Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Monia, wiesz mi to nie przeszkadza organizowac, ale wszystko jest jak na wariacich papierach i na ostatnia chwile. Ze wszystkim tak jest i tylko sie czlowie pozniej niepotrzebnie stresuje, oni tak samo panika i co 3 minuty na telefonie 😠 W piatek mialam zalatwic im wyprawe na Wegry, najlepiej zeby na spotkaniu byli w poniedzialek o 8ej, pozniej chcieli do Bulgarii prosto z Wegier, tylko po to, zeby zmienic zdanie i jechac do Chorwacji. No urwanie glowy 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Madzia dasz rade.W koncu Polka jestes,a lepszych pracownikow niz my nie ma 🙂Maja jutro ide po te tabletki reductil,bo co prawda mam minus 5,ale ciagle glodna jestem,a to wyczytalam,ze hamuje laknienie.Bo ciagle ssanie w zoladku jest straszne.Mam nadzieje,ze mi przepisze.A maz juz dotarl na miejsce i wlasnie czeka na wszystkie papiery 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Madzia dasz rade.W koncu Polka jestes,a lepszych pracownikow niz my nie ma 🙂Maja jutro ide po te tabletki reductil,bo co prawda mam minus 5,ale ciagle glodna jestem,a to wyczytalam,ze hamuje laknienie.Bo ciagle ssanie w zoladku jest straszne.Mam nadzieje,ze mi przepisze.A maz juz dotarl na miejsce i wlasnie czeka na wszystkie papiery 😁

Pewnie, ze dam. Co Cie nie zabije, to Cie wzmocni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Dziewuszki 🙂
a ja niestety nic Monia nie załatwiłam ,znowu nie było nikogo z kim mogłabym na ten temat porozmawiać i mam przyjść jutro! Jeżeli jutro znowu usłyszę ,że nie ma nikogo to powiem im ,że nie wyjdę dopóki z kimś nie porozmawiam ,albo jeszcze inaczej to załatwię,bo już sobie żarty robią.
No gratuluję zakupu autka 🙂 Fajny fordzik! Mój Radosław jak narazie będzie zaczynał dopiero robić prawko,właśnie jutro mamy iść wysłać ten formularz i wpłacić 50 funtów na początek! Jednak jak już dziecko będzie to samochód jest potrzebny!
No i umówiłam się też już z babeczką,która będzie nam załatwiać wszystkie benefity ,zasiłki ! Będę spokojniejsza ,że wszystko będzie dobrze załatwione!
Jutro nie mogę zapomnieć jeszcze kupić herbatki z liści malin i świeżego ananasa...:P ponoć to pomaga 😉)
a Wy co porabiacie Kochane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Szkoda Sylvianka,ze nie bylo nikogo, ja to sie razem z Toba denerwuje!!!
Monia zajebiaszcze to autko , nononono, to teraz do Glloucester dojedziecie 😁
Ja czekam na ta moja sknere , wroci za godzine, a w miedzyczasie ciagle nieudaje mi sie wygrac zadnej aukcji na ebayu, ile sekund przed koncem najlepiej bidowac????? Bo ja juz mysle znow,ze jak mi sie to nie udaje to lepiej na ten carbood jechac w niedziele, hehehehe 😁 Tam tez sa ciuszki czesto zapakowane jeszcze za 50p - 1f. Tylko ,ze moje autonogi takie mocne juz nie sa, a mojemu wariatowi sie nie spieszy bo jak mu powiedzialam ,ze ma miesiac to wzial to widze bardzo do siebie i codziennie inna marke oglada.
Sylvianka kupuj ananasy tak tak 😁 no i seksuj sie!!! 😁 poki mozesz bez zabezpieczenia z komfortem psychicznym w glowie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze,sylvianko przykro mi,ze tak cie zalatwili 😞 Ja tez wpieprzalam ananasy zapijajac potrojna porcja herbaty z malin w trakcie mycia okien 😉I dupa:P Gosiaczku milych snow i przespanej nocki zycze.Maju czyzbys nas na kawke zapraszala? 😁 Bo jak juz sie rozpakujesz,to mozemy wpasc 😁 A jest u was cos ciekawego do zwiedzania?Bo my z mezem to takie szwedaczki jestesmy i lubimy sobie w rozne fajne miejsca pojechac.Goraco polecam durdle door.Cuuuuudowne miejsce 🙂My co roku tam jezdzimy 😁
http://en.wikipedia.org/wiki/Durdle_Door
Ja tez mykam spac,bo jutro trzeba rano wstac i do lekarza sie przejsc.Dobrej nocki kochane moje:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale naskrobalyscie dziewuszki - ponad 20 stron 🙂

