Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
no Maja dywan jest masakryczny do odkurzania a zwlaszcza do zbierania wlosow 🤢
Monika wspolczuje wieczoru ja nie moge z tej Twojej siostry ona jakas naprawde dziwna jest 🥴
Sylwia powodzenia w odchudzaniu 😁
a Nusia to szaleje wstawia zdjecia z nad morza, z jakis wycieczek a o nas zapomina 😠 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Monia wez ta siostre na wycieczke na klify i ja popchnij niechcacy 😜
Gosia zdjecia nie wstawilam ja tylko Aska a te zdrugie to sa sprzed kilku tygodni 😁 a mieszkanko macie ladniutkie. mi sie zawsze podobaly kolory, a tutaj mamy magnolie fuj fuj fuj jak w szpitalu
ja mam dzisiaj nerwa i boje sie ze kogos zabije 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nusia nie wezme jej na wycieczke bo sie do niej nie odezwe.A z zepchnieciem to sie duzo nie pomylilas..Tyle,ze to ona popchnela mnie...na schodach,ze mam sie wynosic..a ja mialam Julie na rekach.Dobrze,ze ja bylam trzezwa,bo jakbym z mala spadla,to nie wiem co by sie stalo...A Pawel-jej maz zszedl potem na dol i mi powiedzial,ze ona podobno jakies leki bierze na ktore pic nie moze...ale skoro nie moze to po co pije.Ona miala taka jazde po 3 piwach....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia wiem,ze jest Ci przykro bo to siostra...ale powiedzmy sobie szczerze tak. Sprawa sie rozwiazala. Ty masz spokoj od niej, korzystaj z tego wiem,ze nie bedzie latwo zapomniec, nie zapomnisz ale to przetrawisz troche...nabierzesz obiektywizmu. Po prostu jest niebezpieczna, unikasz jej i juz, i to mozesz jej powiedziec przy nastepnej rozmowie!
A na piwko zaprosze Cie do mnie :P jak przestane karmic hehehe
Szczerze to wspolczuje jej corci i mezowi.....ale ludzie sa kowalami swojego losu wiec nie ma co sie nad nimi rozklejac.....Ty tez wez sie w garsc szybciutko bo masz dla kogo, przede wszystkim dla siebie, bo zaslugujesz na szczescie w jakimkolwiek znaczeniu tego slowa!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tez jej to powiedzialam na do widzenia...Boze,czy ja nie moge miec normalnego rodzenstwa??Czasem to sobie mysle,ze mnie chyba w szpitalu podmienili,bo zupelnie do mojego rodzenstwa nie pasuje...Dobra nie smutam wam juz w ten piekny niedzielny dzionek.Zaraz pewnie Piotrek bedzie,b po auto pojechal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do siostry Monisia to nie mam pojecia czemu Bog Cie obdarowal czyms takim 🤢 ale za to wynagrodzil Ci najwspanialszym mezem ☺️ i njcudowniejsza coreczka na swiecie. Nie wiem wogole jak ona moze Cie tak traktowac 😠 jestem najfajniejsza dziewczyna jaka poznalam od X czasu mimo ze znamy sie w sumie tylko wirtualnie to traktuje Cie jakos tak blisko ☺️ i sie ciesz ze mieszkamy od siebie daleko bo jak bysmy mieszkaly obok siebie to bym Cie codziennie 'molestowala' swoja obecnoscia bo jestes super!!!!!!!!!! 😘 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem spowrotem 😁 Moj kochany mezulek wrocil do domu z bukietem moich ukochanych slonecznikow,a potem zabral mnie do lasu na piknik 😁 Do tego taka cudowna pogoda. Naprawde dobrze mi to zrobilo i humorek od razu mam lepszy.Dziekuje wam dziewczyny za slowa wsparcia.Goska a ja ci powiem,ze fajnie,jakbys blizej mieszkala 🙂Koniecznie musimy sie kiedys spotkac!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No mielismy dzis bardzo zajety dzien, poszlismy na drugi koniec miasta na spacer do znajomych mala pobrykala, widziala pawia, bo sasiedzi ich maja wariata podgladacza 🙂 teraz sobie spi oby jak najdluzej juz po kapieli 🙂
Ide sprobowac zasnac, wiem,ze wczesnie 😉 kolorowych!!!!
