Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
sylvianka3 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
sylvianka3 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
sylvianka3 napisał(a):
tutaj jestem 😜

bujaj sie 🙃

ok , bujam się i Ty też się bujaj ! pobujamy się razem 😜 😜 😜 jak tam moja synowa malutka? 🙂

zajebiscie 😁 ja sie moge z Toba bujac 😁 a jak moj zieciu? 😜

haha tez zajebiscie! :P muszą sie tez wreszcie poznac!!!! moze nam kiedys sie tez uda spotkac :P

zapraszam do mnie 😁 wsadzimy ich razem do lozeczka i zostawiimy samych a za 9msc babciami bedziemy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
sylvianka3 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
sylvianka3 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
sylvianka3 napisał(a):
tutaj jestem 😜

bujaj sie 🙃

ok , bujam się i Ty też się bujaj ! pobujamy się razem 😜 😜 😜 jak tam moja synowa malutka? 🙂

zajebiscie 😁 ja sie moge z Toba bujac 😁 a jak moj zieciu? 😜

haha tez zajebiscie! :P muszą sie tez wreszcie poznac!!!! moze nam kiedys sie tez uda spotkac :P

zapraszam do mnie 😁 wsadzimy ich razem do lozeczka i zostawiimy samych a za 9msc babciami bedziemy 😁

Ledwie mamuśkami zostałyśmy,a Ty już babcią chcesz być 🙃 🙃 :P haha ja do siebie też zapraszam... a do Ciebie się wprosimy jak Radek zrobi prawko :P podaj mi nazwę swojego miasta jeszcze raz ,sprawdzę jak daleko mieszkasz....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bristol? Ode mnie to 2 godziny... co się dzieje na tym świecie :/
Hehe fajnie,że malutka zaczęła tak gaworzyć 🙂 Mój Milanek też już pogada z nami ,sam tak fajnie zaczepia hehe
A ja wściekła jestem ,bo mój Radek usunął NIE CHCĄCY w cholere zdjęć Milanka ,które Mu zrobiłam ... faceci mają talent...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry 🙂Melduje sie,ze zyje 😁 😁 A to co sie tu dzieje,to paranoja.Dzis podpalili dzielice nade mna-Enfild.Tam tez czasem na zakupy jezdzialm.Z reszta w wielu innych miejscach tez pozary byly i zadymy.Wczoraj naprawde o Piotrka sie przestraszylam,bo policja szla ulica i kazala sklepy zamykac i z domow nie wychodzic 🤪 🤪 Na szczescie nic kolo domu sie nie dzialo.Przed chwila w bbc mowili,ze planuja armie na miasto wypuscic..Zeby porzadek zrobili.Co za kretynskie czarne malolaty,bo to oni za tym stoja!!Wczoraj byla u mnie kolezanka i maz po nia musial przyjechac,bo balam sie ja sama przez park puscic.Maja Piotrek pracuje od poniedzialku do piatku i co druga sobote.Ale w soboty to on pracuje od 8-11 nierob jeden 😁 😁 Wiec jak cos to mozemy sie na ktorys weekend umowic,to poznasz moja pierde hihi.Goska ciebie tez z przyjemnoscia odwiedze,tylko musisz sie najpierw urzadzic..no chyba ze jelenia do przewozenia rzeczy szukasz hihihi.Nusia ja wyslalam P60 z ostatnich 5 lat,wrzucilam tez home office i NIN,a takze trzeba kartke dolaczyc i wypisac imiona i nazwiska i daty urodzenia twoich i meza rodzicow,oraz kiedy oni wzieli slub,no i 1 zdjecie.I pamietaj,zeby wszystko bylo w kratkach napsiane,bo oni tego nie spisuja,tylko skanuja.No i na ostatniej stronie ktos z ang obywatelstwem musi poswiadczyc,ze was zna.Moze to byc nauczyciel,lekarz,policjant badz tez ktos kto ma wlasna firme.Nam poswiadczyl Piotrka szef.No i na ja na poczcie zaplacilam 6f zeby to sprawdzili i wyslali poleconym i tak samo mi to odeslali.I dobrzez zrobilam,bo za pierwszym razem nie mialam tego w kratkach wiec by mi to odeslali 😉 😉No i opalata wynosi 56f i tez mozesz od razu na poczcie to zaplacic,zeby danych karty nie wysylac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dzis jechalam do pracy pozniej niz zazwyczaj ,kilka dzielnic przez ktore przejezdzalam wygladaly jak pobojowisko. tu gdzie mieszkamy tez juz dotarli ale tylko wlamali sie do kilku sklepow. Koncze dzis pozno i az sie boje wracac ta sama droga, chyba wybiore metro i maz mnie odbierze ze stacji samochodem. Co to sie porobilo, strach z domu wychodzic. dobrze ze nie mieszkamy przy glownej ulicy bo tylko patrzec jak bysmy w plomieniach staneli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MajaCh napisał(a):
mia lepiej nie ryzykuj,niwiadomo co im dzis strzeli do glowy, to sa dopiero mlodzi gniewni........armie dzis sciagaja, policja nie daje rady,zreszta nic dziwnego jak ogladam tv mam wrazenie,ze oni sami siebie pilnuja 😁

Bede ostrozna ale do domu musze wrocic na noc a jutro rano do pracy dojechac . Mam nadzieje ze sie to wkrotce skonczy. Moja Iza (w brzuszku) tez to przezywa, malo co przez skore nie wyjdzie tak fika jak ogladam wiadomosci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...