Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
MajaCh napisał(a):
jestem jeszcze w domku, znajomi ciagle sa , Michal zaraz dojedzie, kazalam mu sie nie stresowac, ale dzwonilam do midwife i kazala jechac do szpitala,zeby sprawdzili czy to napewno to najwyzej mnie jeszcze odesla jak nie ma skurczy 🙂

3mamy kciuki i wysylaj smsy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe 🙂 te Wasze kruszynki ............ 🙂
A ja dalej nie mam skurczy 😞 pozarlam kilka kawalkow mega ostrej pizzy, czekam az sie troche strawi 😁 moze ruszy, boje sie cholerka,ze beda wywolywac wtedy dupa z porodu w wodzie i Michal mi dziala na nerwy do tego, bo mnie nie wspiera tak jakbym chciala, on juz idzie spac bo nie wiadomo kiedy bedzie musial wstac, i ze mna nie bedzie spal, bo tam niewygodnie juz nie wspomne o przytulaniu czy cokolwiek 😞 tak mi smutno troche:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MajaCh napisał(a):
hehe 🙂 te Wasze kruszynki ............ 🙂
A ja dalej nie mam skurczy 😞 pozarlam kilka kawalkow mega ostrej pizzy, czekam az sie troche strawi 😁 moze ruszy, boje sie cholerka,ze beda wywolywac wtedy dupa z porodu w wodzie i Michal mi dziala na nerwy do tego, bo mnie nie wspiera tak jakbym chciala, on juz idzie spac bo nie wiadomo kiedy bedzie musial wstac, i ze mna nie bedzie spal, bo tam niewygodnie juz nie wspomne o przytulaniu czy cokolwiek 😞 tak mi smutno troche:/

watpie czy beda wywolywac tu bardzo trudno o to beda czekac do ostatnich chwil na porod naturalny 😮a mezowi sie nie dziw on zapewne jest w szoku w koncu ojcem nie zostaje sie codziennie. jak ja juz mialam skucze to marcin sie zloscil na mnie ze np mu nie mowie ze akurat mnie zlapal 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maja Twój mąż sam w szoku jest pewnie... ja też przecież skurcze dostałam z samego rana od 7 i powiedziałam Radkowi to sobie grał na x boxie i tak samo byłam zła ,ale była mama to w sumie z Nią posiedziałam. Tak jak Gosia napisała...wywoływać raczej nie będą chyba ,że już na prawdę długo skurcze nie będą Cię brały to wtedy już będą musieli ,bo przecież dziecko nie może być w brzuszku bez wód. Mnie też przecież tyle czasu męczyli ,żebym urodziła naturalnie! Nie męcz tak Zuzi już na koniec i nie jedz już tej pizzy :P:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...