Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
MajaCh napisał(a):
Idziemy wykompac malenstwo, mam nadzieje,ze dzisna miescie bedzie spokoj.......
A Madzia gdzie sie podziewa?Zlewa nas konkretnie 😜 tylko na facebooku siedzi......

Ja na fjesie nie siedze, tylko tam zagladam i sprawdzam poczte 🙂 Zaloguje sie, a pozniej odchodze od laptopa. I nie zlewam ,nie zlewam 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
sylvianka3 napisał(a):
no i Madziorek się pojawiła u nas! 🙂)) jak tam Oskarek ? 🙂 Jedyny kumpel tutaj Milanka jak narazie! :P Reszta w drodze hihi

Oskarek nie najgorzej, dziekuje 🙂 Choc zdarzyly nam sie potworne leki nocne (i zaloze sie, ze jescze nie ostatnie) 😞 Maly sie rozbudzal w nocy, krzyczal, plakal.. To jest taki stan jak lunatykowanie - w ogole nie rozpoznaje kto jest kto, nie poznaje nas, nie da sie dotknac. Starszne to jest. Pierwszy raz jak mu sie zdarzylo, to myslalam, ze w strasznym bolu jest, tylko nei wiedzialam jak mu pomoc, bo sie wil i wiercil. Jak chcialam go przytulic, to mnie odpychal (R tak samo), nie pozwolil mi na siebie spojrzec. Za pierwszym razem sie poplakalam az, bo co na niego probowalam zerknac, to prawie mnie bil. Wygladal jakby byl nawiedzony, takie dziwne spojrzenie. Innym razem, to przy oswieconym nawet swietle na czworakach ode mnie uciekal. Niefajne przezycie. I tak z 4-5 razy w ciagu nocy, na drugi dzien ja z Robbiem jak zombie wygldalismy. To ponoc jest zupelnie normalne i dzieje sie tak w czasie intensywnej aktywnosci mozgu i samoistnie sie z tego wyrasta a spiacy nic nie pamieta po przebudzeniu. Ale przykro sie na to patrzy i jest to bardzo nieprzyjemne doswiadczenie ;/ To sie nam pare razy zdarzylo, ale poza tym jest nie najgorzej 😉 Rosnie babel i rosnie i niedlugo przerosnie mame, tate i sosne - mame w szczegolnosci hahaha 😉 A jak Milanek? Sliczniutki, tak by sie go chcialo przytulici wycalowac 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojej nie słyszałam nawet ,że tak może się dziać z dzieckiem. Kiedyś sama lunatykowałam ,mama mi zawsze opowiadała ,że przychodziłam do niej i stawałam nad łóżkiem i opowiadałam różne historie,albo po prostu się na nią patrzyłam i też Ja to zawsze przerażało hehe a raz to przeszłam sama siebie i drzwi otworzyłam ,ale dzięki Bogu mama mnie usłyszała i od tamtej pory zawsze chowała przede mną już klucze od domu na noc 😉
No to ciesze się,że Oskarek rośnie zdrowo 🙂 Musisz nam jakieś nowe zdjęcia też pokazać 🙂 I mam nadzieję,że już nie będziecie mieć takich nocek z synkiem!!!
A Milanek też mi rośnie w oczach, duży chłop...wszystkie ciuszki od 0-3 już musiałam wyciągnąć z szafy... :P Dzisiaj się śmiał pierwszy raz na głos do nas hihi 😉 Tak na rękach Go podnosiłam wyżej i nagle niżej i przy tym mówiłam A KUKU a On w śmiech ,a dla mnie to jeszcze większa radość była!!!
To jest niesamowite jak strasznie mocno się kocha swoje dzieciątko 🙂 Nie wiedziałam,że ta miłość jest aż tak silna 🙂
Madzia zaglądaj do nas częściej! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzia wiem o czym mowisz, pamietam jak moj brat byl malutki i wlasnie sie budzil okolo 20-22giej polskiego czasu codziennie, obled w oczach i plakal jakby sie czegos bal, nie plakal wlasciwie tylko tak zawodzil,nie poznawal nikogo, czasem i do lazienki szedl i wracal nic nie pamietal......i to bardzo dlugo trwalo do 5-6 roku zycia, po prostu siadal na lozku i zaczynal TO. To bylo straszne, ja sie balam wtedy ,ze dzieciak moze ma nerwice, czy co......mowisz,ze to normalne.......kurde przeciez ja tego nie zniose ..... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzia ile ma Oskarek? ja czytam ,ze leki nocne wystepuja u dzieci 3-6 lat, na szczescie nie u wszystkich,ale sa przez 1/3 nocy. Sa jakies klasyfikacje. Czasem podloze genetyczne, czasem wyobraznia...czasem nie czuje sie bezpieczne, czasem wystarczy tv.....
Dobra ide spac, jutro Was nadrobie jak cos naskrobiecie babeczki, kolorowych:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MajaCh napisał(a):
Madzia wiem o czym mowisz, pamietam jak moj brat byl malutki i wlasnie sie budzil okolo 20-22giej polskiego czasu codziennie, obled w oczach i plakal jakby sie czegos bal, nie plakal wlasciwie tylko tak zawodzil,nie poznawal nikogo, czasem i do lazienki szedl i wracal nic nie pamietal......i to bardzo dlugo trwalo do 5-6 roku zycia, po prostu siadal na lozku i zaczynal TO. To bylo straszne, ja sie balam wtedy ,ze dzieciak moze ma nerwice, czy co......mowisz,ze to normalne.......kurde przeciez ja tego nie zniose ..... 😞

