasz 😁 Swietnie cycki bedziesz opalac 😜 gratulujemy w koncu odetchniesz troche 🙂
A odnosnie rasizmu to ja cieta na ciapakow jestem bardziej, te tematy co chustami sie zakrywaja, czarni mnie bawia takie pewniaki 😁 ale pozartowac z nimi lubie,a jeszcze jedno 😁 sponsoring, mlodzi czarni mezczyzni i stare angielki 😁 i one ubieraja ich w rozowe koszuliny, hehehe wczoraj mielismy taki widok - razy dwa hehehe
Dziewczyny i se i ja przelalam wosk nad mala , tak na przypadek bo marudzi. I dalam jej czopa z poltorej godziny temu, a kupy jak nie bylo tak nie ma tylko gazy....a napisane,ze po 10-15 minutach dziala , zaczynam sie martwic....
I juz obie wykompane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maju ja czarnych nie nawidze po pewnej akcji 5 lat temu.Powiem tylko,ze gdyby nie pewni mili BIALI ludzie,ktorzy tam mieszkali,to pewnie by mnie tu teraz nie bylo.Nienawidze ich i tyle.Jeszcze nigdy nie najadlam sie tyle strachu,co wtedy.No,ale ja bylam sama,a ich 6.Jebane skurwiele 😠 😠 😠 I tyle o nich mam do powiedzenia 🤪 🤪 A na kupke probowalas dac espumisan?Bo jak my problemy mielismy na poczatku,to nie dawalam czopka tylko wlasnie krople.Tym bardziej,ze espumisan nie osiada sie w organizmie,tylko z kupka jest wydalany 😁 😁 A komedie polskie to uwielbiam.A na jutro mam sciagniety Zolty szalik..Mega film.Taki komedio-dramat.Juz go kilka razy ogladalam,ale dalej mi sie podoba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze a infacol?Bo kiedys Nusia pisala,ze to prawie to samo,a dostaniesz to tu wszedzie.No gliceryna sie nie osadza,ale zaleca sie to jak najrzadziej robic,zeby sie doslownie mala dupka nieprzyzwyczaila do tego,ze ja cos wspomaga 😜 😜 😜 😜 Dobra lece pod prysznic i do spania.A moja malpicha zamiast spac,to sie non stop na brzuch przekreca i tak lezy i sie cieszy..Kurcze,ale ja ja kocham 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...