Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No właśnie z myślą o spotkaniu się zapytałam 😁 ja to bardzo chętnie 😁DD
mój brat swego czasu w łodzi mieszkał, ale teraz wybrał stolicę. ja też sobie trochę pomieszkiwałam in Lodz :PPP jakoś od dziecka to moje ulubione miasto było 😁
Teraz jedziemy na fashion week na początku maja, bo mój brat będzie miał pokaz 😁 ciekawe jak Antonio będzie się bawił :P pewnie prześpi. Ciekawe kiedy wujek i jemu coś zaprojektuje 🤔
A na fotce mój mały i jego wielkie gały 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Emka gluptoku jakbym miala taka figure jak ty to bym byla najszczesliwszym czlowiekiem pod sloncem.Glupoty gadasz!!!Samantka zdjecie boskie 🙂Mnie tez Julka codziennie tak wita o poranku.Wlasnie dla takich usmiechow warto zyc 🙂

jak jestem ubrana to jest okay... gorzej bez ubrania :/ pomarszczona galareta 😁DD pocieszam się, że dla synka mamusia i tak zawsze jest najpiękniejsza :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
EdytaS napisał(a):
Własnie zapomniałąm wspomniec, że mi tez tak jakby zanika pokarm, ale to może byc kryzyzs laktacyjny. Pojawia sie w róznych fazach karmienia, u innych na samym początku a u innych po miesiącu, dwóch lub nawet trzech. Ja kupiłam dzis herbatke z hippa na laktacje, zobaczymy moze pomoze. Tuska Monisia moze miec racje, z nerwów tez możesz miec kryzys.

Ja właśnie miałam kryzys laktacyjny i tez myślałam, że mi pokarm zanika, bo mała jadła i jadła, a jak kończyło się mleko to płakała i drugiego cyca musiałam dawać, ale czytałam, że to jest ten skok wzrostowy i dziecko więcej potrzebuje mleka, a piersi potrzebują kilku dni, żeby się dostosować, teraz już u mnie wszystko ok 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to super.Naprawde fajnie byloby sie spotkac 🙂 🙂 🙂Ty bys nie chciala mnie bez ubrania zobaczyc 😉.Taki wielki slonik z krajobrazem ksiezycowym na brzuchu ktory dalej wyglada,jakby byl ciazowy 😉 No,ale teraz nie ma odwolania,trzeba sie za siebie wziasc.Pani doktor zjebala mnie,ze sie chce odchudzac.Mam jesc tylko madrze.Dostalam milion zlotych rad i te tabletki i miejmy nadzieje ze bedzie poprawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie oglądam strone na allegro z kocykami Bardzo mi sie podobaja tylko nie wiem który obrazek wybrac za dużo mi sie podoba.
A tu podaje link gdyby któras chciała obejrzec lub zamowic
http://allegro.pl/kocyk-haft-kosz-twoja-dedykacja-chrzest-urodziny-i1569918873.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matko 9 stron do czytania, ale się udało. Posiedziałam sobie 1,5h na tarasie i spiekłam sobie ręce ;-( Moje chłopiska o 12 poszli na spacer i ich dalej nie ma, a Ja posprzątała i miałam relaks. Przychodzą dziś do Pawełka moje koleżanki, a potem zmykamy na imprezkę. Tylko szkoda, że piwka nie wypiję i tak mnie znów do fajek ciągnie ;-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunia ja też bym sobie papierosa zapaliła... :/ No ale wytrzymalam tyyyyyle czasu to wytrzymam jescze karmienie... tylko nawet jakbym mogla juz zapalić to będzie mnie wkurzała gadka A. że tyle czasu nie paliłam, to po co wracam do nałogu.. a on mądry jakoś rzucić nie potrafi....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EdytaS mojej po szczepieniu nic nie było myślałam że jej nadpobudliwość to wynik szczepienia ale zostało jej to dzisiaj. Ja szczepię tylko na podstawowe 6w1.
