Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
tuska ale masz wielki brzuchol 😁DD piekny 😁
Biedna Monisia... ale Julka dzis bedzie z nia jak juz sie akcja zaczela 😁 sama wracam z pracy i biegiem do kompa sprawdzic czy juz cos wiecie 😁

Dla Moni bo wierze,ze lubi 😁 ,mnie ciary przechodza jak tego slucham 😁
http://www.youtube.com/watch?v=ryYsQ7pxstg&feature=related
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
oj sylwi leci leci :P
ale ja ledwo juz zyje, bola mnie plecy, nogi, brzuch mi dzis twardnieje i ja juz mam dosyc nie wspominajac ze w nic sie prawie nie mieszcze, a jak kupie cos nowego to za tydzien juz za male 😮
dzisiaj mialam lekkiego skurcza w lazience bo sie zalatwic nie moglam i mowie mojemu ze mnie skurcz zlapali sie wyprostowac nie moglam, a on oczy wywalil tak ze malo co w panike nie wpadl 🤪
a jak bylismy w morisonie i mowie mu codz zobaczyc czy jest promocja na pamersy to ten w soku jakie pampersy ja jeszcze gotowy nie jestem na to hehe 😁
cos czuje ze jak zaczne rodzic to ja bede musiala jego uspokajac a nie siebie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my zamawiamy nowe lozeczko http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/3768040/c_1/1|category_root|Nursery|14417537/c_2/2|14417537|Cots%2C+nursery+furniture+and+bedding|14417580/c_3/3|cat_14417580|Travel+cots|14417593.htm
to ma przewijaka, wklad ze nie musze sie po dziecko schylac, materac, zabawke wiszaca 🙂 tylko szkoda ze nie ma koloru rozowego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia no wierze Ci ,że jest już ciężko! Mi w sumie też coraz ciężej!A ten ból pleców fakt jest nie do zniesienia czasami :/ Jak już wracam z pracy to od razu musze zaliczyc wyrko i polezec troche ,bo nie dy ry dy 😁D i nie martw się haha pewnie Twojego mężczyzny była taka reakcja ,bo On jest przekonany ,że ma jeszcze trochę czasu ,żeby się nastawić psychicznie 😁 Ale szczerze mówiąc tez się obawiam reakcji swojego... 😁 mam nadzieję,że zda egzamin i będzie dzielny chłopak :P
Bardzo ładne łóżeczko 🙂 Też mam takie składane, nie drewniane i z takim przewijaczkiem na górze!A Ty zawsze możesz zrobić jakieś wstawki różowe 😁 Ja już nawet pokupowałam takie naklejki na ściane hehe jakieś samolociki itd ,żeby miał synuś swój kącik 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monisia napisała mi teraz że 1,5h temu dostała drugą dawkę żelu, no i szyjka 0,5cm a skurczy jak nie było tak nie ma.. przeszła już pierwszy kryzys..wyła z bezradności.. pisałam jej po tym smsie czy jak teraz nic to bedzie miala cesarke to mi napisala ze okaze sie o 24.00 ale cesarka jeszcze nie albo jeszcze żel albo oksytocyna..no i ma dosc mimo tego ze jeszcze rodzic nie zaczela, napisala ze jak tak dalej pojdzie to do świąt nie urodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tuska8 napisał(a):
Monisia napisała mi teraz że 1,5h temu dostała drugą dawkę żelu, no i szyjka 0,5cm a skurczy jak nie było tak nie ma.. przeszła już pierwszy kryzys..wyła z bezradności.. pisałam jej po tym smsie czy jak teraz nic to bedzie miala cesarke to mi napisala ze okaze sie o 24.00 ale cesarka jeszcze nie albo jeszcze żel albo oksytocyna..no i ma dosc mimo tego ze jeszcze rodzic nie zaczela, napisala ze jak tak dalej pojdzie to do świąt nie urodzi.


zamiast od razu zrobic jej cesarke to aby ja mecza jakimis glupimi zelami ktore zadnego efektu nie daja 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wczoraj około 1.00 w nocy przyszedł mi sms: "szyjka się nie skróciła, skurczy dalej nie ma. Ból brzucha i pleców nieziemski, męża wyrzucili, dali mi coś przeciwbólowego i na sen. A jutro zobaczą co dalej"

po prostu masakra!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie dostałam smsa od Monisi: "od 3.00 mam skurcze. Czop mi wyzedł,a 10min.temu odeszły mi wody, więc dziś na pewno urodzę".

