Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
MajaCh napisał(a):
Gosia to jeszcze mlodziutka jest 😁 no ale U2 napewno zna?
Kasiula sie nas odezwala, no prosze 😁
Monia ona wyglada jak taki lobuziak, heheh 😁
Gosia,a oznaki porodu............a ja wiem? moze mam i nie wiem, mnie sie wydaje,ze te bole co mam co niby normalne. Pipka mnie kluje jak siedze plasko, jak wstaje to mam wrazenie ,ze biodra mi sie rozpadna na boki, ale jak to powoli rozchodze to przechodzi, to chyba normalne.....? polozna sie tylko usmiechnela jak jej to powiedzialam i wypisala ta karte do szpitala,w razie "wu"
No juz tak mysle, skoncze ten tydzien i zaczne sie przemeczac, moze wyjdzie na moje urodznki 😁

w kosciach mi cos mowi ze do 40tyg nie dotrwasz 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
MajaCh napisał(a):
Nusia to straszne 😁 jakby wstawala moja co godzine to bym chyba od raz ja sztucznym mlekiem zaczela karmic, hehehehe, a ja znow pospalam. Takie mam jazdy..... wyczytalam teraz,ze w wodzie dostane tylko gaz ewentualnie jak nie dam rady to musze wyjsc i juz na sucho urodzic z jakim tam tylko chce znieczuleniem.A no i jednak mamprzygotowac plan porodu, jesli mam specjalne zyczenia.


specjalne zyczenia hmmm wez im tam nawymyslaj cos 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Tylko gra 🙂Kupiliscie juz? 😁 Polecam tez gry sportowe.Ja czesto w tenisa gram.I bardzo sie ciesze,ze moglam pomoc.Maja to popros o kawior i szampana hihi 😁 Piotrek wrocil dzis z zapasem pampersow 😁 Bo 180 pampersow 3 kosztuje w makro 15 f 😁 😁

w sobote jedziemy do argosa jezeli jasnie Pan wstanie i nie przespi calego dnia 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Polecam,bardzo fajna sprawa.A co do gier,to zdradze ci sekret.Jak w argosie wpisujesz nazwe gry to wyskakuja ci dwie ceny.Ta wyzsza jest za nowa a ta nizsza jest za gre nowa,ale juz z folii wypakowana.,ale plyta jest nierozpakowana.To sie nazywa pre-owned .Zazwyczaj nie mozna tego w sklepie odebrac,ale mozna zamowic jako dostawa do domu.A dostawa jest darmowa.Czasem nie maja tego na stoku,ale wlasnie patrzylam i ta fajna gra do tanczenia jest dostepna,wiec mozesz ja sobie zamowic 😁 I zamiast 20f zaplacisz 10.A dowioza ci ja w 2 dni 😁 Tu masz linka

http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/8952813/Trail/searchtext%3ESINGSTAR+++DANCE.htm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A najlepsza oferta na psp jest w argosie-psp3,kontroler i gra fifa2010 za 289,99 czyli tyle ile zaplacilabys za samo playstation 😁 I to jest to z wiekszym dyskiem-320gb.Mozesz sobie to np zarezerwowac a w sobote dopiero kupic.Tu wrzucam linka 😁 A do rezerwacji podajesz tylko nr telefonu,zeby ci potwierdzenie przyslali i adres email

http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/9285101/Trail/searchtext%3EPLAYSTATION.htm#promotion_3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
A Gosia ma niebieskie paznokcie 😁 😁 A Vaneska jest slodka.Lece pod prysznic bo dzis nie mam sily.Piotrek sie smieje,ze mam spida,bo latalam caly czas jak oparzona i wszystko robilam 😁

a to Ty nie latasz codziennie jak oparzona? 😜 monisia to sa 'mietowe' krzyk mody 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...