Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
my juz nie mamy karuzeli, ok. 2 tyg.temu odczepilismy. Kaya juz za duza jest na nia 😉
a z samochodami to faktycznie trzeba uwazac. my mamy kazde swoj i jest ok, ale jak sie Kaya urodzila moj samochod trzeba bylo zmienic. niby mialam duzy samochod, bo audi A6, super mi sie nim jezdzilo, wszystko bylo ok, ale...... wozek nie miescil sie do bagaznika. i nie tyle do bagaznika, bo bagaznik jest spory, ale samo wejscie do bagaznika (mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi) nie otwieralo sie na tyle, zeby wozek mogl wejsc. tak wiec samochod sprzedalismy 😉 a swoja droga, byl strasznie drogi w utrzymaniu, wiec w sumie ok. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doberek 🙂Kaasiaak my z tego samego powodu sprzedalismy astre,bo troche ciasno sie zrobilo 😉Teraz mamy mondeo i w zupelnosci nam starcza 😁 😁 Niusia a landlord dal ci jakis list?Bo jesli tak to mozesz isc z tym do councilu.Moim znajomym po 2 tyg dali fajne mieszkanie 😜 😜 No chyba,ze to moj council,to ci gowno dadza 😁 😁 Szkoda,ze tak wyszlo,ale napewno sobie dasz rade.W koncu Polak potrafi 😁 😁 Gosia masz racje z tym autem.Ja sobie zycia bez niego nie wyobrazam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
To spoko,napewno cos znajdziecie.Kaasiaak tu jest taka zima jak nie zima 😁 No,chyba,ze masz na mysli te 2 dni w grudniu,co troche sniegu spadnie i kleska zywiolowa jest 😁 😁 Niusia jak ciasto smakowalo?Nie podzielilas sie 😜 😜


tak, wiem, ale tak jak mowisz jest wlasnie w londynie. poza londynem jest troszke inaczej, my niby mieszkamy blisko londynu, ale np roznica temp. miedzy nami a londynem potrafi byc ok 5 stopni. poza tym chodzi mi o to , ze generalnie jest chlodniej i nie wiadomo jak cieply jest dom.... padaja deszcze, jest ponuro..... 😠 nie cierpie listopada brrrrrrr 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nusia27 napisał(a):
a ja mam zdjecia z basenu tylko asia ma aparat, pogadalam z ratownikiem i pozwolil mi zrobic 😜
dzisiaj sie dowiedzielismy, ze jak sie skonczy kontrakt to musimy sie wyprowadzic, bo mieszkanie sprzedaja. boje sie bo bedziemy na benefitach i w ogole przeprowadzka z dzieckiem...


Zawsze mozecie wrocic do mnie, bedzie wesolo, marylka zajmie sie Iza a my bedziemy balowac.
Aparat dzis przywioze, moze znow pojedziemy na basem i wiecej zdjec napstrykamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkiego najlepszego dla Zuzi 😁 😁 a ja sie dzis wybieram na ta playgrupe,bo dawno mnie nie bylo.a na czas wakacji zajecia sa w parku kolo mojego domu 🙂popytam od razu polozna co i jak z jedzeniem i tymi cholernmi zabkami 😁 😁 A potem po grupie maja byc dla mam zajecia gimnastyczne przy wozku..Hmm biegac nie bede ale poruszac sie troche moge 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...