Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Nusiak - piekne zdjecie! Ale to nauralne jak modelki takie fajne 😆

Privit dziewczyn tak w ogole!! W koncu weekend!! 😆 Moje opiekunki maja urlop 2 tygodnie i teraz mezus z malym w domciu zostanie, wiec bede go miala tu przez 2 tyg rano przed praca i po poludniu po pracy 🙂 Nie wspominam juz o tych 2 calych wspolnych weekendach 🙃 hihi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wlasnie je kupilam 😁 😁
Stad biala: http://cgi.ebay.co.uk/Headband-Hairband-Choker-Flower-Baby-Girl-Woman-Gift-/320647064437?pt=UK_Girls_Accessories&var=&hash=item76bfd6db4a
A stad rozowa 😁 http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=330570168289&var=540036703662&ssPageName=STRK:MEWNX:IT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 zajebiaszczy irokez 🙂
A te kwiatuszki tez boskie, mi sie kolorki tylko inne podobaja zielen i pomarancz 🙂
A ja za miesiac moze juz bede tulic moja Zuzie!!!! Boje sie 😞
Obejrzalam nowy film z taka laska z "Nostalgii aniola" pod tytulem "Hanna" fajny tylko dziwnie sie skonczyl.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MajaCh napisał(a):
🙂 zajebiaszczy irokez 🙂
A te kwiatuszki tez boskie, mi sie kolorki tylko inne podobaja zielen i pomarancz 🙂
A ja za miesiac moze juz bede tulic moja Zuzie!!!! Boje sie 😞
Obejrzalam nowy film z taka laska z "Nostalgii aniola" pod tytulem "Hanna" fajny tylko dziwnie sie skonczyl.......

boj sie boj 😜 najgorszy jest pierwszy tydzien pozniej sie przyzwyczaisz hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziecko wykapne, najedzone niekoniecznie spiace 😜
co do orodu to przypomnialo mi sie cos z mojego 😜
na naszej-klasie jest taka gra 'wiejskie zycie' gram w nia caly czas od X czasu i jak rodzilam i mialam te bole juz takie bolace gdzie miedzy przerwami zasypialam to mialam majaki o tej grze ze musze zasadzic marchewke itd 🤪 to chyba po tym gazie i tych znieczuleniach. a wogole to mowilam marcinowi zeby nie zapomnial sie zalogowac na tej grze bo nam punkty przejda... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nusia wybacz, ale ogladalam na fb Twojej tesciowej zdjecia z wesela 😜 ja juz tak mam ze wszytsko wszedzie znajde monisia cos o tym wie 😜 no i ... Panna młoda wygladala slicznie i ta rozowa limuzynaaaa 🤪 i bardzopodobalo mi sie zdjecie marylki usmiechnietej na kolanach (chyba) dziadka :p jeszcze raz przepraszam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...