Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Monisia, sliczna coreczka 😘
tez wam dawno nie pokazywalam swojej wiec wrzucam zdjecie z dzis :
[URL=http://img607.imageshack.us/i/img1602k.jpg/][IMG]http://img607.imageshack.us/img607/184/img1602k.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia ale super ze udalo ci sie zrobic zdjecie smiejacej sie malej 🤪 ja na moj szczerbaty usmiech poluje juz dlugo i nigdy nie udalo mi sie go zlapac. a teraz jest jeszcze lepiej, bo jak wyciagam aparat to mala nie zwraca juz na mnie uwagi tylko z zainteresowaniem patrzy na aparat 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia ale slodka ta twoja malutka 🙂I juz nie taka malutka 🙂Ciekawe kiedy moj kurczaczek tak urosnie 😁 😁 Niusia powiem ci,ze nie jest ciezko jej usmiech zlapac,bo ona ciagle sie usmiecha 🙂My dzis mielismy tradycyjnie spokojna noc.Pobudka byla tylko o 3 i o 8 🙂A teraz w dobrych humorkach szykujemy sie na spacer,bo swietna pogoda jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja sie wczoraj wystraszylam 😮
wieczorem juz lezalam na lozku wykapana i sie drapnelam w czule miejsce i poczulam ze mam cale majtki mokre 🤪 nie byla to ta wydzielina bo za duzo tego bylo, siusiu tez bo kolor bialy, ale tez nic nie czulam ze mi leci 😮 polecialam do lazienki, ale juz pozniej bylo wszystko ok. Dzis moja wydzielina zwiekszyla sie o 2 razy, jak bylam na dworzu to szlam jak mrowka bo mialam caly czas jakies dziwne parcie w dol. a brzuch tak mi zszedl na dol ze jak chodze po schodach to o uda obcieram 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu ja na twoim miejscu wzielabym teraz dwojki,bo malenstwa strasznie szybko rosna.A zwiekszona wydzieline to tez mialam pod koniec ciazy.I to do takiego stopnia,ze do szpitala pojechalam,bo polozna mi powiedziala,ze to pewnie wody sa.Okazalo sie,ze nie,wydzielina zostala a ja do konca ciazy w podpaskach zasuwalam:P A my dzis bylysmy 2godzinki w parku.Tak fajnie,slonecznie bylo,az chce sie zyc 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no pogoda jest super! tylko zalamuje mnie moje chodzenie w wiosennych kurtkach w ktorych sie nie dopinam, a nowej nie oplaca mi sie kupowac bo zostalo mi poltora msc 😮
jak tak patrze na mamy z wozkami to ja tez bym juz chciala tak ze swoim jezdzic 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny glowa do gory.Juz wam niewiele do mety zostalo,wiec nie ma co sie kurtkami martwic.Zwlaszcza,ze juz wiosna do nas przyszla 😁 Kurde,ale ten czas leci.Dopiero co czekalam az u mnie sie 3 z przodu pokaze,a tu juz po 🙂 🙂To teraz Gosia jest nastepna w kolejce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Dziewczyny glowa do gory.Juz wam niewiele do mety zostalo,wiec nie ma co sie kurtkami martwic.Zwlaszcza,ze juz wiosna do nas przyszla 😁 Kurde,ale ten czas leci.Dopiero co czekalam az u mnie sie 3 z przodu pokaze,a tu juz po 🙂 🙂To teraz Gosia jest nastepna w kolejce 🙂


az strach sie bac:P dziewczyny a te skurcze jak sie zaczna to sa tak bardzo bardzo bolesne? bo dzisiaj czytalam ze taka dziewczyna miala skurcze co godzine, a na brzuszku jeszcze pisala...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia 😁 haha ja jak, mialam skórcze co 10-15 min to pisalam jeszcze z dziewczynami 😁
Opowiadalam im co mi sie dzieje , a tak to lerzalam w lozku.
U mnie zaczelo sie to od boli jak by okresowych 😉

A ta wydzielina Gosiu hm , ja juz mowilam Monice ze u niej to nastapi bo miala identycznie a wiec szykuje sie bo cos mi sie wydaje ze wczesniej urodzisz 😉 no albo dzidzia juz przygotowana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli napisał(a):
Gosia 😁 haha ja jak, mialam skórcze co 10-15 min to pisalam jeszcze z dziewczynami 😁
Opowiadalam im co mi sie dzieje , a tak to lerzalam w lozku.
U mnie zaczelo sie to od boli jak by okresowych 😉

A ta wydzielina Gosiu hm , ja juz mowilam Monice ze u niej to nastapi bo miala identycznie a wiec szykuje sie bo cos mi sie wydaje ze wczesniej urodzisz 😉 no albo dzidzia juz przygotowana.


uuu, niech sobie jeszcze troszke siedzi bo ona moze przygotowana ale ja jeszcze nie do konca:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli ile sie da,to sciagam z cycka.Bo mala dalej nie lapie sutkow.Ale tyle mleka co mam to i tak nie wystarcza.Bo na jedno dojenie sciagam 30-60 ml a mloda wciaga na raz 90 😉Gosiu nie stresuj sie,jeszcze troche czasu masz.Ale torbe do szpitala to i tak lepiej spakuj.A malej powiedz niech poczeka,no chyba ze tez chcesz miec malego kurczaczka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Loli ile sie da,to sciagam z cycka.Bo mala dalej nie lapie sutkow.Ale tyle mleka co mam to i tak nie wystarcza.Bo na jedno dojenie sciagam 30-60 ml a mloda wciaga na raz 90 😉Gosiu nie stresuj sie,jeszcze troche czasu masz.Ale torbe do szpitala to i tak lepiej spakuj.A malej powiedz niech poczeka,no chyba ze tez chcesz miec malego kurczaczka 😁


Monisiu, jednak staraj sie przykladac ja jak najczesciej do cyca. niech probuje jak najczesciej ciagnac. jak ja przyzwyczaisz do butli, to zapomnij, ze bedzie chciala cyca. z butelki leci latwiej. 😉
a to, ze sciagasz 30 - 60 to nic, bo dziecko potrafi bardziej wyciagnac niz sciagaczka i mala napewno wyciagnelaby tyle ile jej potrzeba. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu ja ja prawie za kazdym razem przykladam do cycka,ale ona go wypluwa 😞Wlasnie wrocilam od ksiegowej i tak jak myslalam przy naszych dochodach przysluguje nam tylko child tax credit.Ale co tam,dobre i to.Mala jak tam bylam zostala z babcia,bo nie chcialam jej autobusami wozic.I myslalam,ze chyba uschne z tesknoty.Nie wiedzialam,ze 3 godziny moga sie tak dluzyc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Kasiu ja ja prawie za kazdym razem przykladam do cycka,ale ona go wypluwa 😞Wlasnie wrocilam od ksiegowej i tak jak myslalam przy naszych dochodach przysluguje nam tylko child tax credit.Ale co tam,dobre i to.Mala jak tam bylam zostala z babcia,bo nie chcialam jej autobusami wozic.I myslalam,ze chyba uschne z tesknoty.Nie wiedzialam,ze 3 godziny moga sie tak dluzyc 😉


monisia i na kogo bierzesz tax na siebie czy meza?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...