Monia ja tez kocham sloneczniki, a meza masz swietnego 🙂 Widac jak bardzo Cie kocha !! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylwia dobranoc. A bukiet jak ma ci je dac,jak cie nie ma 😜 😜 Maja ja tez go kocham 😁 Narzekam na niego,ale zycia sobie bez niego nie wyobrazam 😁 Z reszta to on jest moim najlepszym przyjacielem 🙂 Ale lepiej niech tego nie widzi,bo w piorka obrosnie 😁
P.S.Sylwia wygladasz booosko:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Dzięki Monia :* ☺️ ☺️ ☺️
Radecki to też jest miłość mojego życia i już tak za Nim tęsknie teraz,że zwariuje chyba nie długo 😉 ale zostaje tak do końca października,bo możliwe że mamuśka poleci ze mną do nas jeszcze na troszkę 😉
Aaaa i już Radek sie przeprowadzil,wiec nareszcie wracam do nowego mieszkanka... 🙂 I bede miala swiety spokoj,czysciutko,pachnaco,urzadze jak mi sie podoba 🙂 mówił mi,że już sąsiadka Go dorwała i jak sie wprowadzał to przyszła tam na taras do Niego jakies kanapeczki przyniosla ,herbatke haha a to jakaś starsza pani i juz wypytywala o Milka , cos czuje ,ze bedzie mial z nią dobrze hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehehe Sylwiu 3 babcie bedzie mial 😁 No fajnie isc przez zycie z druga polowka 🙂A tego mieszkania to ci mega zazdroszcze 🙂My juz od 6 na nogach,ale nocka bla spoko,wiec nie narzekam 😁 .A mnie dzis dlugi dzien czeka.Najpierw ide do okulisty(trzymajcie kciuki,zeby sie bez okularow obylo),a potem jeszcze dentysta.Zyc nie umierac.Mam nadzieje,ze Julcia bedze grzeczna,bo nie mam jej z kim zostawic...Dobr,lece sniadanko jesc.Aaaa i wygralam wczoraj Julce taki chodzik-zabawke 😁
http://www.toysrus.co.uk/Babies-R-Us/Toys/Learning-Toys/VTech-Baby-First-Steps-Walker%280026669%29
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc z rana 🙂 Zuzia sie drze w lozeczku ,a ja czekam az sie zmeczy i zasnie bo oto chodzi,chce zebym ja uspila, a ja ja przyzwyczajam ,zeby siaaaama.......
Odeslali mi druk ten z maternity grant cos health visitor nie wypelnila wsyzstkiego. Ale mam reseved na 29go wiec nie bedzie za pozno jak odesle prawda? bo dzis 3ci miesiac mija dokladnie i zaraz sie zbieram do przychodni.
Nie uzyla stempelka babka. A im potrzebny nr tel i jakis UKCC PIN.........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzizys Monia wspolczuje Ci tej wizyty u dentysty... ja też powinnam juz pojsc,ale mam cykora strasznego.
I 3mam kciuki ,zeby nie bylo okularow!!!Ale nie bedzie nie martw sie :P
Widziałam taki chodzik,fajna sprawa 🙂Ale ja chyba Milanowi kupie tez taki standardowy chodzik!
Monia,a co z Waszym mieszkaniem w koncu zmieniacie czy nie?Szukacie czegoś?
Maja ja nie wiem jak te polozne to wypelniaja. Mi też wlasnie wtedy daty urodzenia malego nie wpisala i ja nie zwrocilam uwagi i tez mi odeslali ,ale zdarzylam 😉
A ja mam szczescie jesli chodzi i Milana.Zawsze jak juz jest po kapieli dostanie flache ,klade Go od razu do lozeczka, smok , pieluszka do buzki chwileczke sie powierci i od razu zasypia sam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylwia u nas tez tak wyglada zasypianie,o ile tego dnia Julcia ni ma atakow histerii 😜 A co do mieszkania,to do ciebie sie wprowadzam jak wrocisz 😁 😁 😁A powaznie to stanelo na tym,ze czekamy do konca roku.Jak do tego czasu nasz landlord nic nie znajdzie dla nas,to bedziemy sami szukac.A wolalabym u niego zostac.Ja nie chce normalnego chodzika,bo slyszalam o nich wiele negatywnych opinii.Maja jak ci odsylaja to automatycznie ten okres sie o miesiac wydluza 😜 Mi to health visitor wypisala i nic mi nie zwrocili.Tobie i tak jeszcze raz odesla bo nie masz child tax credit,ale przynajmniej w ten sposob sobie czas wydluzasz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki Monia 😁 kamien mi z serca spadl 😁 hehe mi wlasnie health visitor wypelniala widac pierwszy raz to kobitka robila bo czegos nie zrobila 😁 ale to napisalam hehe
Monia powodzenia u doktorkow 🙂 lepsze okulary niz sztuczna szczeka 😜
Ja mam za tydzien wizyte u zembologa oby juz ostatnia wlasnie mi polsztucznego wstawi hehehehe czekam na odlew :P
Co jest lepsze ? jechac do Polandii autem z dzieckiem prawie rocznym czy leciec samolotem????? bo maltretuje meza zebysmy autem jechali w maju-czerwcu nastepnego roku,a on chce zebym samootem leciala...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...