Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Loli napisał(a):
nusia27 napisał(a):
ja uzywam aptamil - w polsce nazywa sie bebilon i wlasnie z tego bebilona mam zageszczacz do mleka, bo jak pije rzadkie to ulewa 🙂


Wow nusia juz jej zageszczasz mleczko ?
Szybko...


zageszczam bo inaczej wymiotuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja też się tak martwię ,że nie będzie chciał synuś piersi... w ogóle jak tak usiadłam sobie ostatnio i pomyślałam Boże!Co to będzie , czy ja sobie poradzę?Przecież i będę musiała w szpitalu już sama zmieniać pieluszkę(chyba co chwilę będę sprawdzać czy tam coś nie narobił ) , i to mleczko jak nie będzie chciał piersi to jakie kupić i w ogóle jakoś tak mnie dziwny nie pokój dopadł czy sobie poradzę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Sylvianka nie denerwuj sie,napewno dasz sobie rade 🙂Jak juzmalenstwo bedzie przy tobie to instynkt macierzynski zrobi swoje 🙂

Dzięki Moniś :* Pewnie mi minie to zamartwiania się jeszcze hihi
A zdjęcia super,że dałaś do wywołania 🙂 Nie ma to jak zdjęcia w pięknym albumie!
A ja właśnie przeglądam wózki i znalazłam na e-bay taki : http://cgi.ebay.com/New-Ex-Chainstore-Spin-Pram-Pushchair-system-in-Silver_W0QQitemZ320671599160QQcategoryZ66700QQcmdZViewItemQQ_trksidZp5197.m7QQ_trkparmsZalgo%3DLVI%26itu%3DUCI%26otn%3D4%26po%3DLVI%26ps%3D63%26clkid%3D7826346773130422875#ht_720wt_905 co o nim myślicie?Może znacie jakieś opinie o nim? Bo podoba mi się bardzo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylvianko niestety nie pomoge ci w kwestii wozka 😞A co do zdjec,to ja mam fiola na ich punkcie.W domu wszedzie sie albumy walaja.Juz pewnie grubo ponad 3000mam i jutro kolejne 200 do odebrania 🙂A to tylko mala czesc.Bo w zeszlym roku kupilismy specjalnie dysk twardy 1TB,zebym miala gdzie fotki przechowywac 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze dziewczyny,musze sie wam pozalic.U mnie z mlekiem z kazdym dniem jest coraz gorzej 😞 😞Dzis szukalam herbatki z hippa,ale ciezko tu znalesc.Dostalam namiary na jeden sklep,ale to meza musze tam jutro wyslac,bo to po drugiej stronie Londynu jest.A ja to wody to pije tyle,ze niedlugo garb mi jak wielbladowi na plecach wyrosnie 😉Mam nadzieje,ze jak jutro ta herbatke kupimy,to cos sie poprawi.Bo mi to sie juz nawet po nocach sni 😞 😞Dzis snilo mi sie,ze poszlam z mala do jakiegos baku mleka i jakas czarna sciagala mleko dla Julki.A ja tak strasznie plakalam,bo bylam wtedy przeziebiona i martwilam sie,ze Julia sie ode mnie zarazi,bo nie dostanie w mleku przeciwcial 😞Mowie wam,juz na psyche mi siada 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monisiu Kochana nie przejmuj się tak bardzo !Nawet ,jeśli już się nie uda karmić piersią to i tak jesteś super mamą! 🙂Nie tylko karmienie piersią oznacza taką bliskość z dzieckiem!Zobacz ile kobietek jest,które od początku decydują się na butelki!Główka do góry :* A ten sen to miałaś straszny na prawdę!!!!
Może ta herbatka Ci jednak pomoże 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja nie mam sily padam na twarz.Moj mezczyzna ma dzis wolne i od rana 2 razy na zakupach bylismy, z moim zlowim tempem zajelo nam to pol dnia, pozniej gotowanie kapusniaczka 🤪 czyli ponad godzine stania w kuchni. Dopiero ok, godziny temu usiadlam i nie mam sily plecy, nogi, glowa wszystko boli 😞
a jak wrocilam z miasta to tyle mialam wydzieliny ze az sie wystraszylam, musiala w koncu wkladki zakupic 😮
i brzuch opadl mi jeszcze nizej buu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niusia mimo wszystko sprobuje tej herbatki.Bo naprawde mi szkoda Kurczaczka.Gosiu moja mala miala zawsze wieczorem przed zasnieciem czkawke 😁 😁 Az mi caly brzusio latal 😉Teraz tez ma dosc czesto,ale podobno do 3 miesiaca powinno sie to unormowac.Z reszta znalazlam juz sposob,zeby jej szybciej przechodzilo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Niusia mimo wszystko sprobuje tej herbatki.Bo naprawde mi szkoda Kurczaczka.Gosiu moja mala miala zawsze wieczorem przed zasnieciem czkawke 😁 😁 Az mi caly brzusio latal 😉Teraz tez ma dosc czesto,ale podobno do 3 miesiaca powinno sie to unormowac.Z reszta znalazlam juz sposob,zeby jej szybciej przechodzilo 😉


jaki? 😁 monisia ja to podziwiam Ciebie jak pisalas ze pod koniec ciazy chodzilas 2km na spacery, ja nie mam sily juz po kilkudziesieciu metrach 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co ,że ja dopiero teraz skojarzyłam jak zaczęłyście pisać o tych czkawkach! Właśnie od czasu do czasu mi tak brzuszek skacze delikatnie w jednym miejscu takie jakby rytmiczne uderzenia i ja się ciągle zastanawiałam co to jest?A to chyba po prostu ma mały czkawkę?!?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sylvianka3 napisał(a):
Nusia tak zobaczyłam teraz u Ciebie na tym suwaczku ,że Twoja córcia już ma prawie dwa miesiące!Matko kochana i kiedy to zleciało? 🙂 A pamiętam jeszcze jak czekałyśmy na Ciebie i kibicowałyśmy!


a ja pamietam jak czekalyscie na pierwsze kopniaki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
aaa przypomnnialam sobie Cow and Gate to mleko


Tak ja je uzywam 😉 super jest i nie smierdzi 😉


a mi zarowno to jak i aptamil smierdzi (jest z ryba), zaczynalam od tego pierwszego, potem aptamil, ale mala go jesc nie chciala i trafilam na sma - i z tego jest mala bardzo zadowolona - je bardzo chetnie.
ja tez lekko zageszczam mleko, ale polskimi kaszkami ryzowymi i kleikiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylvianko oby szybko minal 🙂 🙂Powodzenia 🙂Kasiaak my tez uzywamy sma.W szpitalach podobno tylko to maluszka podaja i ja jak narazie jestem zadowolona.Mleko nie smierdzi,malej smakuje wiec nie mam co kombinowac 🙂MadziaW fajnie,ze sie odezwalas.To znak,ze jeszcze o nas pamietasz 🙂My dzis tradycyjnie miedzy 3-5 nie spalysmy,ale juz przywyklam i nawet mnie glowa od rana nie boli 😁 😁 A od rana piekna pogoda,ma za 2 godzinki wroci i pojdziemy na spacerek 🙂 🙂Jakis dobry humorek mam od rana.Mam nadzieje,ze tak juz zostanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...