Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Wrocililismy 🙂Ale jestem zadowolona.W koncu kupilismy nowe auto 😁 😁 A do tego maz zabral mnie na obiad do restauracji i w ogole mam dobry humorek.Moze dlatego,ze dzis spalam cala noc,a on wstal do malej.No a Jula obudzila sie dzis o 2 i o 7 🙂Gosiu ty sie nie doluj.Ja jestem 2 miesiace po porodzie,a dupe mam tak wielka jak w ciazy...z ta roznica,ze ja jestem dwa razy wieksza niz ty 😁 😁 I mam tak dobry humor,ze nawet i to mam gdzies
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Wrocililismy 🙂Ale jestem zadowolona.W koncu kupilismy nowe auto 😁 😁 A do tego maz zabral mnie na obiad do restauracji i w ogole mam dobry humorek.Moze dlatego,ze dzis spalam cala noc,a on wstal do malej.No a Jula obudzila sie dzis o 2 i o 7 🙂Gosiu ty sie nie doluj.Ja jestem 2 miesiace po porodzie,a dupe mam tak wielka jak w ciazy...z ta roznica,ze ja jestem dwa razy wieksza niz ty 😁 😁 I mam tak dobry humor,ze nawet i to mam gdzies

Gratulacje nowego autka Monia - co kupiliscie? 😆
Monia ty jestes jak ten promyczek slonca 😘 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Madziu dzieki 🙂Ale ja po prostu jestem malym0duzym dzieckim ktore ma glupio w glowie poukladane hehe.A kupilismy forda mondeo z 2003 roku.Z tym,ze do odebrania bedzie jutro,bo road taxu nie bylo i na jutro nam koles zalatwi 🙂

E tam od razu glupio 🙂 No to sie ciesze, ze Wam sie z autkiem udalo, bedzie jak znalazl 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziu ja tez sie ciesze,bo troche juz tego auta szukamy.A potrzebowalismy czegos wiekszego,bo w asterce z malym dzieckiem i wozkiem zrobilo sie troche ciasno hihi.A co do glupoty,to ja zawsze mowie,ze ja taki maly glupek jestem i dlatego zawsze ze mna jest wesolo hihi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzis bylismy na spacerze 🙂 oczywiscie na dworzu spala zdarzylismy wejsc do domu pobudka i po wielkich bolesciach po 3 godzinach zasnela a teraz ciagle maiuaczy przez sen 😮
a ja tak chcialam w koncu jeansy zalozyc a tu nadal legginsy 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a tak wogole to marcina mama przylatuje w czwartek 😮 ale tylko do niedzieli zalatwic sprawy w banku, na szczescie w srode przychodzi polozna srodowiskowa to jej jeszcze nie bedzie. masakra jakas, marcin od poniedzialku ma nocki to nie bede z ta baba nacodzien sama wiec zle nie bedzie le niech te dni szybciej leca i niech wraca do Polski juz!! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Gosiu widze,ze chyba miloscia nie palasz do tesciowej 😁 😁 Ja na szczescie mam wspaniala 🙂A ljeansami sie nie przejmuj 😉My tez wlasnie ze spaceru wrocilismy.Mala byla pierwszy raz w spacerowce i chyba jej sie podobalo.Zeby nie bylo,mialam ja w opcji na lezaco 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co tu taka cisza dzisiaj?A w ogole sylvianko co zalatwilas w pracy?Mam nadzieje,ze ci zaplacili.A my wlasnie walczymy z ta ramka.Jak skonczymy,to wrzuce zdjecie.A i dzis turas oczywiscie nie mial wanienki,wiec zamowilam z tej storny co Nusia polecila.Wielkie dzieki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moniak nic nie załatwiłam ,bo nikogo na weekend nie było! Jutro będę szła i się okaże!
A ta ramka jest świetna 🙂 Też będę musiała coś takiego sprawić! Niesamowita pamiątka...
Julcia już taka silna na brzuszku leży i główkę podnosi? 🙂 🙂 Boże ja tak patrzę na te Wasze Kruszynki to ten czas tak szybko ucieka,że naprawdę trzeba się cieszyć każdą chwilą nawet jak dają dzieciątka mocno popalić 😉))
A ja wczoraj już myślałam,że się coś zaczyna,bo złapał mnie tak mocny skurcz ,że jak usiadłam tak się podnieść nie mogłam! Malec kopie mnie ciągle po żebrach ,że aż ciarki mnie przechodzą czasami 😉 No Milanku babcia przyjeżdża za tydzień,więc jeszcze parę dni i możesz się wykluć z brzuszka mamusi hihi
A mój ukochany w końcu nockę ma wolną,więc robimy sobie jakiś seansik filmowy,właśnie poszedł do sklepu po coś do chrupania 😉 Więc życzę Wam spokojnej i PRZESPANEJ nocki hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylvianko przykro mi,ze cie tak w ciula robia.Mam nadzieje,ze w koncu jutro sie wszystko wyjasni i ci zaplaca.No Julka to juz w sumie sztywno glowe trzyma,czy lezy.czy stoi 😉Teraz skubana sie cala podrywa,ale mama nie pozwala.Oj sylvianko to moze jakis seksik dzisiaj w nocy na pobudzenie Milanka do wyjscia 🙂A mnie dzis maz doprowadzil do tego,ze sie poplakalam ze wzruszenia,a to nie jest w moim stylu.Ja prasowalam,a on sie mala zajmowal..I jak uslyszalam jak do niej powiedzial: "Czy ty wiesz ile tata na ciebie czekal?Cale 9 miesiecy,az wyjdziesz mamie z brzuszka..I juz bym cie nigdy do niego wiecej nie wsadzil..Jestes najwspanialszym,co moglo mi sie przytrafic"A mi az lezki polecialy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Też mam taką nadzieję 🙂No Monia mi też by się łezka w oku zakręciła 🙂 Nawet teraz jak coś mówi mój do brzuszka to też mnie to wzrusza! Widzicie... mężczyźni tak naprawdę są wrażliwi tylko udają takich twardzieli hihi 🙂
No ,a co do seksiku to faktycznie dzisiaj mam okazję i chyba coś zdziałam :P Tak ,więc już uciekam! Wrócę tutaj jutro :P buziaczki :*:*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Sylvianko przykro mi,ze cie tak w ciula robia.Mam nadzieje,ze w koncu jutro sie wszystko wyjasni i ci zaplaca.No Julka to juz w sumie sztywno glowe trzyma,czy lezy.czy stoi 😉Teraz skubana sie cala podrywa,ale mama nie pozwala.Oj sylvianko to moze jakis seksik dzisiaj w nocy na pobudzenie Milanka do wyjscia 🙂A mnie dzis maz doprowadzil do tego,ze sie poplakalam ze wzruszenia,a to nie jest w moim stylu.Ja prasowalam,a on sie mala zajmowal..I jak uslyszalam jak do niej powiedzial: "Czy ty wiesz ile tata na ciebie czekal?Cale 9 miesiecy,az wyjdziesz mamie z brzuszka..I juz bym cie nigdy do niego wiecej nie wsadzil..Jestes najwspanialszym,co moglo mi sie przytrafic"A mi az lezki polecialy 🙂