Niom, ale Maju nie kazde dziecko to ma. Choc mowia, ze to niby moze byc rodzinne i wystepuje tam gdzie byly przypadki lunatykowania wlasnie. Ale ani ja ani robbie nie lunatykowal. Ponoc mowienie w nocy tak samo - to ja przez sen czasem gadalam i gadam, ale to tylko dlatego, ze akurat mi se sni i to jest faza snu rem, wiec cos innego. To, jak sie nie wie, to doslowni wyglada jakby dziecko bylo opetane. Jak juz wiedzialam o co biega, to juz spokojniej. Wiesz co mu pomagalo jak do tej pory - woda do picia. Mowie do niego, zeby wzial piciu i jakos sie uspakaja. A zawsze do tego jeszcze taki spocony, zgrzany, pragnienie duze. Dobrze, ze choc nic nie pamieta boroczek jeden. Gorzej z nami 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MajaCh napisał(a):
Madzia ile ma Oskarek? ja czytam ,ze leki nocne wystepuja u dzieci 3-6 lat, na szczescie nie u wszystkich,ale sa przez 1/3 nocy. Sa jakies klasyfikacje. Czasem podloze genetyczne, czasem wyobraznia...czasem nie czuje sie bezpieczne, czasem wystarczy tv.....
Dobra ide spac, jutro Was nadrobie jak cos naskrobiecie babeczki, kolorowych:*

Majus, Oskarek skonczyl dzis wlasnie 2,5 roczka 🙂 Zgadza sie co do tego co napisalas, nie ma jednoznacznej przyczyny. Dobranoc kochana i buziaczki dla Zuzi 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylwia - ja jak tak patrze na Milanka, to tak mi sie przypomina jak Oskarek byl w jego wieku i tez pamietam te pierwsze usmiechy i smiechy, i w ogole. I powiem Ci - ciesz sie kazda chwila, bo one tak szybko mijaja, ze sama nie uwierzysz. Moj dzis skonczyl 2.5 roczka a ja pamietam kiedys sie urodzil jakby to bylo miesiac temu. Niesamowite to jest i masz racje - milosc matki do dziecka to uczucie wrecz nie do opisania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A prz okazji, bede zagladac i zagladam ,tylko nie zawsze slad po sobie zostawie. Za tydzien w czwartek lecimy do Polski. Najpierw w trojke, pozniej Robbie wraca po paru dniach a my z Oskarkiem zostajemy 2 tgodnie i z moja mama wracamy do UK. Mama tydzien u nas zostaje. Nie mialam porzadnego urlopu praktycznie od stycznia i powiem Wam, ze juz powaznie odczuwa brak urlopu 😞 Nic mi sie nei chce, mam totalny brak energii i motywacji, i checi... 🤨 A wrocimy do UK To juz bedzie praktycznie polowa wrzesnia a stamtad jak rzut beretem do stycznia 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry 🙂Wrocilam 🙂Gosiu odpisalam na priv 🙂A u nas wczoraj viburcol poszedl w ruch i pomoglo.Kaasiaak teoretycznie zelem powinno sie tylko 6 razy smarowac,ale praktycznie jest inaczej 😉Wczoraj mielismy u siostry taka histerie,ze myslalam,ze do szpitala z nia pojedziemy.Na szczescie viburcol pomogl...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziendobry 🙂 my dzis spalysmy dluzej 🙂 dziewczyny ile najdluzej wasze dzieci nie robily kupki???my mamy dzis 3ci dzien 😞 no ale juz dalam jej pol czopa i czekam 😞 tak sie meczy.........a wczoraj kolezanka przyniosla mi espumisan dalysmy jej 10 kropelek troche popierdziala i tyle..... 😞 infacol nie dziala niestety, dawalam jej do kazdej butli po 1-2 kropelki i nic. boje sie strasznie,ze sie przyzwyczaii do czopkow, dllatego juz bardzo awaryjnie jej daje i polowke tylko...
a co do zabkow.....tak mnie Monia nastraszylas, jak pojde do zembologa to go poprosze i recepty na te teetha i to na v. Lepiej sie zabezpieczyc. By the way 🙂))))))) skonczylam krwawic 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...