Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
monia wlasnie na ebayu nie ma juz tych z lusterkiem, ale jak mam zaplacic 10 za uzywany to wole jej kupic nowy za 15. chce go bo mala sie dopada do mojego laptopa jak szalona...

gosia a z zabawkami jest tak, ze ja malej kupowalam takie co robia jakis halas i dostala tez duzo. a teraz daje jej kilka do wyboru i ona sie nimi bawi, czesc chowam i potem po jakims czasie jak widze, ze ja zabawki nie bardzo interesuja to je chowam a wyciagam te ktorymi sie nie bawila przez jakis czas. i tak w kolko, bo dzieciakom sie nudza szybko:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
MajaCh napisał(a):
a ja Zuzi obcinalam jak narazie tylko paznokcie u duzych palcow u nog 😜 reszta jeszcze nie urosla za bardzo,za to u rak rosna jej jak szalone co 2-3 dni obcinam bo sie drapie po buziolu i szyii.

mam to samo u raczek a u nog to od urodzenia to 1 raz jej chyba po 2 ms obcielam i teraz musze przynajmniej raz na tydzien a ona tak sie wierci nawet na spiocha 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jej moj to ma gdzies jakie ja Vanessce rzeczy kupuje 😮
aa baby Wam tez tak wychodza wlosy? no bo u mnie to z pare my jeszcze i lysa bede 😠 zminimalizowalam ilosc ich myc do 2 tygodniowo ale to nic nie daje 😮 sie znaczy jak urodzilam to ani jeden wlosek nie wychodzil ale przyszedl po ciazy obcinac mnie taki gruby babsztyl i wykrakala ze po 3 msc skonczonym Vanesski zaczna mi wychodzic wlosy i wykrakala! biore witaminy, skrzyp itd i gowno pomaga 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
teraz to juz na prawde ide spac 🙂 mialam posprzatac ale w zamian pomalowalam sobie paznokietki 😜
monia ten laptop jest fajny bo ma lusterko tam gdzie ekran, a mala uwielbia lusterka:P 😜
gosia mi tez tak wychodzily, normalnie jak po chemioterapii. nic z tym nie zrobisz, po prostu trzeba czekac az samo minie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki dziewczyny za odzew w sprawie tego child benefit. Monisia D ja rodzilam tutaj i z tego co czytam wnioskuje ze tylko tydzień po Tobie a jeszcze czekam cholerka. Nusia a Ty 26 tyg czeka as tak? No to u mnie tyle będzie w przyszłym tygodniu, ale z nich złodzieje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Montarka nie ma tego zlego,co by na dobre nie wyszlo.Musza zaplacic ci calosc od dnia porodu,wiec spora suma ci wpadnie 😉ale faktycznie przeginajaGoska moj jak jest w sklepie to wiecej mlodej kupuje niz ja 😁 A w weekendy to on sie mala zajmuje,ja im tylko towarzystwa dotrzymuje.Ostatnio nawet przebakiwal,ze planuje prace zmieniac.Tylko czeka,az sie miejsce zwolni.Mam nadzieje,ze szybko sie uda.Kasa troche lepsza sama,godzin duzo mniej.A czym to tlumaczy:"Bo jak ja wracam do domu,to Julka chwile ze mna posiedzi i juz kapac trzeba i tyle tate widzi" 😁 😁 Zglupial na jej punkcie 😉 😉 😉A co do wlosow to mi tez tak wychodzily.Teraz juz jest duzo lepiej.Nusia ma racje,trzeba przeczekac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkich 🙂
Dzis w nocy obudzil mnie bol brzucha, taki okresowy....juz juz myslalam ze to TO sie zaczyna i spokojnie czekalam, no i zasnelam 😁 i niestety bole minely...a juz mialam nadzieje 😁
Monia a jakie ksiazki sprzedajesz jakies polskojezyczne?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc 🙂 noooo Nudata jeszcze chwila 🙂 🙂 🙂
a mnie na sprzatanie wzielo od rana i tata maluje lazienke, bo go zmusilam,landordka sie nie odzywa bo mieli remontowac a ja juz dluzej czekac nie bede, bo zaczyna smierdziec grzybem po tym zalewaniu.wiec polsrodkami sami remontujemy, a odgrzybiacz mamy 1klasa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj Maja nic nie mow o remontach 😠 wczoraj dopiero skonczyl mi klasc panele w salonie
bo oczywiscie moj malo inteligentny landlort narpierw zatwierdzil malowanie calego mieszkania, a po tygodniu jak juz sie ogarnelismy ze wszystkim sprzataniem to jednak zgodzil sie na wymiane podlogi, wiec wynoszenie i przenoszenie d nowa....wrrr....a wczoraj stwierdzil ze w zasadzie kafelki w kuchni tez by mozna wymienic 🥴 ale sie nie zgodilam, bo nie chce na gruzowisku rodzic! prosilam go o to przez rok ,aon na 2 tyg przed porodem sie decyduje. ech....to sobie ponarzekalam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nudata tacy sa faceci 😁
mi sie wydaje ze marcin to kocha Vanesske ale tak po cichu nie okazuje tego jak np.ja 🙂 a moze dlatego, ze jemu marzyl sie syn 🤔
dzis bylismy na kuj kuj i na 3 klucia to zaplakala tylko troszeczke na ostatnim 🙂 sama z nia bylam ale dalam rade myslalam ze sama bede plakac 😜
bylam z nia na zakupach to ladnie spala ale teraz marudzi 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...