Pieknie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziu dzieki 🙂To bylo na naszej drugiej randce wiele lat temu 😉Sylvianko to zycze udanej nocy i mam nadzieje,ze zamiast do nas,to wybierzesz sie jutro na porodowke 😁 😁 Ja tez mykam do spania,bo jutro ciezki dzien mnie czeka.Dobranoc moje panie 😁 Mam nadzieje,ze jutro bedzie tu was wiecej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Madziu dzieki 🙂To bylo na naszej drugiej randce wiele lat temu 😉Sylvianko to zycze udanej nocy i mam nadzieje,ze zamiast do nas,to wybierzesz sie jutro na porodowke 😁 😁 Ja tez mykam do spania,bo jutro ciezki dzien mnie czeka.Dobranoc moje panie 😁 Mam nadzieje,ze jutro bedzie tu was wiecej

Dobranoc Monia! Spokojnej nocy i milego dzionka! 😘 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam moje panie.Ja juz wstalam,bo szefowa zarzadzila pobudke:P Ale nie moge narzekac,bo zasnela przed 9,karmienie o 2 i dalej spanie az do teraz 😁 No to mama zje sniadanko,pojdzie do banku,a potem czekaja mnie mega wielkie porzadki 😉Bo do szkoly i tak nie pojde,bo maz jedzie po pracy po auto,a Julka ze mna isc nie moze hihi.Zycze wam kochane duzo usmiechu w ten pogodny dzien 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez juz wstalam 🙂 i mi sloneczko w okno swiecilo. A wieczorem ogladalismy taki glupi film i cala noc mi sie snilo,ze uciekam,zeby mnie nie zjedli niesmiertelni, hehehe, az mnie rano nogi bola 😁
Monisia swietne te rameczki sa,ja tez takie chce 🙂 widzialam juz kiedys uznajomej ale wtedy mi w glowie dziecko nie siedzialo jeszcze 🙂 Fajne to autko kupiliscie, naprawde!!!!
My tez szukamy ale dalam Michalowi miesiac, wiec wczesniej nie moge urodzic 😁 , asterke sprzedalismy i teraz autonogi mamy 🙂 Mi sie marzy beeatle ale tylko z przodu ma drzwi, a on marudzi,ze to babskie auto, a ja bym taki groszkowy chcialaaaaaaa 🙂 i tak go kiedys bede miec!
Sylvianeczko moja droga ja juz czekam ,az pojedziesz do szpitala!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...