Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
tuska8 napisał(a):
no my mamy chrzest 12.06 😉 mały akurat skończy w tym dniu 3m-ce 😉
Monisia mam pytanie czy masz czasem zabarwiony śluz krwią, bo dzisiaj mam tak, a to jeszcze nie czas na okres..

Tuśka ja tak mam, a nie mam spirali 🙂 i ciągle jakieś brązowe upławy mam... nie wiem czy to normalne, bo był czas, że nic nie leciało...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Samantka tylko się cieszyć, że taka rzeka mleka... 😉 U mnie samo nie tryska, w dzień mała je ok, bez nerwów, najgorszy jest wieczór, wtedy właśnie trochę krzyków i płaczu i nerwów, dlatego te wygibasy ćwiczymy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a miałam się was pytać.. czy waszym maluchom zmniejsza się ciemiączko? bo u nas niestety jest cały czas takie samo i nie wiem czemu.. jutro idziemy do lekarza to się zapytam, ale chciałam wiedzieć czy u was też tak jest..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tuska8 napisał(a):
a miałam się was pytać.. czy waszym maluchom zmniejsza się ciemiączko? bo u nas niestety jest cały czas takie samo i nie wiem czemu.. jutro idziemy do lekarza to się zapytam, ale chciałam wiedzieć czy u was też tak jest..

Mojej małej wczoraj w szpitalu badali ciemiączko i w ogle wszystko nawet bioderka, a pojechałam z przeziębieniem... mi się też wydawało, że się nie zmniejsza, ale pediatra powiedział, że wszystko ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio A odkurzał i myśleiśmy, że mały się przestraszy i bedzie jeszcze wiekszy ryk, a on sie uspokoil i nie plakal,dopiero jak A skonczyl i wylaczyl odkurzacz to na nowo płacz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A Julki to nic nie rusza,ani pralka,ani odkurzacz,ani glosna muzyka 🙂Jedyne co zawsze na nia dziala,to jak ktos glosno motorem rusza .A tak poza tym,to mozna przy niej wszystko robic.Ostatnio nawet kotlety ubijalam i tez bez reakcji 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A na motor moja też reaguje... A jak zaśnie twardo to też nic nie rusza 🙂 🙂 Ja w sobotę jak sprzątałam i myłam podłogi to Mała zaczęła płakać więc włączyłam odkurzacz na najniższe obroty, żeby skończyć 🙂 Ale już to pisałam 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też głosuję codziennie choć o mało co w sobotę bym zapomniała, a potem nie mogłam znaleźć linka ale udało się o 23:58,poczekałam chwilę i już oddałam głos na następny dzień 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chciałam nadrobic czytanie ale moj maly krzykacz sie budzi wiec tylko szybko napisze co pamietam!
Pisałyscie cos o plamieniu, ja caly czas co tam mam a od wczoraj zaczeło sie takie "brudzenie", ale ja zawsze tak mialam jak okres sie zblizał i pewnie go na dnaich dostane bo juz boli mnie kregoslup, a myslałam ze po porodzie bedzie lepiej, no coz pewnie taki moj urok.
Musze sie Wam pochwalic ze dzis z mezem po raz pierwszy od niepamietnych czasow poszalelismy, było cudnie, choc troszke mnie bolało, nawet bardziej jak za pierwszym razem.
Tuska ja tez głosuje, ale musze Ci powiedziec ze przed wczoraj oddałam głos a liczba głosow sie nie zmieniła, nie wiem czy naliczyli.
Mam prosbe do dziewczyn ktore maja dzienniczki dla maluchow mozecie podac linki do nich?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ogólnie to tak, chociaż moim zdaniem jest tam tego aż za dużo... tak wyszczególnione i nie wiem co pisać :P:P:P:P Ale pisania jest dużo 🙂 🙂 🙂 I fajnie jest podzielone na rozdziały 🙂 Emka ma taki sam, ale niebieski, więc też może się wypowiedzieć, to będziesz miała 2 opinie :P 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...