Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jaka smieszka tu 🙂 kurde i juz sama by chodzila..........
Ja sie kimnelam chwilke i tak zmarzlam..............a dzis wieczorem umowilam sie z kolezanka na solarium!!!!!!!!!!!!!!!!!!!pierwszy raz po porodzie to pojde w gaciach, tylko nie wiem czy to dobrze jak opale rozstepy swieze na brzuchu..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewuszki kochane :*
No Monia to prawda już się denerwuję 🤢 boję się troszkę tego lotu z Małym ,bidulek nawet nie wie jaka podróż go czeka.
A jak ta witaminka C dla dzieci się dokładnie nazywa? I to też wpłynie się daję ileś kropelek ,tak? Może ja też się zaopatrzę w taka witaminkę,bo ja chodzę przeziębiona od tygodnia i mam nadzieję,że Milek nic nie złapie.Ale ponoć mleko z piersi jest dla Niego też ochroną.
Hehe Julcia jest kochana 🙂 A fajnie w tej wannie z tyłu taka malutka hihi
Uhh a ja spakowana ,ale nie do końca. Teraz usiadłam trochę ,żeby odsapnąć , póki chłopaków moich nie ma 😉 to buziaczki jeszcze wieczorkiem sie odezwe 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak nie urok,to sraczka 😞 Wlasnie wrocilam od mojego lekarza.Wyniki na szczescie mi sie poprawily,ale mam bardzo duzy kamien zolciowy,ktory kwalifikuje sie tylko do leczenia operacyjnego 😞 Dal mi pelno ulotek do poczytania i kazal sie z tym przespac 😞 A pozegnal mnie slowami,ze predzej czy pozniej i tak do niego wroce,zeby cos z tym zrobic.Ehhh 😞
Sylwiu a witaminka c nazywa sie cebion i daje sie ja w kropelkach.I nie stresuj sie tak lotem.Julka w obie strony spala jak zabita,az mnie sie ludzie pytali,czy wszystko z nia w porzadku 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia bedzie dobrze napewno, Sylwia 🙂 i po co ten stres? 🙂 ja tak gadam a jak sama bede leciec to bede dopiero przezywac 😜
Bylam na solarium, ale mnie wyssalo, strasznie sie czuje zmeczona ale tylko na 8 minutek 😉
Mala teraz steka i jeczy zmeczona ale nie moze zasnac bo co przysypia to pierdzi i to ja budzi bo brzuszek boli 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia ,a nie lepiej żebyś się zdecydowała na ten zabieg szybciej? Po co masz się później znowu stresować.... :*
Ja już jestem spakowana zwarta i gotowa! 🙂 Jutro o 14 wyjeżdżamy do Bristolu na lotnisko i o 18.15 fruuu lecimy do Wrocławia 🙂 Także narazie się z Wami dziewczynki żegnam! 🙂 Będę się starać jak najczęściej do Was zaglądać :* Przez pierwsze dni na pewno mnie nie będzie,ale później już na bank do Was zajrzę 🙂 Buziaki dla Maluszków i brzuszków :*:*:* ciocia sylwia jeszcze tu wróciiiiiiiiiii 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuzia zrobila kupke sama!!!!!! Nie widzialam jej bo akurat poszlam pod prysznic ale Michal mowi,ze wieeeeelka az do pepka 😁 i zadowolona i ja i ona 🙂 bo to taka ulga...w koncu dwudniowa 😁

Sylwunia do zobaczenia bawcie sie swietnie 🙂
Monia......eh Monia...a nie rozbijaja tego laserowo? mnie sie cos zdaje,ze tak, ze nie trzeba juz koic, chyba ze tu maja inne metody..
Nusia na laktoze chyba uczulenia nie ma skoro jej sie udaje kupa i nie ma zadnych oznak na ciele,ze jakies uczulenie.
