Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
O foteliku nie mialam zielonego pojecia:/ dobrze wiedziec. Tez chcialabym szybko miec porod za soba, a tu jeszcze polowy ciazy nie ma, hehe
Wiecie co, czasem nie moge spac w nocy tylko mysle o tym jak to bedzie, cholerka, troche sie boje ale bardziej tego nieznanego bolu niz przyszlosci z maluchem 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiaak w koncu dalam obiecany oklask 😉MajaCh nie martw sie,szybko zleci.Jeszcze niedawno ja marudzilam,ze to jeszcze nawet polowy nie ma,a tu juz w niedziele 36 tydzien sie zacznie 😁 😁 Powiem ci,ze ja sie tez na poczatku balam.Ala tak po 30 tyg to mi lek przed porodem juz calkiem przeszedl.Wrecz przeciwnie,nie moge sie tego porodu doczekac.Bo wtedy juz te wszystkie nieprzyjemne dolegliwosci przejda,malutka bedzie w koncu z nami i koniec z wizytami w szpitalu 😁 😁 Powiem ci,ze wiele dziewczyn tak ma,ze najpierw sie boi a potem juz chce,zeby bylo w koncu po 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Wszystkie Ciazowki i Mamusie w Uk

Chcialam sie dowiedziec jak wyglada wasze doswiadczenie z sluzba zdrowia w Uk? a Mamusie ktore urodzily juz swoje pociechy chce zapytac jak przebiegal wasz porod i w jakim szpitalu rodzilyscie? Ja mam termin na 18 maja i bede rodzic w Whipps Cross University Hospital troche sie tego obawiam ale znajome ktore tam rodzily wystawily raczej dobre opinie. Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
loli jaka sliczna Twoja coreczka i jaka duza 🙂
loli bo jak czytalam posty stare to doszlam do tego ze szukaliscie pokoju i macie teraz mieskanie czy pokoj bo innych stron juz mi sie czytac nie chcialo:P
ja jutro ide zobaczyc 2dniowego noworodka znajomych 😁
monisia to Ty wiesz ze za 2 tygodnie juz bedziesz miec swojego babelka? 🤪
a ja za rowne 3msc bede miec swojego :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa jak znam zycie,to ta mala zlosnica bedzie mnie tak do 03.03 meczyc,az ja wywolaja 😁 😁 A w ogole przed chwila jak wyszlam z wanny i sie polozylam to mala zaczela sie tak bardzo mocno wiercic i prezyc.I w koncu po tak dlugim czatowaniu na to udalo mi sie to w koncu nagrac.Co prawda na zywo to lepiej wyglada,ale i tak widac,jak mi sie caly brzuszek taka fala porusza 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
gosiaa jak znam zycie,to ta mala zlosnica bedzie mnie tak do 03.03 meczyc,az ja wywolaja 😁 😁 A w ogole przed chwila jak wyszlam z wanny i sie polozylam to mala zaczela sie tak bardzo mocno wiercic i prezyc.I w koncu po tak dlugim czatowaniu na to udalo mi sie to w koncu nagrac.Co prawda na zywo to lepiej wyglada,ale i tak widac,jak mi sie caly brzuszek taka fala porusza 😁


ja wczoraj tez nagralam swojego babla jak mi buszuje po brzuchu, jak moj przyszedl z parcy i mu pokazalam to z otwarta buzia ogladal bo nie wierzyl ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i znowu miałam 9 stron do nadrobienia 🙂
Przynajmniej poczytałam troszkę o benefitach i co zabrać ze sobą do szpitala 🙂 Troszkę się dowiedziałam!
U mnie też mój bobas coraz mocniej kopie,że już widzę nawet na zewnątrz jak brzuszek mi lata 😉
A ja tutaj w ogóle tak widzę,że większość dziewczynek mamy 🙂 To mój Kubuś będzie miał branie! hihi
A co do takiego pamiętniczka to jest super sprawa 🙂 Ja właśnie dostałam w prezencie od szwagierki i tam jest dosłownie wszystko, kiedy się dowiedziałam o ciąży , co wtedy czułam itd aż do narodzin dziecka i później pierwsze słowo,kroczek,ząbek itd!!! Zdjęcia można wklejać 🙂
A ja jeszcze tak osobno sama dla siebie piszę taki mały pamiętnik 🙂 Miło będzie po jakimś dłuższym czasie tak usiąść i poczytać sobie 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sylvianka w tym pamietniku tez sie zdjecia wkleja,pierwsze obciete wloski itd.I wpisuje sie wiele informacji o 12 dniu w domu,o porodzie,zabkach i innych rzeczach.Masa tego jest hihi 🙂No juz niedlugo i pierwsza strone wypiszemy 😁
Tu jest fajnie ta ksiazeczka opisana: http://cgi.ebay.co.uk/MY-BABY-BOOK-FIRST-FIVE-YEAR-DIARY-RECORD-BOOK-NEW-/270362700710?pt=UK_Baby_BabyBooks_RL&hash=item3ef2df6ba6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia mamy mieszkanie ale musimy zmienic!

