Skocz do zawartości

Mamusie i przyszłe mamusie;) rocznik 89:D | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

hej dziewczyny ja zastanawiam sie nad ta chusta 🙂 ale to niewiem czy lepiej dzianinowa czy ta z tego elastycznego materialu? jaka lepsza?
1. http://allegro.pl/chusty-do-noszenia-tkana-m-pieluchy-wielorazowe-i1481470015.html
2. http://allegro.pl/chusta-carry-sling-berry-510-cm-amazonas-i1475941191.html
niewiem. hmmm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Kochane 🙂
Gosia dla mnie to możesz sobie spamować 😉
Zaraz dam Wam fotkę Alusi 🙂
Dzisiaj jest strasznie niegrzeczna 🤨 Ma chyba znów ten skok bo drze się bez powodu a do tego cały dzień nie chce jeść.
Malwinka ja się nie znam to się nie wypowiadam 🙂 Nigdy się nie interesowałam tymi chustami 🙂
U mnie poza tym wsio dobrze 🙂
Kupiłam bilet na 14 kwietnia i lecę do Polski na prawie miesiąc 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w konkursie spadamy w dół 😞 znaczy zwolniliśmy tempo.. nie mam siły o głosy prosić.. Mateusz ma zapalenie oskrzeli,, zastrzyki 😞 więcej napiszę potem....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jaka słodka Aluńka... 😁 niech slicznotka rośnie duza!!! a marudzić musi!!!!!! heh poczekaj aż będzie starsza i bedzie domagałą sie ciągłej, nieustannej zabawy.... 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃


🤢czy na tym forum istnieje jakiś inny temat??? bo od kilku dni czytam TYLKO O CHUSTACH......?!
taka moja dygresja mała... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ha ha ha Aniu ja nawet nie wiem dokładnie do czego służą wiem, że dzieci się w tym nosi jakoś mnie to nie interesuje 🙂
Oj już się boję co to będzie jak będzie większa i ile będzie mieć zabawek już teraz ma dwa miesiące a my musimy mieszkanie na większe zmienić, żeby Ala miała swój pokój bo już teraz nie mieścimy się z Jej zabawkami hahaha 😁 🤪
Ale przypomnę sobie co to dzieciństwo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laski dziękujemy za głosy 🙂
wieczorkiem wpadnę to coś więcej naklikam 😁
a teraz mam coś dla Was 😁
Tak się śmieje Mati 😁
http://img814.imageshack.us/i/fud.mp4/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania sorry, że ja tak o tych chustach i głosowaniu... po prostu chwilowo tym żyję:P

Mati po 6 zastrzyku - nawet nie zapłakał 🙂 a jak ciotka mu go robiła to się śmiał do niej 🙂 dzielny chłopak!
A ja nie mam czasu pisać.. gonię od tego do tamtego;p muszę myślami na studia już wrócić 🙂

Kasia dziękuję za głos! Nasz Mati też ponoć zaczyna ząbkować 🙂 ale to moze jeszcze potrwać... oby tylko nie było zbyt męczące...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no żebyś wiedziała 😁 mnie takie pierdółki nieraz cieszą, że aż sama z siebie ryję 😁 hehehe

A co do ciemieniuchy.. córeczka mojej znajomej (2,5 albo 3 latka) nigdy nie miała i teraz ma..:/
ciemieniucha może wracać i pojawić się nie tylko u malutkich dzieci... A mała ma?
Jak tak to mogę Ci polecić "krem na ciemieniuchę" z AA - nie jest drogi a dobry 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doberek ;* wróciłam ;*

jedynie was nadrobiłam bo tylko 3 strony 🙂 hehe na czerwcowych 19 a na kjatowicach 17 :P nie dam rady chyba dzisiaj 😁
Zuzka ma 2 ząbala 😁
i Wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet :*

Mati na 1 miejscu 😉 brawo ;* i zdrówka dla niego ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
doberek ;*

ja na chwilke ;*
nie mam neta weszłam na chwilkę do siostry na laptopa ;*
dzisiaj idę na rozmowe w sprawie pracy 🙂 tzn. praca juz jest ale szczegóły do gadać i prawdopodobnie od następnego tygodnia zaczne... :P

głosik oddany 🙂
miłego dnia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...