Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam dziewczyny w parszywym humorze 😞 😞Musze sie wam pozalic.Mi chyba kokarm zanika 😞 😞Zazwyczaj sciagalam z rana ok 60ml,a dzis nawet 15ml nie sciagnelam.Juz od ostatnich dni coraz mniej tego bylo.Pytalam poloznej i kazala mi oklady robic z cieplej wody i masowac.Do tego pije duzo mleka i kawy zbozowej,doje sie co 2 godziny i lipa 😞 😞Podobno dzis mialo wszystko do normy wrocic,a tu nici 😞Jest jeszcze gorzej.Az mi sie plakac chce 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nusia straszne to 😞 A jeszcze niedawno sama ci mowilam,zebys nie rezygnowala z piersi 😞Dzis to w ogole jest masakra.Na 4 dojenia udalo mi sie sciagnac nawet nie 40 ml 😞 😞 A kurczaczek ma wzmozony apetyt i przed chwila wciagnela 120 ml modyfikowanego..Echhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
loli ja to Twoja coreczka jestem zauroczona, zeby moja taka smieszka byla 😉
monisia wspolczuje bo wiem jak dla kazdej matki wazne jest karmienie piersia, sama bardzo bym chciala karmic piersia jak najdluzej, ale moje piersi wzrosly tylko o 1 rozmiar a siara poleciala mi chyba z 2 razy ok.20 tygodnia, teraz tylko jak wychodze z kapieli to mam sutki biale. Miejmy nadzieje, ze pokarmu jeszcze dostaniesz i bedziesz swojego kurczaczka karmic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu a ja dla odmiany pol ciazy biegalam z wkladkami,bo mi ciurkiem z cyckow lecialo.A obwodem sie nie martw,po porodzie sporo zgubisz 😉Mi po tyg 10kg ubylo,a dzis zalozylam spodnie sprzed ciazy.Co prawda najwieksze jakie mialam,ale to juz cos 🙂Powolutku,pomalutku dojdziemy do siebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Witam dziewczyny w parszywym humorze 😞 😞Musze sie wam pozalic.Mi chyba kokarm zanika 😞 😞Zazwyczaj sciagalam z rana ok 60ml,a dzis nawet 15ml nie sciagnelam.Juz od ostatnich dni coraz mniej tego bylo.Pytalam poloznej i kazala mi oklady robic z cieplej wody i masowac.Do tego pije duzo mleka i kawy zbozowej,doje sie co 2 godziny i lipa 😞 😞Podobno dzis mialo wszystko do normy wrocic,a tu nici 😞Jest jeszcze gorzej.Az mi sie plakac chce 😞 😞 😞


Mialam identycznie od odstawienia Oli od piersi po 3 dni nie mialam ani grama pokarmu 🤨 a innym dziewczyna sie normalnie wylewal ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Nusia straszne to 😞 A jeszcze niedawno sama ci mowilam,zebys nie rezygnowala z piersi 😞Dzis to w ogole jest masakra.Na 4 dojenia udalo mi sie sciagnac nawet nie 40 ml 😞 😞 A kurczaczek ma wzmozony apetyt i przed chwila wciagnela 120 ml modyfikowanego..Echhh


modyfikowanego zawsze wiecej wypije niz z piersi, bo latwiej sie ciagnie 🙂 sprobuj ja za kazdym razem przed karmieniem przystawiac do piersi niech ciagnie zeby piersi pobudzac. pij duzo wody i jedz. bo ja nie dojadalam i moj pokarm byl gowniany 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie niestety bylo na odwrot.Pol ciazy lecialo a teraz dupa 😉Przed chwila udalo mi sie 30ml sciagnac.Gosiu a wozkiem sie nie martw.Bo w zasadzie gleboki jest potrzebny na pierwsze 4 miesiace a potem i tak juz tylko spacerowki bedziesz uzywac 🙂Malutkiej zaczyna pepuszek odchodzic.Przed chwila jak to zobaczylam,to az mi sie goraco zrobilo.Dobrze,ze tesciowa jeszcze jest,to mnie uspokoila,ze to tak wyglada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...