Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Neli zobaczysz ze jak malenstwo sie urodzi,to nie bedzie juz tak zle.Ja mam tu duzo znajomych,siostre z mezem i dzieckiem a i tak teraz w ciazy wariuje,ze sama w domu w glowe dostane 😉Maz wychodzi o 6:30 wraca o 6 i caly dzien tylko kot mi towarzystwa dotrzymuje.Ale juz niedlugo to sie zmieni 🙂Niusia ciesze sie,ze zakupy sie udaly.No to jak sie brzuszek opuscil,to jest nadzieja,ze bedziesz nastepna 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niunia na pewno się szybciutko rozpakujesz 🙂 nic się nie martw! To fajnie że ci się brzuszek obniżył - widzisz poród już coraz bliżej 🙂
Swoją drogą to Tuska coś się nie odzywa, chyba jej wizyta u rodziców dobrze zrobiła! Niech korzysta bo później już gorzej bedzie z wyjazdami!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez bym juz chciala.Zwlaszcza po dzisiejszym dniu.Caly czas zwijam sie z bolu,nie moge stac,siedziec ani lezec tak mnie plecy bola.I nawet masaz mi nie pomogl.Ale jak znam moje szczescie,to pewnie bede musiala te 12 dni do wywolania porodu odczekac.Ale ja przynajmniej wiem kiedy.Dlatego wam moje dwupaczki zycze,zebyscie juz nawet teraz rozpakowaly,bo to czekanie na koniec jest najgorsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunia26 napisał(a):
neli25 napisał(a):
A ja nie moge zobaczyc bo niedawno załozyłam facebooka i nie mam Was w znajomych 😞



Neli szukam Cię na FB nie nie mogę znaleźć. Ty mnie zaproś ;-)


Znalazłam i już zaprosiłam 😜 A resztę dziewczynek mam w znajomych to pozapraszaj je i tez będziesz mogła oglądać Nasze nowe zdjęcia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziekuje Dziewczyny za zaproszenie, oczywiscie przyjmuje :* Już troszke mi sie polepszył humor, ale do wspaniałosci to jeszcze daleko... Od jutra planuje wielkie sprzatanie, ciekawe czy mi sie uda wszystko porobic, czy leniuch nie zwyciezy 😁 MOgłam w sumie juz dzis cos porobic to bym wyrzuciła złe emocje z siebie, a nie siedze i sie uzalam nad soba.... Sprzatanie zawsze mi pomagało na smutki i złosc 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
neli25 napisał(a):
Uciekam dziewczynki spac :*
spłakałam sie dzis co nie miara 😞 Ale jutro juz bedzie dobrze ... Musi byc ...
Wysłałam zaproszenia na FB, ale nie wiem czy do wszystkich ... 😞
Dobranoc Brzuszatki :* Pa


Śpij dobrze, jutro na pewno będzie dobrze 🙂)) głowa do góry i buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Trochę się rozpisałyście 🙂 🙂 Ja ze swoim się nie pogodziłam, właśnie poszedł spać... pewnie jutro wstanie i się pożegna jakby nigdy nic, ale ja się nie dam:P:P Ogólnie to humor mam już lepszy, chociaż jestem zła, ale jakoś tak mam dużo energii i zastanawiam się czy by nie poprasować... Coś mi się chce zrobić... może pójdę jeszcze raz przejrzę walizkę do szpitala...
Wiecie co? bolą mnie nogi... mięśnie ud... normalnie tak jakbym biegała wczoraj i dostała zakwasów... bardzo dziwne... a no i krocze, ale to już standard :P:P Ciekawe jak ja dzisiaj zasnę z tym przypływem energii 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
samantka napisał(a):
Też bym melisę wypiła, ale niestety nie mam akurat w domu... 😞
Niunia ja też po sprzątaniu zawsze cierpię z powodu bólu pleców, pachwin i krocza, ale i tak dobrze jest posprzątać 🙂 🙂


No tak trzeba mieć trochę ruchu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...