Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No ja to sie malej doczekac nie moge,tylko troche mnie to cale wywolywanie przeraza.Mam nadzieje,ze wtorkowy masaz zadziala,bo nie chce cierpiec nadaremnie 😞 Sprobuj krok wczescniej i wybierz opcje start benefits advasier http://www.direct.gov.uk/en/Diol1/DoItOnline/DoItOnlineByCategory/DG_172666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czesc dziewczyny, fajnie ja tez poprzegladam te strony choc podobnie do Moni moj maz sporo zarabia i mamy minimalne szanse cos dostac. My wynajmujemy mieszkanie i czesto sa ogloszenia od agencji,ze benefitom dziekuja:/ nie wiem na jakiej zasadzie itd,ale ak jest.
Moj brzuszek od kilku dni spokojny i mam wrazenie,ze w oczach rosnie ale do takiego ja Ty masz Monisia to mi jeeeeeszcze brakuje 😁 😁 😁
To co nadal czekamy az wybuchniesz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No hey dziewczyny.Ja niestety dalej wdwupaku.Mloda sie uparla i nie wylezie.Nusia z tymi mieszkaniami,to zalezy gdzie trafisz.Bo moja znajoma dostalam fajne mieszkanie z ogrodem i to w takim miejscu,ze w zyciu bys nie pomyslala,ze to z councilu.Z reszta na tym osiedlu council wykupil tylko kilka mieszkan,reszta sa albo z agencji albo prywatne.Ale tak czy siak ja na nich nie licze.Sama sobie cos znajde,co mi bedzie odpowidac 😁 A teraz znikam z mezulkiem,bede wieczorem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MadzikM napisał(a):
hej dziewczyny
widze,ze totalnie zlalyscie mojego posta 😁 😁 😁 😁
hehe

co do sluzby to tez mysle,ze to zalezy na kogo sie trafi i raczej jest tak ze im dalej od Londynu tym jest lepiej 🙂
ja mam fajna lekarke a w szpitalu mialam problemy przy cesarce i jak urodzilam dostalam osobny pokoj z tv 🙂


NIkt nie znal tylko widocznie nikt nie jest zainteresowany twoja oferta !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nusia27 napisał(a):
loli dlaczego tyle czekalas na child benefit?


Nie mam zielonego pojecia ! ciagle dzownilismy tam do nich ale oni powiedzieli ze na taka decyzje naprawde mozna czekac do pol roku ! nawet moj B rozmawial z Menadzerka bo kazdy mowil co innego i sie wkurzyl. Ale ona mu powiedziala ze to normalnie tez pod tym wzgledem ze jestesmy polakami, jeden dostanie szybko drugi bedzie czekal 😉 ale od czego to zalezy nie mam zielonego pojecia 😉
Dasz jakies namiary na siebie wkoncu ? chcesz sie spotkac czy nie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nusia27 napisał(a):
dziewczyny ja bym sie nigdy nie zdecydowala na council house. Takie tam elementy mieszkaja ze szkoda gadac. Wole placic i miec dobre warunki i swiety spokoj 😉

Hej kobitki. Dawno mnie nie bylo na forum 🙂
Niusia, święte słowa !!! My mieliśmy mieszkanie w bezpiecznej, jak twierdziła policja, dzielnicy a pewnego dnia do nas wparowali z nożami i mieczami Samurajskimi i ledwie uszliśmy z życiem a o co poszło, no własnie dokładnie o nic. Naćpaliście nedy cholerne i szukali rozrywki a że na nieszczęście my byliśmy w domu to wparowali do nas widocznie pod instrukcja sąsiada...
Nikomu nie życzę counsilu !!! Nigdy nie wiesz kiedy ktoś do Ciebie nie przyjdzie. Wole płacić razy więcej i mieć spokojny sen i nie martwić się ze ktoś zrobi dzieciom krzywdę czy je osierocę a że w tym durnym kraju nawet gaz nie wolno miec to broń się pięściami jak nie chcesz trafić za kraty. Dodam że na policje nie ma co liczyć bo olewają ludzi na socjalce. Uważają ze jak sie chce mieszkać tanio to nie ma co narzekać. I nie ważne czy masz jedno dziecko w drodze a drugie małe tak jak my czy mieszkasz sama. Naprawdę, nie warto oszczędzać na bezpieczeństwie własnej rodziny.
Monisia, jak zdrówko, wszystko ok ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczynki.Witam sie pogodnie w ten pochmurny dzionek 😉Bagirko super,ze sie odezwalas.Ostatnio o tobie wspominalam i myslalam,ze o nas zapomnialas.Z zasomopoczuciem roznie,jak to w ciazy.Dzis akurat narazie nie jest zle 😁 MajaCh gratulacje z tym mieszkaniem,bo wiem jak trudno jest je znalesc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli napisał(a):
MajaCH fajnie ja juz szukam mieszkania okolo 3 miesiecy 😞 masakra jakas....


Moze poszukaj w Gloucester:P tu jest w czym przebierac ale trzeba miec dobra passe 😁 ja tez zaczelam wczesniej zeby potem nie bylo nic na goraco bo to nie na moje nerwy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to ja wrocilam 😁 MajaCh to jakie chcesz zwierzatko?Proponuje kota,bo nie trzeba go wyprowadzac,jedyne co to glaskac,karmic i kuwete zmieniac 😁 😁 A on ci sie odwdzieczy mruczeniem do ucha i laszeniem sie co chwile 🙂Ja dzis cale popoludnie gralam na ps3 z tym kontrolerem ruchow.Pogralam w tenisa,pilke siatkowke i na miecze walczylam.Tak sie wymeczylam,ze az mokra bylam 😁 A Julki to nie ruszylo.Miejcmy nadzieje,ze jutro cos innego ja ruszy 😉Lece sprawdzic jeszcze raz moja torbe do szpitala.Nie sadze,zebym urodzila,ale wole,zeby maz ja mial ze soba.Bo niestety nie moze isc ze mna.Chyba,ze cos by sie dzialo to go z pracy wypuszcza i dojedzie do mnie.Chociaz ja juz na to nie licze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi od wczoraj brzuszek nie dzialal wyskakiwal mi blad strony ;/
moj maluch jest od wczoraj jakis taki spokojniejszy hmm moze to tak ma byc bo w koncu wkraczam w ten 8 msc, w czwartek mamy badania i usg zobaczymy co powiedza 🙂
co do mieszkania to my szukamy troche za pozno sie ruszylismy ale trudno ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...