Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Maja no my wlasnie tez mamy asterke do sprzedania.Z tym,ze u nas najpierw kupilismy nowe,a teraz bedziemy stare zbywac,bo jakos tak ciezko nam bez auta hehe.No mezowi dla odmiany marzyl sie saab 93,ale na razie nas na niego nie stac,bo taki juz w dobrym stanie kosztuje jakies 5000 😉A mi szczerze to mondeo duzo bardziej sie od saaba podoba 😁 😁 A widac,ze auto jest zadbane,bo jest po 1 wlascicielu,ma ksiazke serwisowa,jest czyste i ma full wypas w srodku 😁 Z wyjatkiem skor,bo nam sie nie podobaja 😁 😁 Niesamowicie jestem zadowolona 😁 Ooo ja do was pisze,a moje slonko wlasnie zasnelo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień doberek Kochane 🙂
Miłego dnia Wam również życzę 🙂Słoneczko pięknie świeci 🙂))
Ja uciekam do pracy w końcu dowiedzieć się o co chodzi z tą wypłatą :/ tam się zdenerwuje to może się coś u mnie ruszy szybciej :P
Majeczko ja też już czekam,aż pojadę ,a potem będę trzymać kciuki za Ciebie :* 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a moja Panna dzis w nocy tylko 2 razy wstala zjadla i w kime az milo 😁 bylismy na spacerze prawie 2 godziny caly czas spala ale weszlismy do domu i pobudka i ryk 😮 dzis ogladalismy mieszkanie ktore moze wynajmiejmy bardzo bym chciala ale nie chce zapeszac jest super! salon z kuchnia, pokoik drugi, lazienka bardzo mi sie podoba 🙂
monisia jak ja bym chciala zeby moj cos takiego do Vanesski powiedzial, a on wiecej nerwow ma na nia niz milych slow 😞
a i na zdjeciu nie wygladasz jak grubaska!!!!!!!!! kurcze takie cieplo od Ciebie bije nawet na zdjeciach jak Ty to robisz? 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu trzymam kciuki,zeby sie wszystko udalo 🙂I nie mowilam,ze z kazdym dniem bedzie coraz lepiej? 😁A co do wygladu,to dzieki za mile slowa,ale wiem,ze mam kilka dobrych kg nadwagi i musze z tym walczyc.A przy moich problemach z metabolizmem to troche potrwa..Moj maz jest w Julce zakochany,chyba bardziej niz we mnie hiihi 😉No,ale mnie to niesamowicie cieszy 🙂Ciekawe jak tam sylvianka.Mam nadzieje,ze wszystko poszlo dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja jestem mega zadowolona,bo mamy juz chrzciny zalatwione na 10.07 no i knajpa tez juz jest zarezerwowana.Mamy tyko jak przyjedziemy do Polski podejsc z zaswiadczeniem od ksiedza z Londynu,ze nie ma nic przeciwko,zebysmy mala w Polsce ochrzcili.A z tym problemu nie bedzie,bo juz na koledzie mowil,ze nam to da 🙂No i w koncu jestem spokojna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to sobie date wybralismy 😁 Bede wiedziala,kiedy wam zyczenia zlozyc 🙂 A zaswiadczenie z tego co sie orientuje,to jest obowiazkowe,bo ktokolwiek z moich znjomych mieszkajacych w UK chrzcil dziecko w Polsce,to musial miec takie zaswiadczenie.U mnie nie ma problemu,bo od 3 lat jestem zapisana do polskiej parafii,ksiadz co roku na kolede przychodzi i w sumie to zawsze jak w kosciele jestem,to podchodze z nim pogadac,bo naprawde fajny czlowiek z niego jest.Taki na luzie i bardzo wyrozumialy 😉A u was nie ma polskiego kosciola?No chyba,ze bedziesz w UK chrzcic,to moze jest inaczej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde,no to moze uda wam sie dogadac z ksiedzem w Polsce.Moze zabajerujcie go,ze nie ma polskiego,ale do angielskiego chodzicie..z tym ze w angielskim wam takiego zaswiadczenia nie dadza.U nas jak uslyszal,ze z Londynu,to od razu wyjechal,ze chce zaswiadczenie,ze nalezymy do parafii,ze chodzimy do spowiedzi i ze ksiadz nie ma nic przeciwko,zeby dziecko w Polsce ochrzcic.Ja to sie najbardziej balam,ze nie bedzie chcial nam malej ochrzcic,bo tylko cyliwny mamy..Bo w jednym juz nam odmowiono..No,ale ten okazal sie spoko.Dobrze,ze mam w Polsce tesciowa,to mi wszystko pozalatwiala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
To szczesciara z ciebie.Bo u nas od razu z tym wyskoczyl.Z reszta z kim nie gadalam,to kazdy musial to miec.A co sie z toba nusia dzieje,ze juz nas tak rzadko odwiedzasz?:P


dziubalku ja tu jestem codziennie 🙂 a tak to z moja panna juz jest ze musze jej coraz wiecej uwagi poswiecac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Meczacy dzien jakis dzis, pogoda pada nie pada, pada nie pada..............ladnie ,mnie dzis jedna pani w pracy zaskoczyla, podrzucila mi mala paczuszke -gift dla Zuzi 🙂 a tej paczuszcze ubranka takie, ksiazeczka noisy duck taka do wody i taki pluszowy kubeczek kubusia puchatka, slodkie ale jak juz wkladalam spowrotem do torebki dotknelam cos w tym kubeczku i wiecie - to pozytywka, az mi lzy w oczach stanely, taka pszczolke sie nakreca, zajebiaszcze 🙂 i mozna go na rzepki przypiac do lozeczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MadziaW napisał(a):
Dzis znow 'bawilam' w biuro podrozy w pracy i jutro tez mnie to czeka. Zaczynam pomalu dostawac do glowy z organizowaniem tych pilnych delegacji na ostatnia chwile 🤪

Zajdz w ciaze i pierdziel to wszystko 😁 😁 Sluchaj sie madrej baby 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
MadziaW napisał(a):
Dzis znow 'bawilam' w biuro podrozy w pracy i jutro tez mnie to czeka. Zaczynam pomalu dostawac do glowy z organizowaniem tych pilnych delegacji na ostatnia chwile 🤪

Zajdz w ciaze i pierdziel to wszystko 😁 😁 Sluchaj sie madrej baby 😁

Spoko oko - wsjo w swoim czasie Monia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...