Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Gosia moja znajomej wlasnie konczyl sie macierzynski i tez poszla do job centre zglosila sie jako bezrobotna i ma 60 pare funtow tygodniowo. W tym kraju nie padniemy z glodu..... 😉
ide sobie, kolorowych !!!
Kasia trzymam kciuki,zeby bylo ok i zeby Ci calej szczeki nie wyciagneli :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Doberek.U nas noc nie byla za ciekawa...Ale tak zawsze jest po wizycie siostry.Maja ja wczoraj sie z nia poklocilam.Co prawda potem sie pogodzilysmy,ale wiele jej wygarnelam.Powiedzialam jej,ze mi nie jest milo,jak jej dziecko mowi do mnie zamknij sie,zabierz Julke,wynos sie stad,nienawidze cie itd.A mowi tak tylko do mnie i Julii...A to dlatego,ze jak komus tak chciala powiedziec,to dostawala od razu lanie,a jak ja chce jej zwrocic uwage,to slysze,ze nie mam z nia dyskutowac i mam sie zamknac 🤪Wczoraj nie moglam Julii znowu uspic i plakalam razem z nia 😞A najgorsze jest to,ze raz w tyg bede musiala tego dzieciaka przez godzine pilnowac,bo ona do szkoly sie zapisala,a ze jej maz daleko pracuje to raz w tyg ja musze dibla pilnowac,zanim on dojedzie.Kurde,ja sie normalnie poddaje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nudata gratulacje !! 🙂 No i mamy w końcu jakiegoś chłopa następnego ,bo Milan tak samotnie tutaj... 😜 MAdzia nas już opuściła 😉 I tez kawał Syna urodziłaś 🙂 Mój Milek też prawie 4 kg 😁 I bardzo dobrze chłop to chłop !
Co do 8mek to też mam cztery i przeszkadzają mi ! Ale boję się do dentysty zgłosić :P Tak wiec trzymam kciuki za Ciebie :P
Monia wspólczuję Ci z tym dzieckiem siostry....ale nie daj się tak !Co to ma byc ,żeby dziecko sie tak odnosilo do doroslej osoby i malo tego jeszcze do swojej ciotki!!!
A mój byk tez juuz sobie w spacerowce jezdzi i swiat obserwuje 🙂 ale nie do konca w takiej pozycji siedzacej tylko tak w pół! A gondole tez czasami robie tak czy siak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Juz chyba wiem,co jest przyczyna dzisiejszej histerii.Gadalam dzis z tesciowa na skypie(bo gadam z nia prawie codziennie 😉 )i gadalysmy o zebach.No i dowiedzialam sie,ze Piotrkowi najpierw u gory zab wyszedl.Zajrzalam bestii do paszczy,a tam u gory jedynka idzie.Taki bialy,twardy punkt jest i dotknac go sobie nie daje 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I ja sie witam, nie mialam czasu od rana mala takiej uwagi od mamusi potrzebuje,ze nie pytajcie.............a teraz wstalysmy z drzemki ,ktore to robia sie ostatnio codziennie bo nocki sa dniami hehe.
Moniaaaaa tak wlasnie powiedz siostrze niech gowniare nauczy szacunku bo to noie Twoje dziecko,zebys Ty ja uczyla i powiedz,ze jak bedzie sie tak odzywac do Ciebie to bez laski niech ja od Ciebie zabiera, ona teraz Ciebie potrzebuje wiec powinna cokolwiek zrobic,bo jest od Ciebie zalezna poniekad... co za baba..........ale bym jej pocisnela, ja sie nie pierdole ,zwlaszcza z rodzina jak mamy jakis problem.Michal sie wstydzi troszke ,a mnie to wali... :P taka jestem ha 😁
A zabek u gory.....biedactwo........az mnie boli na mysl co bedzie.........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mój szczerbolek ząbków nie ma i obserwując dziąsełka jeszcze długooo nie będzie 😜
Monikopedio jest coś takiego jak dofinansowanie do ogrzewania na zime i jakiś jednorazowy dochód na święta jak się ma dziecko?bo jak mi to koleżanka dziś powiedziała t się zdziwiłam bo ja na taxsie sie zatrzymałam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
A mój szczerbolek ząbków nie ma i obserwując dziąsełka jeszcze długooo nie będzie 😜
Monikopedio jest coś takiego jak dofinansowanie do ogrzewania na zime i jakiś jednorazowy dochód na święta jak się ma dziecko?bo jak mi to koleżanka dziś powiedziała t się zdziwiłam bo ja na taxsie sie zatrzymałam 😁

to ta Twoja koleżanka dobrze ma.... 😮 😮 😮 przydałoby sie dofinansowanie na ogrzewanie... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
a najlepsze jest to ze ta kolezanka rodzila w domu i trwalo to az 4godziny bo od razu miala rozwarcie na 9cm, nawet do sszpitala jej nie zabrali fajnie miala... 🙂

To może dlatego ma dofinansowanie na to ogrzewanie lol 😁 też bym chciała taki poród... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sylvianka3 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
a najlepsze jest to ze ta kolezanka rodzila w domu i trwalo to az 4godziny bo od razu miala rozwarcie na 9cm, nawet do sszpitala jej nie zabrali fajnie miala... 🙂

To może dlatego ma dofinansowanie na to ogrzewanie lol 😁 też bym chciała taki poród... 😜

czytalam o tym dofinansowaniu.. zniesli to 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...