Co do dobierania mleka dzieciom to u nas lekarka też nam mówiła że od razu HA mamy kupić, pomimo tego że mała była w szpitalu karmiona normalnym mlekiem i je tolerowala. A położna jak przyszła tokazała mi nic nie jesc prawie cała lista zakazanych produktów. A w szpitalu kobieta od laktacji mówiła, że ograniczając się do kilku produktów spowodujemy alergię właśnie na nie. Wg.niej powinno się jeść wszystko w rozsądnych ilościach. Moja mała też ma delikatną wysypkę, ale pojawia się i znika nie wiem od czego to, akurat jak byłam z nią u lekarki to nic nie miała. Ale nie panikuję z tego powodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No jak mi w szpitalu dawali rzeczy, które wg polsich specjalistów są zakazane dla kobiet karmiących... i nikt nic mi nie mówił co mogę jeść, a czego nie... Położnej, ktora przychodziła do mnie na początku pytałam się o dietę, to tak samo kazała normalnie wszystko jeść, tylko nie smażone, bo to i dla mnie nie jest zdrowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku Niunia jak ja Ci zazdroszczę, ja z małą własnie też na taras wyszłam i były dwa podejścia pierwsze 15min, przy drugim pół godziny wytrzymała z czego nawet 15 min spała. Oczywiście cały czas wózek musiał być w ruchu. Ale jak się obudziła to tylko cyc dał radę ją uspokoić. Wychodzisz na imprezkę a małego z kim zostawiasz?Ja jestem uwięziona w chacie gdyby chociaż to moje dziecko spacery lubiło...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio też miałam małą chęć na papierosa pierwszy raz od czasu gdy się dowiedziałam że w ciąży jestem. Palenie rzuciłam 01.01.2010 z tym że kilka razy sobie zapaliłam,ale do fajek nie chce wrócić wystarczy jak popatrzę na znajomych jak odpalają jeden od drugiego wymieniając się dzieciakiem -ty trzymasz małego ja palę i na odwrót. Nie wyobrażam sobie w chacie teraz palić gdy dziecko jest, a wychodzić na zewnątrz nie widzi mi się.
W sumie dobrze że nie palę bo nie mam czasu siku zrobić, a na fajkę też by mnie nie puściła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To widze,ze jestem weteranka,bo we wrzesniu beda 4 lata jak nie pale 😁 😁 I po takim czasie powiem wam jedno-nie wracajcie do nalogu.Ja robilam 2 podejscia,po pierwszym pol roku wytrzymalam.Ale potem na imprezie do piwka sie zapalilo i tak zostalo.Ale za 2 razem bylam wytrwala.Ale to zasluga meza,bo on nie pali i ciagle marudzil,ze smierdze..I teraz wiem,ze mial wtedy racje.A ja wlasnie wyslalam maila i zjebalam pania od tej ramki na odcisk.Zamowilam ja 17.04,zaplacilam za ekspresowa dostawe-w ciagu 2 dni a ramki dalej nie ma..A mial to byc prezent dla Julki na swieta...Nie omieszkalam tego w mailu wspomniec...Ide pizze robic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monisia fotke robila babci, moze na nia tak patrzyl? On ogolnie bardzo lubi sie rozgladac.
Edytko nasz Antonio po szczepieniu tez byl bardzo senny i w sumie tylko to bylo inne w jego zachowaniu. Marudzil nawet mniej, bo spal. Ja profilaktycznie mierzylam mu temperature wieczorami, ale wszystko bylo w porzadku. A szczepilismy tylko 6 w 1.
Gerda ja malego w pionie to juz od dawna trzymam. Jedna reka pod pupke, a druga za glowke. On innej pozycji nie toleruje, bo biedny nic nie widzi, a jest bardzo cirkawski i lubi jak go tak trzymam, chodze po mieszkaniu i opowiadam co widze. Przez okno tez lubi patrzec. Troszke to meczace, bo jak tylko go odkladam to placze.
Teraz sobie jestesmy u rodzicow moich, bo maja duzy ogrod. I tak sobie korzystamy z ladnej pogody. W sumie to od 15 maly spi. Raz plakal i zjadl przez sen. Teraz dalej spi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Biogaia jest to preparat z probiotykami. Pewnie w aptece kupisz. Ja pytalam pediatre czy dawac malemu, ale on stwierdzil, ze uklad pokarmowy dzieci powinien sam dojrzec. Moze cos w tym jest, bo jak podasz gotowe probiotyki, to organizm nie bedzie juz potrzebowal samemu pracowac. No, ale rozne sa zdania.
A mam pytanie. Jak sie goi miejsce po szczepieniu na gruzlice u waszych dzieciatek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...