Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
CZe dziewczyny 🙂
[color=blue]Marylka duzo usmiechu i radosci
Kaasiak -gatulujemy nocniczkowej kupki
Maja- a tobie nie pogratulujemy wybuchowej kupki 😜
Gosia- udanei imprezy zycze,tylko tortu nie upusc 😁
Sylwianka-zazdroszcze sloneczka u nas zimno i ponuro
Nocka u mnie klasyczna czyli nieprzespana 😁ale juz sie przyzwyczailam do tego,chyba nawet teraz juz bym nie umiala dluzej spac jak 3 godz. 🙃 Martwie sie bo T przywlokl jakies chorobsko i
boje sie ze malego zarazil,bo ten od wczoraj strasznie niespokojny i placzliwy,no i ten [/color]katarek....smaruje mascia majerankowa troche pomaga ale tylko troche..ech..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
A ja dopiero znalazlam chwile zeby wejsc.Caly dzien sie drzwi nie zamykaja 😜 😜 Maja Zuzia jest boooska!Nusia brawa dla Marylki.U nas siadanie na nocniku konczy sie...placzem.Gosia teraz wy do tesciowej zadzwon,zeby dla Vaneski ciuchy kupila,bo wy kasy nie macie,a wnuczka nie ma w czym chodzic 🤪Ciekawe co powie haha.Nudata daj malemu witamine c.Kasia podejdz,albob zadzwon do civic centre i zapytaj ile trwa notice.U nas to byly 3 tyg a nie 3 miesiace.Moze u was jeszcze inaczej.


Z tym notice to moze bycze 3 tygodnie ale tam gdzie my bralismy slub to terminow nie ma i trzeba bylo duzo wczesniej date zaklepac. My bralismy w Morden Park-bardzo malowniczy zameczek w parku-moze dlatego tak duzo slubow i wczesniej trzeba rezerwowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i sie doczekalam
Ostatni dzien w pracy.
Swietuje od rana, mam tort i ciasta. Zbieram prezenty i zyczenia i nie wiem o ktorej wyjde bo kazdy czegos chce w ten ostatni dzien, nie wiem gdzie byli przez ostatnie 2 lata.
Od jutra nastawiam sie na bycie mamusia, ostre sprzatanie i przygotowania do narodzin Izy.
Bede tez mogla do Was czesciej zagladac. Przygotujcie sie na stos pytan jak urodze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mia7 napisał(a):
No i sie doczekalam
Ostatni dzien w pracy.
Swietuje od rana, mam tort i ciasta. Zbieram prezenty i zyczenia i nie wiem o ktorej wyjde bo kazdy czegos chce w ten ostatni dzien, nie wiem gdzie byli przez ostatnie 2 lata.
Od jutra nastawiam sie na bycie mamusia, ostre sprzatanie i przygotowania do narodzin Izy.
Bede tez mogla do Was czesciej zagladac. Przygotujcie sie na stos pytan jak urodze.

no to super! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hey dziewczyny.My bylysmy dzis u lekarza.Mala na szczescie nie jest odwodniona.Najprawdopodobniej jest to spowodowane zabkami,ale na wszelki wypadek mam przyniesc w poniedzialek probke kalu do badan.No i zapisal mi witaminy,zebym malej na wszelki wypadek podawac.Nie zauwazyl na szczescie zadnych objawow odwodnienia.A jak wrocilysmy,to najpierw byl 2h koncert,a potem spalysmy 1,5h 😁
Mia gratuluje ostatniego dnia pracy!I zgadzam sie z Nudata,odpocznij sobie troche..no ale skoro masz tak jak ja,to wiem,ze nie dasz rady 😜 Gosia zloz zyczenia Marcinowi,zeby byl milszy dla ciebie hihii.Kaasiaak gratuluje kupki,no a Marylce jeszcze raz siusiu 😁 Maja cos ty zarla 😁 😁 By the way mi lekarz mowil,ze teraz jest duza zachorowalnosc na rotawirusy.Sylwia ja mam takie kupy codziennie 😁 Wiem,co to znaczy.Nudata,jak nie dajesz rady sciagac,to chociaz 3 razy dziennie wez roztworem soli morskiej nosek zakrapiaj,to czesc glutkow sama wyplynie.Ide obiadek robic,bo mezulek w drodze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
luuuhuu 😁 szalony dzien, kupilam malej jabluszko myslicie,ze moge jej juz dac sprobowac czy raczej zaczekac??? bo marchewe to wszama az jej sie uszy trzesa 😁 prawie pol sloiczka wessala, nie dalam jej wiecej zeby wszystko polknela dokladnie. tata wlasnie jej pampka zmienil marchewkowego 😁 tata sie dzis nia zajmuje, a dziecko przeszczesliwe 🙂 ja od rana z praniem walcze znow powtarzam moj maz rodukuje wiecej prania niz dziecko 😮
A co ja zarlam.......zebym to ja wiedziala, juz nie mam sraczki ale zoladek dalej dziwnie czuje, Michal mnie pytal czy w ciazy nie jestem.......to by bylo hahaha zwariowalabym chyba 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nusia widzialam cos takiego jak robili w "come dine with me" niezle wyglada nie powiem......bedziesz robic??
Goska ja nie jadlam sosu napewno ale ziemniaki polugotowane i podpieczone z przyprawami w piekarniku, pozniej mi sie nimi odbijalo wiec moze to to hujstwo. Fuj dzis jjem tylko serki, jogurty itd. Ostatnio mam ciagle smaka na Turek smietankowy, moge go lyzkami jesc mniaaam, dzis kupilam philadelfie ale to nie to samooooo 😁
Ide spac, kolorowych:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...