Idziemy spac po tym mega ciezkim dniu.Kolorowych:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i prawie cala noc mamy przespana, niedowiary!!!!!!a juz ze trzy godziny ona sie spina znow i pierdzi i steka ale nie placze 😁 chyba juz tak ma po prostu. Jedziemy chyba na carboot bo i w srody u nas jest taki maly, w sb impreza a ja mam tylko 6 kieliszkow,a Michal se sprosil cale mnostwo znajomych 😁
Milego dzionka dziewczynki, co prawda bez slonca dzis ale i bez deszczu:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doberek.A u nas nocka przespana 🙂Od 21-6 🙂No i teraz wlasnie obok znowu przysnela 😁 Sylwiu baw sie dobrze i wracaj do nas szybko.Bedziemy czekac:* Maja u nas tez deficyt z kieliszkami.A poza tym zawsze mozecie pic ze szklanek 😁 A kamienie zolciowe niestety ale wykrajaja.Nawet dal mi ulotke i w niej jest napisane,ze male owszem,robia laparoskopowo,ale te wieksze to juz pod noz..A on twierdzi,ze mam duzego.A mi chodzi o to,ze skoro mnie nie boli,to po co go ruszac?Malo ludzi zyje z kamieniami i nawet o nich nie wie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂
pogoda zapowiada sie, ze bedzie piekna, pranie juz nastawilam 😉
M nadal walczy z bramka, kupil wieksza - wysoka na 180cm wioec teraz nie ma szans zeby Daisy przeskoczyla, tylko troszke mi jej szkoda....z drugiej strony, nie moze byc tak, ze mamy wielki ogrod a tak naprawde pies go ma 😠 tylko, ze to znowu wpuszczanie kasy w czyjs dom, ile my juz tu kasy wpakowalismy.... 😮
ja teraz doksztalcam sie o roslinkach w ogrodku, interesuja mnie takie, ktore moge wsadzic nie bezposrednio do ziemi (chcemy sama trawe) a do doniczek, bo mamy gdzie je poustawiac. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylwia bawcie sie dobrze 🙂 Monia super zdjecie na facebooku 🙂 Kasia a nie kupujesz Kayi kombinezonika? bo ja sie wlasnie zastanawiam co kupic Maryli. Maryla dziaiaj bada mamy cierpliwosc, godzine jadla sniadanie tzn nie jadla i jak ja odlozylam zeby sie bawila to zaczela plakac i wolac am. zrobilam jej nowe jedzonko i zjadla moze z 3 lyzeczki i zacisnela usta 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nusia, zastanawialam sie nad kombinezonkiem, ale stwierdzilam, ze jest mi niepotrzebny. na zime mamy wozek graco z okryciem na nogi, wiec w kombinezonie bedzie jej za cieplo.
a z jedzeniem czasem tak jest, troszke sprobuje i nie chce, ale warto za kilka dni ponownie sprobowac z nowym smakiem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kaasiaak plaszczyk mnie urzekl 🙂Boski jest!!!Nusia Julka dzis tez za bardzo apetytu nie ma.Z tym,ze ona bierze lyzeczke do buzi i potem obiadkiem pluje 😉Po obiadku wszystko jest do prania,nawet bujaczek 😁
A to filmik pt. zlap mnie jesli potrafisz 😁
http://www.youtube.com/watch?v=g7-HBi5E7eY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Kaasiaak plaszczyk mnie urzekl 🙂Boski jest!!!Nusia Julka dzis tez za bardzo apetytu nie ma.Z tym,ze ona bierze lyzeczke do buzi i potem obiadkiem pluje 😉Po obiadku wszystko jest do prania,nawet bujaczek 😁
A to filmik pt. zlap mnie jesli potrafisz 😁
http://www.youtube.com/watch?v=g7-HBi5E7eY

hahaha, jakie ma dlugie nozki 🙂 czekaj jak bedzie smigac niedlugo hehehe. dopiero jej nie zlapiesz. ps: adhd w mame 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...