Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Musze Wam troszke pomarudzic 😞
Cala ciaze przechodzilam bezproblemowo, do wszystkiego powoli idzie sie przyzwyczaic,ale dzisiejszy dzien to jakis przelom.......teraz juz jest lepiej ale jak bylam w pracy myslalam,ze mi lydki pékná , co to za dziwne rwanie w nogach.........masakra jakas, a przemieszczam sie z predkoscia slimaka. Co te nogi sie takie slabe zrobily???? i kolanko boli jak wchodze po schodach, na szczescie tylko prawe........................
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z mieszkaniem lipa po pierwsze malutkie i z wilgocia a po drugie on nie chce dzieci 😮 kurcze szukamy prosto domu od anglika bo w taki mozesz cos zobic a takie agencyjne to nawet gwozdzika wbic nie mozesz 😮 ale chyba nie mamy wyjscia i musimy popatrzec na agencyjne 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kaasiaak napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
boska juleczka 🙂
ja tez musze vanessce jakas mate kupic tylko tyle ich jest ze nie wiem jaka 😞

ja ze swojej jestem baaardzo zadowolona - mamas&papas - gra, swieci, slicznie kolorowa... 🙂

kupowalas na ebayu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
z mieszkaniem lipa po pierwsze malutkie i z wilgocia a po drugie on nie chce dzieci 😮 kurcze szukamy prosto domu od anglika bo w taki mozesz cos zobic a takie agencyjne to nawet gwozdzika wbic nie mozesz 😮 ale chyba nie mamy wyjscia i musimy popatrzec na agencyjne 😞

Jakto k.....wa nie chce dzieci?????????????????????????????????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak mysle sobie, Gosia musi Ci byc ciezko serio, bo nie masz w nim oparcia stalego, raz dobrze raz zle......kurde szkoda,ze faceci maja inny tok myslenia....nie wiem czy Cie to pocieszy ale moj tata poczul sie tatá kiedy urodzila mu sie 3cia corka dopiero - ja, a potem jeszcze syn po 13 latach. Czyli roznieca wieku miedzy mna a najstarsza siostra to 6 lat. Moja mama to dopiero silna kobieta jest, nawet nie wiesz ile razy go juz pakowala jak takie teksty lecialy,ze on nie chce dzieci.....ja tego za bardzo nie pamietam ale siostry mi opowiadaly. A teraz jest swietnym ojcem, ale jednak dlugo mu to zajelo - ta chec bycia nim. Fakt faktem on mial 18 lat jak mu sie pierwsze dziecko urodzilo.........a drugie niepelnosprawne, wiec to tez inaczej.
Kurde sie rozpisalam, i bym zaraz cala historie mojej familii opisala 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moj sie denerwuje bo mala uspokaja sie przy mnie a przy ni nie za abrdzo a ja dzis robilam mu kanapki do pracy a ona akurat plakala... i juz problem. Ale od czasu jej narodzin juz sie zmienil widac ze jest bardo za Vanesska i ja kocha, ale te jego nocki, niewyspanie i zmeczenie go predzej wykonczy 😮 dzis rano nawet walnal tekst ze za 3 lata mozemy zrobic Vanessce rodzenstwo 🤢 😮
a ten anglik nie chce dziecka bo mieszkanie jest za male - taki wykret chu... mu w dupke i tak mieszkania bysmy nie wzieli bo wilgoc wszedzie 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ah to ja zle zrozumialam, myslalam,ze Twoj facet:P to fajnie jak juz sie ogarnal 🙂 a Angolem sie nie przejmuj, choc ja nie mam za wielkiego mieszkania i mam 1 bedroom ale dzidzia i tak z nami bedzie, a moja landordka tez jest w ciazy, i ma termin na tydzien przede mna 🤪
Ide spacku zaraz, slonie tez musza spac:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Melduje sie,ze wrocilam ze szkoly i lece mala kapac.Gosiu szkoda,ze lipa z mieszkaniem.A co do twojego faceta,to moze musisz byc bardziej stanowacza i krotko go trzymac 😁 No i pinacolady sie dzis napije.Powinnam w sumie jutro,ale od jutra mam dietke wiec napijemy sie dzis 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
kaasiaak napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
boska juleczka 🙂
ja tez musze vanessce jakas mate kupic tylko tyle ich jest ze nie wiem jaka 😞

ja ze swojej jestem baaardzo zadowolona - mamas&papas - gra, swieci, slicznie kolorowa... 🙂

kupowalas na ebayu?


moja jest taka :
http://cgi.ebay.co.uk/Baby-Playmat-/180677581173?pt=UK_Toys_Games_Toys_CA&hash=item2a11391975
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
z mieszkaniem lipa po pierwsze malutkie i z wilgocia a po drugie on nie chce dzieci 😮 kurcze szukamy prosto domu od anglika bo w taki mozesz cos zobic a takie agencyjne to nawet gwozdzika wbic nie mozesz 😮 ale chyba nie mamy wyjscia i musimy popatrzec na agencyjne 😞


czasem tak jest, ze landrodzi nie zycza sobie dzieci. prosciej jest poszukac sobie mieszkania jak sie jest w niezaawansowanej ciazy. potem jak dziecko sie urodzi to nie maja prawa wypowiedziec mieszkania, jesli nie chcesz sie wyprowadzic 😉 szczegolnie jesli szukacie furnish. najlepiej poszukajcie sobie cos pustego, wtedy jest latwiej, sa mniejsze wymagania 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...