Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ach...ten nasz Patryczek jak nie goraczka to niejadek. Widac układ immunologiczny działa, działa. Na szczęscie podw temp jak ręką odjał po 1 dniu a teraz to "jedzenie na raty w małych porcjach".

Na imprezie rodzinnej nie było tak źle - wszyscy się zachwycalijaki to Patryczek zdrowy i silny 😁
No a jak było coś nie tak to mąż go zabierał do małego pokoju i tam siedzieli (lub ja z nim).

Niunia a pokaz foty w garniaku;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na ostatnim zdjeciu w tej wielkiej gapie normalnie jest kwietnik,ale maz zdemontowal na czas montowania ramki 😉Niusia u nas jest tak goraco,ze Julka sie w gondolce zaparzala.Wyciagalam ja cala mokra,a tak ma chociaz jakis doplyw powietrza.A moja spacerowke mozesz ulozyc calkiem na plasko 🙂Az tak glupia nie jestem,zeby ja sadzac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Garda moj cały czas je za dwóch albo nawet i za trzech, szczepionka jakby go zupełnie nie dotyczyła 🙂 To prawda do ciszy jeszcze daleko - dziś oprócz tego że dwa razy był super grzeczny i pięknie spał na spacerze i pobił rekord nowy w nocy przespał ciurkiem 5 godzin - to były również juz 3 awantury w tym dzie takie ponad godzinne i teraz w końcu tata wrócil z pracy i go usypia po 20 minutowym płaczu - ale wydaje mi sie (odpukać w niemalowane) że mu kolki przechodzą, jak przez najbliższy tydzień będzie OK to zaczne może cos jesc. mam takie marzenie - obraz w glowie od kilku dni - wchodze do jeziora pełnego owoców, taka pyszna sałatka z egzotycznych anansów mango brzoskwin pomarańczy kiwi granatów wszystko juz gotowa do zjedzenia - i ja tak sobie pływam i pochłaniam te pyszności.....ehh to byłby raj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niusia ale wystroilas Pawelka 🙂Szkoda,ze ciebie prawie nie widac na tym zdjeciu.A mnie dzis maz doprowadzil do tego,ze sie poplakalam ze wzruszenia,a to nie jest w moim stylu.Ja prasowalam,a on sie mala zajmowalm.I jak uslyszalam jak do niej powiedzial: "Czy ty wiesz ile tata na ciebie czekal?Cale 9 miesiecy,az wyjdziesz mamie z brzuszka..I juz bym cie nigdy do niego wiecej nie wsadzil..Jestes najwspanialszym,co moglo mi sie przytrafic"A mi az lezki polecialy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monisia ale słodko powiedział twój mąż.Oklask dla niego że potrafi wyrażać uczucia, bo tak sobie myślę że każdy z naszych facetów kocha pewnie nasze pociechy tak jak my, tylko nie każdy potrafi o tym mówić.

Kurczę martwię się o Samantkę i jej trójeczkę, mam nadzieję że wszystko ok.i że jak wrócili do domu to po prostu stwierdzili, że będą się kurować i dlatego nie weszła na brzuszek. A może po drodze postanowili odwiedzić znajomych i zostali do pòźna. Już nawet myślałam by wysłać jej smsa, ale myślę że trzeba poczekać jutro się pewnie odezwie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunia PAwełek jak laleczka porcelanowa wygląda lub taki mały panicz ze starych filmów 🙂 ślicznie
A Monisia Ty wcale jakąś grubaską wielką nie jesteś!!! Super fotka w ramce ta z mężem 😁
Ja mojemu Aniołkowi przeczytałam 1 rozdział Puchatka i zasnął... tak myślałam... bo jak tylko przestałam czytać to oczy otwarte 🤪 no to jeszcze jeden przeczytałam i teraz już chyba śpi... na wszelki wypadek kołysanki dla bobasa włączyłam. Polecam całą serię dla bobasa Raymonda Lap'a. Antonina Krzysztoń też jest dobra 😁DD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dg dziekuję za troskę, kochana jesteś... W dzień jednak zrezygnowaliśmy ze szpitala, bo mała jakby lepiej się czuła bo i się uśmiechała i w ogóle... Byliśmy w parku z mamą. Ale ok 19h30 stwierdziliśmy, że lepiej pojedziemy... wróciliśmy dopiero ok. 22h00, a musiałam jeszcze małą nakarmić i wykąpać... I niedawno zasnęła, biedna, wymęczyli ją tam... Na razie nic nie przepisali, pediatra powiedział, że to może być początek wirusa, bo gardełko lekko zaczerwienione, ale nie ma na szczęście gorączki i że jak się pojawi 38 stopni na termometrze (oby nie) to mam przyjechać... U mnie gardziel też boli, ale jakoś choroba nie postępuje (odpukać) tylko zmęczona jestem,.. ale u A. niestety katastrofa... mówi, że go gnaty bolą i w ogóle kiepsko się czuje...

Dziewczyny mi koleżanka powiedziała świetny sposób, żeby dziecko polubiło smoczek... tylko jest raczej dla starszaków 2-3 miesięcznych. Tak więc jej córka też nie chciała smoczka, więc zanurzyła ciutkę końcówkę smoka w miodzie i mała kocha teraz smoczek :P:P:P Taka maleńka ilość miodu raczej starszemu dziecku nie zaszkodzi... no ale miesięcznemu lepiej nie podawać... ale myślę, że Marta mogłabyś spróbować... Tylko miód ma być dobrej jakości, nie jakiś sztuczny...

Ale się rozpisałam, kurczę... aaaaaa
Niunia świetnie Pawełek wygląda,
Gerda widzę, że grzeczny Twój synuś był 🙂
Monisia, koszulka świetna chudzinko :*:*
Salamandra, bodziaki Fasol ma the best 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja się muszę pochwalić, że mój synuś od Wielkanocy wyciągnął z Mamusi kilogram :P jeszcze 4 i będzie jak przed ciążą 🙂)) z tej okazji pozwoliłam sobie pojeść dziś ciasta i cukierków czekoladowych kilka :PP a i torta czekoladowego z wiśniami i śmietankowego z truskawkami... ciekawe co mały na to??? ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Samantko my tu sie wszystkie o was martwilysmy.Ciesze sie,ze jest w miare ok.To ty kochana tez sie troche pokuruj.Emka gratuluje zgubionego kilograma.Mi jeszcze nistety duuuzo zostalo 😉Ale powolutku,pomalutku ubywa 😁 A fotka byla robiona 5 lat temu na 2 randce 😉Troche juz czasu minelo hihi.A koszulki mam 2 tak na zmiane 😁 Dobra,mykam do spania,bo jutro ciezki dzien,a do tego padam na ryj 😉Kurcze Emka ja sie ciagle zabieram za czytanie malej,ale ona zanim sie zmobilizuje,to zasypia.A w dzien o tym zapominam...Dobranoc kochane nie rozpisujcie sie za bardzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
A i jeszcze jedno.Neli nie ma za co 🙂Zalatw sobie chociaz child tax credit,zeby becikowe dostac.Jakbys miala jakies pytanie,to wiesz,gdzie mnie szukac hiihi 😁 Ja na tym forum to juz prawie mieszkam 🙂

nie tylko Ty :PPP chociaż ja ostatnio rzadziej tu jestem i strasznie mi tego brak 🙂
Marta ja też nie mam żadnej koleżanki... ani dzieciatej ani nie-dzieciatej... przepraszam jedną, ale nie taką bliską... kumpela od grubych imprez, ale też już chyba jej się nie chce imprezować, bo wczoraj poszła ze mną na spacer 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...