z tych poczatkowych zaleglosci, :
jezeli chodzi o karmienie w nocy i radzenie sobie z szybkim przygotowaniem mleka, to ja mialam podgzewacz do butelek, zanim polozylam sie spac wkladalam do podgrzewacza butelka zsama woda w srodku, podrzewacz mialam na 1, wiec temperatura byla taka w sam raz. obok na stoliczku mialam odmierzona ilosc mleka w proszku w specjalnym plastikowym pojemniczku, ktory nawet mozna wlazyc do butelki jak sie idzie na spacer, jak znajde link to wam dam, naprawde polecam.

http://www.tommeetippee.co.uk/product/closer_to_nature_milk_powder_dispensers_pack_of_6_/

nie wiem czego uzywacie na brudne pieluchy, ale ja od poczatku mam to :

http://www.tommeetippee.co.uk/product/nappy_disposal_system_/

i powiem wam, ze SWIETNA sprawa, nie musisz z kazda pielucha latac po domu,, nie smierdzi w pokoju, masz pod reka ... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kaasiaak tez mam te pojemniczki.Jak ide do znajomych na caly dzien,to sie sprawdzaja,bo nie musze brac ze soba calej puszki 😁 A moje slonko jak zasnelo ok 22 tak wstalo o 6:50 na karmienie 🙂 🙂Echh ale fajnie przespac cala noc 😁 😁 I jak tu jej nie kochac?? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kaasiaak i Nusia wasze male byly napewno szczepione na gruzlice(BCG).Zrobil sie slad?Bo Julka byla szczepiona 08.04,w ciagu 2 tyg mialo jej sie zrobic taki ropien a tu nic.Tylko czerwony punkcik jest..I nie wiem,czy to jest normalne.To jest glowny powod dla ktorego ide dzis do gp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i dziendoberek, co to za grzmoty od rana na zewnatrz???? Ja za chwile do pracy wychodze, a tu sie na burze zbiera:/
Monia tak tak oczywiscie ,ze Was zapraszam, a do zwiedzania nie ma zbyt wiele ,chociaz...ja juz nie jestem obiektywna wsiaklam w to miasteczko- Katedra wielka tu jest, Harrego Pottera ktoras czesc tu nagrywali,sa doki, ale to chyba wszedzie w UK, przynajmniej mi sie tak wydaje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Kaasiaak i Nusia wasze male byly napewno szczepione na gruzlice(BCG).Zrobil sie slad?Bo Julka byla szczepiona 08.04,w ciagu 2 tyg mialo jej sie zrobic taki ropien a tu nic.Tylko czerwony punkcik jest..I nie wiem,czy to jest normalne.To jest glowny powod dla ktorego ide dzis do gp

ten ropien Kayce sie zrobil sie po ok. 4 tygodniach, potem byla coraz wieksza bania az w koncu pekla. pamietaj zeby w to miejsce nie uzywac oliwek, kremow itp....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tez mam ten pojemnik na pieluchy 🙂 tylko ze teraz wkladam do niego normalny worek na smieci i kazda pieluche zawijam w worek na pieluchy przed wrzuceniem 🙂 bo te spacjalne worki wychodzily zbyt drogo a w sainsburym 100 woreczkow na pieluszki kosztuje 9pi 🤪

monia mi nikt nie mowil o sladzie ze ma zostac po szczepieniu wiec nie wiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nusia27 napisał(a):
tez mam ten pojemnik na pieluchy 🙂 tylko ze teraz wkladam do niego normalny worek na smieci i kazda pieluche zawijam w worek na pieluchy przed wrzuceniem 🙂 bo te spacjalne worki wychodzily zbyt drogo a w sainsburym 100 woreczkow na pieluszki kosztuje 9pi 🤪

monia mi nikt nie mowil o sladzie ze ma zostac po szczepieniu wiec nie wiem 🙂


my zawsze czekamy na promocje i kupujemy wiecej od razu. 3, 4 opakowania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...