Maja ja w twoim wieku ciazy tez tak mialam, a wiec sie nie przejmuj ! to normalne - bo jak juz puzniej bedziesz miala wielgasny brzuchol i nie bedziesz sobie mogla normalnie zawiaza sznurowe to sie juz sie bedziesz bala tylko bedziesz tego pragnela aby dzidzia wkoncu wyskoczyla 🙂

Catrina milo ze do nas dolaczylas :* Fajnie jest nas tutaj juz coraz wiecej 🙂 a z jakiej czesci Londynu jestes? bo jakos po szpitalu nie kojaze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiaak bardzo chetnie,bo juz w lozku wariuje.Ale niestety przez te skurcze kaza mi jak najwiecej lezec.A do tego mam takie bole krocza i kregoslupa,ze rozwazam opcje chodzenia na czworaka do lazienki.W ogole dzis mam chyba najgorszy dzien calej ciazy.Az mi sie wyc chce 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
jutro trzymac kciuki za mnie bo mam usg i 2godzinne badania w Shrewsbury Madzia :P

A co sie takiego stalo?


mam badania jakies bo jak zaszlam w ciaze to bylam za chuda i musza sprawdzic czy dziecko sie dobrze rozwija itd 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
MonisiaD napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
jutro trzymac kciuki za mnie bo mam usg i 2godzinne badania w Shrewsbury Madzia :P

A co sie takiego stalo?


mam badania jakies bo jak zaszlam w ciaze to bylam za chuda i musza sprawdzic czy dziecko sie dobrze rozwija itd 🙂


To bedziesz tam, gdzie rodzilam 🙂 Bede trzymac kciuki - daj znac jak Wam pojdzie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
catrina25 napisał(a):
Witam Wszystkie Ciazowki i Mamusie w Uk

Chcialam sie dowiedziec jak wyglada wasze doswiadczenie z sluzba zdrowia w Uk? a Mamusie ktore urodzily juz swoje pociechy chce zapytac jak przebiegal wasz porod i w jakim szpitalu rodzilyscie? Ja mam termin na 18 maja i bede rodzic w Whipps Cross University Hospital troche sie tego obawiam ale znajome ktore tam rodzily wystawily raczej dobre opinie. Pozdrawiam 🙂


Mnie w pelni nie zadawalaja moze dlatego,ze nie jestem przyzwyczajona to tak "lajtowego" traktowania w waznych sprawach. Midwife na poczatku zapomniala mnie powiadomic o przelozonych spotkaniach - o pare dobrych tygodni w zwiazku z czym mialam pierwsze USG dopiero w 16 tygodniu - bo...nie mieli miejsca . Ale nadrobila to kobieta 🙂 przyszla do mnie do domu z takim urzadzeniem do sluchania serduszka - to bylo w 14 tygodniu, troche mnie uspokoila. Narazie tyle moich wrazen, reszta pozytywna, oby bylo tego wiecej 🙂 A moze ja sama jestem przewrazliwiona domagajac sie wiecej 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MadziaW napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
MonisiaD napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
jutro trzymac kciuki za mnie bo mam usg i 2godzinne badania w Shrewsbury Madzia :P

A co sie takiego stalo?


mam badania jakies bo jak zaszlam w ciaze to bylam za chuda i musza sprawdzic czy dziecko sie dobrze rozwija itd 🙂


🙂 Podobno to dobrze jak kobieta jest chuda w ciazy, lzej dla kregoslupa 🙂) Powodzenia!! 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...