Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Loli na szczescie nie ma zoltaczki.Jak wychodzilismy ze szpitala,to wlasnie czekalismy do 17-tej na wyniki krwi w kierunku zoltaczki.na szczescie wynik byl negatywny.polozna twierdzi,ze czasem dzieci tak maja,ze nie sa calkiem rozowe.kazala mi jak najwiecej ja kolo okna klasc,zeby swiatla slonecznego zalapala jak najwiecej.my wlasnie wrocilismy z drogiego juz psacerku i siadamy do obiadu.Gosiu wozek zajebisty.My tez mamy czerwony.Widze,ze to bardzo popularny kolor wsrod nas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wlasnie wrocilam od poloznej slyszalam bicie serduszka malej, pokazala mi jak jest mniej wiecej ulozona na lewej stronie mam jej bok wiec sie nie dziwie ze wszystkie kopniaki mam na prawej stronie, glowka jest nisko i tak sobei plywa do gory nogami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
wlasnie wrocilam od poloznej slyszalam bicie serduszka malej, pokazala mi jak jest mniej wiecej ulozona na lewej stronie mam jej bok wiec sie nie dziwie ze wszystkie kopniaki mam na prawej stronie, glowka jest nisko i tak sobei plywa do gory nogami 🙂

Super ,że wszystko ok 🙂 A mierzyła Ci położna brzuszek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu ciesze sie,ze wszystko jest w porzadku.Widze,ze u ciebie juz 32 tydzien wiec tez juz niewiele do mety zostalo 😁 😁 My za 3 godzinki jedziemy na lotnisko po babcie.Swietna kobieta,tylko cos czuje,ze bedziemy mieli rozne poglady co do malej.Bo juz teraz marudzi nam o glukozie do picia i o tym,ze nie powinnismy z nia jeszcze wychodzic.Miejmy nadzieje,ze nie bedzie tak zle:P A jutro z rana idziemy Julcie zarejestrowac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
Loli napisał(a):
Gosiu fajny 🙂 ale gondolki nie masz ??

nie mamy gondolki, zobaczymy jak mala nie da rady w fotelku to kupimy wozek z gondola. moze akurat ten przypadnie jej do gustu 😉


gosiu, ale masz termin na maj, wiec mysle, ze gondola nie bedzie ci potrzebna. wystarczy, ze spacerowka rozklada sie do lezacej pozycji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sylvianka3 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
wlasnie wrocilam od poloznej slyszalam bicie serduszka malej, pokazala mi jak jest mniej wiecej ulozona na lewej stronie mam jej bok wiec sie nie dziwie ze wszystkie kopniaki mam na prawej stronie, glowka jest nisko i tak sobei plywa do gory nogami 🙂

Super ,że wszystko ok 🙂 A mierzyła Ci położna brzuszek?

mierzyla 🙂 malutka ma 31 cm bez wyciagania nozek, malutka jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Gosiu ciesze sie,ze wszystko jest w porzadku.Widze,ze u ciebie juz 32 tydzien wiec tez juz niewiele do mety zostalo 😁 😁 My za 3 godzinki jedziemy na lotnisko po babcie.Swietna kobieta,tylko cos czuje,ze bedziemy mieli rozne poglady co do malej.Bo juz teraz marudzi nam o glukozie do picia i o tym,ze nie powinnismy z nia jeszcze wychodzic.Miejmy nadzieje,ze nie bedzie tak zle:P A jutro z rana idziemy Julcie zarejestrowac 😁


a no monisia bo inni zawsze wiedza lepiej:P
a lekarz Wam nic nie mowil o wychodzeniu tak wczesnym na dwor? bo ja slyszalam ze mozna dopiero po 2 tygodniach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu mi lekarz powiedzial,ze jesli mala cieplutko ubiore,to moge nawet od razu po wyjsciu ze szpitala isc na spacer.Tym bardziej,ze tu nie podaja dziecku witaminy D,wiec dzidzia musi sobie ja sama ze slonca przyswoic.Jesli chodzi o ciuszki,to ja mialam 3 pary bodziakow i spioszkow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Gosiu mi lekarz powiedzial,ze jesli mala cieplutko ubiore,to moge nawet od razu po wyjsciu ze szpitala isc na spacer.Tym bardziej,ze tu nie podaja dziecku witaminy D,wiec dzidzia musi sobie ja sama ze slonca przyswoic.Jesli chodzi o ciuszki,to ja mialam 3 pary bodziakow i spioszkow.


dziekuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My dzis bylismy malutka zarejestrowac i mam juz jej akty urodzenia 😁 Teraz juz jest oficjalnie na swiecie 😁 Gosiu ja mialam tez spodnie i inne ciuszki,ale na pierwsze chwile w szpitalu sie nie sprawdzaja.Zdecydowanie body i spioszki sa najelpsze.I koniecznie wez rekawiczki niedrapki.Nasza mala miala spore pazurki.No i czapeczke,bo w nocy w szpitalu potrafi byc chlodno.I kocyk,zeby mala przykryc i z 2 pieluszki tetrowe,jakby sie mleko czasem przy karmieniu ulewalo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
My dzis bylismy malutka zarejestrowac i mam juz jej akty urodzenia 😁 Teraz juz jest oficjalnie na swiecie 😁 Gosiu ja mialam tez spodnie i inne ciuszki,ale na pierwsze chwile w szpitalu sie nie sprawdzaja.Zdecydowanie body i spioszki sa najelpsze.I koniecznie wez rekawiczki niedrapki.Nasza mala miala spore pazurki.No i czapeczke,bo w nocy w szpitalu potrafi byc chlodno.I kocyk,zeby mala przykryc i z 2 pieluszki tetrowe,jakby sie mleko czasem przy karmieniu ulewalo


jak dobrze, ze urodzilas i bedziesz mnie teraz kierowac 😁 a gdzie mała rejestrowałas?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu bylismy w Town Hall zarejestrowac urodzenie malej i wtedy ci daja akty urodzenia.Jak bedziesz wychodzic ze szpitala to dadza ci kartke z potwierdzeniem narodzin i informacja gdzie masz zadzwonic i sie zarejestrowac na spotkanie.I od razu wyslalam wniosek na child benefit.Ciekawe ile bedziemy czekac,mam nadzieje,ze nie pol roku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Gosiu bylismy w Town Hall zarejestrowac urodzenie malej i wtedy ci daja akty urodzenia.Jak bedziesz wychodzic ze szpitala to dadza ci kartke z potwierdzeniem narodzin i informacja gdzie masz zadzwonic i sie zarejestrowac na spotkanie.I od razu wyslalam wniosek na child benefit.Ciekawe ile bedziemy czekac,mam nadzieje,ze nie pol roku


zycze Ci zebys czekala tydzien :P a o taxy skladasz? bo wlasnie mam pytanie w sprawie taxu. Jak moj chlopak pracuje, a ja jestem na macierzynskim to moge wziasc na seibei tax czy musi moj partner?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu ale chodzi ci o child tax credit czy o co?Bo jesli o to co napisalam to nie ma roznicy na ktorego z was konto bedzie wplywac.A jesli chodzi o benefity to w przyszlym tygodniu wybieram sie do ksiegowej i dowiem sie czy i o co moge sie starac.Wiec jak cos sie juz dowiem,to dam znac.Jesli chodzi o te bole to sie nie martw,ja tez tak caly czas mialam.Jak sie polozysz i sobie troche odpoczniesz to ci brzusio zmieknie.U nas wlasnie mala zwalila wieeeelka kupe.I tatus ze skupieniem zmienial pieluszke.Mina tatusia bezcenna 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nusia27 napisał(a):
monia mi mama przywiozla witamine d ale jeszcze nie zdecydowalam sie jej malej podac

Ja nie bede kombinowac z witamina.Z reszta nawet jakbym chciala to nie mam skad.Bede jak najwiecej z mala na spacery wychodzic.Z reszta w domku tez w dzien lezy na lozku przy oknie i slonko lapie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Gosiu ale chodzi ci o child tax credit czy o co?Bo jesli o to co napisalam to nie ma roznicy na ktorego z was konto bedzie wplywac.A jesli chodzi o benefity to w przyszlym tygodniu wybieram sie do ksiegowej i dowiem sie czy i o co moge sie starac.Wiec jak cos sie juz dowiem,to dam znac.Jesli chodzi o te bole to sie nie martw,ja tez tak caly czas mialam.Jak sie polozysz i sobie troche odpoczniesz to ci brzusio zmieknie.U nas wlasnie mala zwalila wieeeelka kupe.I tatus ze skupieniem zmienial pieluszke.Mina tatusia bezcenna 😁 😁


chodzi mi o child tax credit 🙂 ale monisia masz cudowne ubranka dla malej i widze ze tatus ubiera malutka:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu ciuszkow to ja mam naprawde duzo.Tylko niestety wiekszosc jest jeszcze za duza na naszego Kurczaczka.Ale juz niedlugo.Przy takim apetycie to za miesiac bedzie gigancik 😁 😁 A co do tatusia,to on wszystko juz robi 🙂 🙂Ubiera,myje,stroi,zmienia pampersy i nawet karmi.Tylko jak jest mega wielka kupa,to wtedy mnie wrabia 😁 😁 A kupek to u nas masa..Jak tak dalej pojdzie,to na pampersy nie wyrobimy 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...