Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hmm no ja też nie mogę narzekać :P Milanek tej nocy nie skopał mnie tak mocno od środka hehe
Nusia tak bardzo lubisz książki czytać? 🙂 A wieczorami?
Życzę Wam Kobietki miłego dnia dzisiaj 🙂 🙂 ja się czuję o niebo lepiej jak wczoraj i wezmę się za jakieś sprzątanie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sylvianka3 napisał(a):
Hmm no ja też nie mogę narzekać :P Milanek tej nocy nie skopał mnie tak mocno od środka hehe
Nusia tak bardzo lubisz książki czytać? 🙂 A wieczorami?
Życzę Wam Kobietki miłego dnia dzisiaj 🙂 🙂 ja się czuję o niebo lepiej jak wczoraj i wezmę się za jakieś sprzątanie 😉


wieczorami to ja spie moja droga 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylvianko wiem,ze mozna wziasc 52 tygodnie,ale i tak placa ci tylko za 9 miesiecy.Pozostale 3 mozna bezplatnie wziasc.Moze sie cos zmienilo,no ale ja jeszcze o tym nie slyszalam.Ale wcale bym sie nie obrazila 🙂 A ja poszlam dzis Julke zwazyc.Slonko wazy juz 5,31 kg 🙂 🙂I przy okazji dowiedzialam sie,ze w srody od 10-12 sa zajecia dla Polek prowadzone przez polska babke.I mamy plan z kolezanka,zeby za tydzien sie przejc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Majeczko ja tez tak mialamprzy koncu,ze maz mnie draznil 😉To chyba przez to,ze jest sie zmeczonym,konca nie widac i marzy sie tylko o swietym spokoju..i jeszcze do tego stezenie hormonow jest najwieksze 😉A ja wlasnie jem szparagi..Mniam mniam 😁 Uwielbiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A Michal juz pracowal na nocki, moze 1-2 go mialam w domu, wtedy sie odzwyczailam zupelnie, jak spal w domu to i lozko mi sie za male wydawalo, hehe 🙂 bo jak sama to krolowa 🙂 a jak zmienil prace to tak 1-2 ma w tygodniu, czasem wcale. A jak sie mala urodzi to nie bedzie mial przynajmniej na poczatku wogole..
A nerwy ...widzicie, chyba zauwaza ,ze juz nie jest najwazniejszy ale nie potrafi tego ogarnac. Hrabia Michal k.........a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...