Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wozek:
http://www.boots.com/en/Maclaren-Techno-XT-pushchair-bittersweet-red-_1206496/?cm_mmc=Shopping%20Engines-_-Kelkoo-_---_-Maclaren%20Techno%20XT%20pushchair%20%20bittersweet%20red

bo 24go wyjezdzamy i z naszym, pomimo, ze sie pieknie sklada, bedzie niewygodnie. 2 torby, wozek, fotelik, dziecko.... a czeka nas podroz samolotem i potem cala noc pociagiem 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie tak dlugo, ale samolotem lecimy do kijowa, a z kijowa - 3 h, a potem cala noc pociagiem expressowym do lwowa.
nastepnym razem pojedziemy samochodem, ale tym razem mala jest jeszcze za mala na tak dluga podroz w foteliku i w dodatku latem, kiedy tam sa teraz upaly. bysmy pewnie dluuugo jechali 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MajaCh napisał(a):
Czesc 🙂 a ja sie rozczytalam i poszlam spac chyba po 3ciej w nocy, dopiero przed chwilka sie zwloklam z lozka, a Michal i tak wroci po 12stej - na kilka godzin...
taaak.Dzis sobie seans filmowy zrobie!


widze ze bardzo powaznie podeszlas do slowa - lenistwo 😁 😁 😁 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia jest czas na leniuchowanie i na prace 😁 Chcialam sie zajac czyms do 12 stej kiedy to Michal wraca, wiec posprzatalam lazienke i umylam wielkie okna w salonie a tu dopiero 10ta....sluchamy sobie z Zuzia eski rock 🙂
Wiecie co!!!!!!! /Nadal nie przyslali mi tego prawka! 😞 a teraz bylby najfajnieszy czas na egzamin dla mnie..... 😞((((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iza131313 napisał(a):
przepraszam ze sie wtracam ale nie mysleliscie aby leciec do rzeszowa i tam auutobusem do lwowa - to jakies 5 godzin z tego co pamietam.

sorry dziewczyny, spedzilam troche czasu w UK i teraz was poczytuje


przerabialismy i ta kwestie - jest duuuuuuzo drozej i nie juz biletow powrotnych na wtedy, kiedy musimy wracac. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia to naprawde dluga podroz 🙂 ale i podroz moze juz byc wakacjami, zalezy od podejscia,prawda 🙂 jakby nie bylo nowe doznania, pewnie sie pieknie opalicie jak mowisz,ze taka pogoda.......ja ogladam zdjecia znajomych z Hiszpanii i mnie skreca z zazdrosci....:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zdjecie z wczorajszego wesela 🙂 idziemy sie bawic z dziadkami, bo sa do niedzieli 🙂
milego weekendu dziewuszki 🙂

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/41/dsc0030wo.jpg/][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/941/dsc0030wo.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze,ale slicznotki 🙂Nusia chudzielcu jeden 😁 Bawcie sie dobrze.A Julka dzis znowu niee chciala jesc,a byla glodna.Wkladala butle do buzi i krzyk.Dalam jej paracetamol i po 15 minutach butle to wciagnela ja,jakby pierwszy raz ja widziala.Poszlam zaniesc zdjecia do wywolania to mi pierwszy raz w wozku plakala.Dopiero jak jej zelem posmarowalam,to sie uspokoila,wiec coraz bardziej sklaniam sie ku temu,ze to dziaselka ja bola.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nusia slicznie wygladacie 🙂a ten kwiatuszek to roobi wrazenie 🙂 Ty jej pilnuj bo Ci ja jakis chlopiec predko porwie:P
Dziewczyny, ale Zuzia piekny prezent dostala , wlasciwie dwa, od podopiecznych Michala 🙂 Najbardziej zrobil na mnie wrazenie ten recznie robiony, zaraz Wam pokaze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylwiu mala ma dodatkowe kostki w paluszkach i dlatego za rok na wizycie kontrolnej wyznacza nam date operacji.Maja ubranko boskie.Nusia kochanie mam pytanko 😁 😁 Gdzie ty ta opaske z kwiatkiem kupilas 🙂Odpisz prosze,bo ja tego juz od dawna szukam dla malej 😁 Gosia ale ci Naneska rosnie,na fb podejrzalam 😁 😁 A ja caly dzien mialam gosci i jutro ciag dalszy 😉Dobra,lece napic sie zimnego piwka hihi i porzadzic troche w kuchni na jutro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Kurcze,ale slicznotki 🙂Nusia chudzielcu jeden 😁 Bawcie sie dobrze.A Julka dzis znowu niee chciala jesc,a byla glodna.Wkladala butle do buzi i krzyk.Dalam jej paracetamol i po 15 minutach butle to wciagnela ja,jakby pierwszy raz ja widziala.Poszlam zaniesc zdjecia do wywolania to mi pierwszy raz w wozku plakala.Dopiero jak jej zelem posmarowalam,to sie uspokoila,wiec coraz bardziej sklaniam sie ku temu,ze to dziaselka ja bola.


moja tez tak miala ze pozycje do karmienia zmieniala co sekunde, mniej wiecej sie to swedzenie zaczelo jak miala 3 mce i do teraz trwa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...