no nareszcie! ale biedna się musiała nacierpieć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
oj sylwi leci leci :P
ale ja ledwo juz zyje, bola mnie plecy, nogi, brzuch mi dzis twardnieje i ja juz mam dosyc nie wspominajac ze w nic sie prawie nie mieszcze, a jak kupie cos nowego to za tydzien juz za male 😮
dzisiaj mialam lekkiego skurcza w lazience bo sie zalatwic nie moglam i mowie mojemu ze mnie skurcz zlapali sie wyprostowac nie moglam, a on oczy wywalil tak ze malo co w panike nie wpadl 🤪
a jak bylismy w morisonie i mowie mu codz zobaczyc czy jest promocja na pamersy to ten w soku jakie pampersy ja jeszcze gotowy nie jestem na to hehe 😁
cos czuje ze jak zaczne rodzic to ja bede musiala jego uspokajac a nie siebie :P


moj maz zasypial podczas liczenia czasu skurczy 😜 w koncu kazalam mu isc spac i lepiej poradzilam sobie bez niego. obudzilam go jak juz karetka przyjechala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tuska8 napisał(a):
właśnie dostałam smsa od Monisi: "od 3.00 mam skurcze. Czop mi wyzedł,a 10min.temu odeszły mi wody, więc dziś na pewno urodzę".

no nareszcie! ale biedna się musiała nacierpieć

Tryzmam gorąco kciuki za Monisię !!! Oby dzisiaj urodziła ja po odejsciu wód jeszcze dwa dni chodziłam 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monisia napisała mi smsa: "Ja się tu wykończę. Rozwarcie bez zmian. dostałam zastrzyk przeciwbólowy, zasnęłam i jak wstałam 3h temu to skurcze minęły. oksytocyny mi nie dadzą, jest już 8h po odejściu wód, postępu brak i mam czekać na powrót skurczy"

Kurdę ona to się namęczy biedna!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O jejciu !
Biedna Monisia Ehhhhh..... ci angielscy doktorzy to strasznie daja na naturalny porod ! A juz w ostatecznosci naprawde zrobia ceasrke :/
Trzymam za Monisie kciuki i mam nadzieje ze dzidzia wkonu wyjdzie na swiat !

Uparta ta jej corcia 😁 haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Julka się uparła..zapytałam się jej dlaczego jej nie zrobią cesarki to napisała mi: "Nie zrobią cesarki, bo nie. Mam czekać na postęp i sama urodzić. Do 24h będą mnie trzymać po odejściu wód, po 18.00 dostanę antybiotyk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się zbliżam, ale zbliżyć się nie mogę 😜 czekam z niecierpliwością, bo mam już troszeczkę dość ciąży.. powinnam dziś urodzić, ale się nie zapowiada 😉 no a wszyscy mi mówią, że 8marca urodzę, taki prezent na dzień kobiet 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tuska8 napisał(a):
no Julka się uparła..zapytałam się jej dlaczego jej nie zrobią cesarki to napisała mi: "Nie zrobią cesarki, bo nie. Mam czekać na postęp i sama urodzić. Do 24h będą mnie trzymać po odejściu wód, po 18.00 dostanę antybiotyk.


No to tak jak napisalam nizej ! beda czekac oni sa uparci 🙂 tutaj wszystko zrobia zeby kobieta urodzila sama 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tuska8 napisał(a):
ja się zbliżam, ale zbliżyć się nie mogę 😜 czekam z niecierpliwością, bo mam już troszeczkę dość ciąży.. powinnam dziś urodzić, ale się nie zapowiada 😉 no a wszyscy mi mówią, że 8marca urodzę, taki prezent na dzień kobiet 😜


Tuska taka data to mazenie 😉 ja bym chciala ! a chlopczyk czy dziewczynka ? macie juz jakies imie ?
Ja tez urodzilam 4 dni po terminie 😉
Podobno dziewczynki tak maja 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...