Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
MajaCh napisał(a):
No ja juz to dawno ogladalam. Nie bardzo z moim typie, chociaz zeschizowany. Fajny jest film ,w tym samym czasie mniej wiecej wyszedl z Leonadro Di Caprio- "Shuter Island"


ten byl fajny ale ten o labedziach jakos tak nie bardzo mi podszedl pomimo tego ze lubie takie filmy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry 😁 My sobie dzis pospalysmy,bo o 6 karmienie a potem dalej w sen do 9:30 😁 😁 Mistrzostwo hihi.Maja Shuter Island podobal mi sie bardzo,ale wczesniej czytalam ksiazke i to ona zrobila na mnie wieksze wrazenie 😉Lece na sniadanko.No i my tez zyczymy milego dnia.
P.S. Majeczko ADHD to napewno nie jest,ja po prostu naleze do energicznych osob hihi.Choc czasem tez lubie poleniuchowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
nusia27 napisał(a):
wy to macie szczescie z waszymi spiochami - moja znowu wstaje co 3h w nocy 🤪

marylka jest jedyna w swoim rodzaju 🤪 😘


mam nadzieje ze mi to kiedys wybagrodzi 😉 ale nie jest zle, ostatnio znajomi mi powiedzieli ze ich synek przez rok czasu wstawal co 1h 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nusia to straszne 😁 jakby wstawala moja co godzine to bym chyba od raz ja sztucznym mlekiem zaczela karmic, hehehehe, a ja znow pospalam. Takie mam jazdy..... wyczytalam teraz,ze w wodzie dostane tylko gaz ewentualnie jak nie dam rady to musze wyjsc i juz na sucho urodzic z jakim tam tylko chce znieczuleniem.A no i jednak mamprzygotowac plan porodu, jesli mam specjalne zyczenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja zadnego planu nie mialam nawet nie wiedzialam ze w dany dzien urodze lezac na sali juz tej do porodu 🤪 przeciez ja mialam jeszcze ponad tydzien do urodzenia a tu gwiazda zaplanowala wyjsc sobie wczesniej 😜 maja a Ty masz jakies oznaki wczesniejszego porodu? 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia to jeszcze mlodziutka jest 😁 no ale U2 napewno zna?
Kasiula sie nas odezwala, no prosze 😁
Monia ona wyglada jak taki lobuziak, heheh 😁
Gosia,a oznaki porodu............a ja wiem? moze mam i nie wiem, mnie sie wydaje,ze te bole co mam co niby normalne. Pipka mnie kluje jak siedze plasko, jak wstaje to mam wrazenie ,ze biodra mi sie rozpadna na boki, ale jak to powoli rozchodze to przechodzi, to chyba normalne.....? polozna sie tylko usmiechnela jak jej to powiedzialam i wypisala ta karte do szpitala,w razie "wu"
No juz tak mysle, skoncze ten tydzien i zaczne sie przemeczac, moze wyjdzie na moje urodznki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...