Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
sylvianka3 napisał(a):
Ajj Gosia ,ale masz ten brzusio super 🙂 Ja coś czuję ,że też nie będę wiedziała co robić ze sobą teraz przez te dwa miesiące :P Tyle wolnego... masakra 😁


ja nie pracuje od 3ego sc ciazy czyli juz ponad 5msc i mowie Ci da sie przyzwyczaic :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Sylvianko powiem ci,ze tego czasu to ci jeszcze zabraknie 😉Szybko ci zleci,a potem to juz twoje zycie i rytm podporzadkuje sie pod tego malego lokatora z brzusia.Niusia u nas szefowa tez poszlala,pobudka 10:30,11:30,3:33 do 4:20 i 7:45 😁 😁 To byla jak narazie jej najaktywniejsza noc 😉Gosiu sukienka sliczna.Ja tez mam pelno rozowych kiecek i w koncu zaczynaja na Julcie pasowac 🙂 🙂My dzis pol dnia w parku na sloneczku spedzilismy i az sie chce zyc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja chyba zrezygnuje z cyca calkiem. nakarmilam ja teraz to wpadla w histerie i zwymiotowala wszystko i uspokoic jej nie moglam. wczoraj mialam to samo. mam latator ze specjalna nakladka do sciagania jak sie juz nie chce karmic. uzyje go raz dziennie by odpompowac to co boli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niusia jesli malej to szkodzi,to nie ma sensu was obie meczyc.Tym bardziej,ze duza dziewuszka juz niej jest.Moja siostra karmila piersia i miala mase pokarmu.Bala sie,co bedzie jak odstawi mala od cycka.I o dziwo w ciagu 3 dni mleko samo jej zaniklo,ale ona nic nie odciagala.U mnie jak narazie nie widze przyplywu mleka,zobaczymy co bedzie jutro.Ale powiem wam,ze juz sie powoli nastawiam na to,ze nie bede jej karmic swoim mlekiem i jestem juz coraz spokojna w tej kwestii.Wlasnie wyprasowalam ogromna gore prania,bo mala w trybie ekspresowym zasikuje i zakupkowuje pieluszki tetrowe podkladane pod mate 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
A i kupilam ta herbatke na laktacje.Miejmy nadzieje,ze w moim przypadku cos pomoze.A jesli nie,to dosc zalamywania sie,trzeba bedzie sie z tym pogodzic.W koncu nie ja pierwsza i nie ostatnia bede karmic sztucznym mlekiem


Monisia - dokladnie tak, jak mowisz! A przy okazji - sliczny suwaczek!! 🙂

Sylvianka i Gosia - Boze! Az sie nie chce wierzyc, jak czas szybko leci! Tak wlasnie patrzalam na Wasze zdjatka profilowe i brzusie juz takie okazale!! Juz tak niedlugo zostalo, prawda??

Nusia - rob tak, zebys i Ty sie czula komfortowo i nie zestresowana. Pamietaj, zadowolna mama to i zadowolona dzidzia. Trzymam mocno za Was kciuki!

A tak w ogole to fajne te Wasze dzieciaczki dziewczyny!! I az sie sama nie moge doczekac az zobacze te kolejne malenstwa, ktore sa w drodze 🙂 W ogole musze Wam powiedziec, ze ostatnio niemalze na kazdym kroku o jakiejs ciazy badz porodzie sie dowiaduje. Ciekawe jak to w koncu z nami bedzie..Teraz u mnie tyle zmian w pracy, ze nie wiem czy nie bede musiala przelozyc staran o kolejne, czy w ogole beda starania... 😞 Taki mam znow metlik w glowie... buu.. Ale mniejsza z tym.

A i jeszcze jedno - ja o Was wcale nie zapomnialam kobitki!! Pamietac!! 🙂 Buzki! 🙂 xx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Witam dziewczyny 🙂Moja corunia dzis ma juz 2 tygodnie 🙂 🙂Kurcze,ale ten czas leci 🙂 🙂I na te okolicznosc odpadla mi pepowinka 😁 I juz mam schowala ja na pamiatke 🙂 🙂


Monis gratulacje 🙂 My dzis mamy 2 miesiace 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to wszystkiego naj dziewczyny dla Was i Waszych malych pan z okaji tych okraglych rocznic 🙂

Monisia - jsk mojemu malemu pepolek odpadl, to mezus akurat sie nim zajmowal i najnormalniej w swiecie go wzial i wyrzucil 🤨 Mogl mi chociaz klipsa zachowac, nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja również się dołączam do Madzi 🙂)) Wszystkiego naj dla tych większych dziewczynek i mniejszych hihi
A ja dzisiaj 5 godzin przespacerowałam z moim ukochanym 🙂 Pogoda u mnie dziś po prostu cudowna! Napiszcie mi babeczki jeszcze raz jak tutaj się zdjęcia wkleja to może Wam pokaże kilka 🙂 Oby więcej takich udanych dni jak dziś! Aż się żyć chce 🙂 I jestem najszczęśliwsza na świecie!!! :P Ps. ale mnie wzięło 😉 Buziaczki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wczoraj bylismy na spacerze i spotkalismy taka kobitke kiedys z nami pracowala i ona do mnei z tekstem "ooo widze, ze niedlugo rozwizania bo brzuszek Ci opadł" a ja na to ze dopiero 2 maja, a ona oczy zrobila ze tak pozno 😮 nie powiem troche mnie podlamala bo ja jeszcze nie chce miec brzdaca po drugiej stronie 😮
a od wczoraj mamjakies dziwne skurcze klujace macicy chyba sie przygotowuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe nusia Ty to masz fajnie;p
a mnie wczoraj moj marcin zdenerwowal, pytam sie go czy bierze 'tatusiowe' a on na to, ze nie musze sobie poradzic sama. C mi da jego tatusiowe jak po 2 tygodniach i tak zostane sama 😮 a chodzi w sumie jemu o to, ze nie chce aby ktos przyjechal nam pomoc a w szczegolnosci jego 'mamusi'. Moja i tak by nieprzyleciala, bo musi sie zajmowac tata ktory chodzi o kulach a po zatym w smaolocie slabo ja widze;p a co o jego mamy to my sie nawzajem nie lubimy, mam zle doswiadczenia z nia na sama mysl o niej dostaje trzesawki, a ona zapewne tak samo i mnie nie lubi 🤢 a jak juz cos to chcialabym osobe do pomocy a nie do wtracania sie! chyba muusze z nim dzis porozmawiac o to bo mi to w srodku przeszkadza. Choc znajac marcina to jak zobaczy taka kruszynke to sam jeszcze wezmie tatusiowe... ale ja sie oo to prosic nie bede w dupie to mam jeszcze sie zdziwi ze sobie poradze! bo wszyscy mysla ze ja leworeczna jestem i nie dam sobie rady! 🤢
musialam sie wyzalic sory ze tak dlugo sie rozpisalam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...