Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

Jaspere to forum jest właśnie po to aby się wyżalić, a wszystkie na pewno podniosą na duchu.. kto lepiej Cię zrozumie jak nie my? Nie przejmuj się, bo na pewno wszystko bedzie w porządku! ;* wiem, że te 2 tygodnie będą się dłużyć, ale staraj się myśleć pozytywnie.

Co do kosmetyków to ja się zastanawiałam czy nie kupić z firmy Baby dream, ponieważ ja używam olejku dla przyszłych mam i maści do brodawek z tej firmy i jestem bardzo zadowolona. Z tego co wiem to najważniejsze są właśnie mydełko czy tam jakiś płyn do kąpieli, szamponik no i oliwka.. Wiem właśnie, że niektóre firmy mają właśnie szampon i płyn do mycia jako jedno.. No a co do kremów na odparzenia, to na pewno sudocream! Wszyscy, którzy mieli już dzieci w mojej rodzinie właśnie używali jego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

jeżeli Cię piekło to idź do lekarza, bo faktycznie może to być jakaś infekcja.. Ja tak miałam na początku ciąży i mój gin przepisał mi tabletki i po 3 czy 4 dniach przeszło..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jaspere będzie dobrze poczekaj jeszcze te dwa tyg. Ja niestety też się denerwuję bo u mnie te pomiary również niezbyt dobrze wyszły, ale powtarzam sobie, że nie mogę się denerwować i w poniedziałek mam kolejne USG. Jak nas na razie nie kładą do szpitala, a maluszki się ruszają to nie jest źle. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no chyba będe musiała się wybrać do lekarza...
jeszcze troszkę i maluszki będą z nami <3.
Oglądałam rano dzień dobry TVN mówili , że jest teraz moda na odchudzanie się w ciąży ;/ tam babka się wypowiadała , że jej przyjaciółka się właśnie tak odchudzała i urodziła chore dziecko. Wogóle przez takie coś to można prędzej urodzić. Jest to normalne??
yhh. jak tak można narazac dziecko na jakieś wady?? nierozumie tych matek.
to co ja mam powiedzieć? prawie 15 kg na plusie 😜 haha
Kurcze , ostatnio chce mi się w dzień cały czas spać..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oglądałyście rano dzień dobry TVN? był temat o kobietach w ciąży , które się odchudzają bo boją się paru kg na plusie. Wypowiadała się jedna babka , że jej przyjaciółka właśnie tą metode stosowała podczzas ciąży i urodziła chore dziecko. Nierozumie tych matek, jak mozna narazac dziecko na wady, choroby itd.?
co ja mam powiedzieć? ja mam prawie 15 kg na plusie 😜 hahah
Od jakiegoś czasu chce mi się ciągle spać w dzień..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja to nie oglądałam niestety, bo jak to leci to ja jeszcze śpię:P Ale odchudzanie w ciąży??? Przecież to głupota, trzeba się zdrowo odżywiać... Ja też nie rozumiem tych kobiet... Gdybym ja tak patrzyła na wagę to chyba dawno już bym w psychiatryku wylądowała :P hehe... Czas na odchudzanie się ze zbędnych kg będziemy miały po ciąży i karmieniu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jespere, dolacze sie do tego co pisaly dziewczyny, zebys sie nie przejmowala. Napewno wszystko bedzie dobrze. Czasami te pomiary z USG nie sa do konca prawdziwe..Mi raz wyszlo, ze glowka dziecka jest wieksza w stosunku do brzuszka o ponad 2 tygodnie, a na nastepnej wizycie bylo wszystko w porzadku.Co do pessera to najwyzej Ci zaloza, ale to nie jest nic zlego. Poczytaj sobie o tym na necie to napewno sie uspokoisz.Mi tez lekarz ostatnio mowil, ze mi go zalozy,ale potem stwierdzil, ze to juz koncowka ciazy, wiec nie ma po co.(u mnie jest 1.9 cm). Glowa do gory 🙂
Samantka super koszulka 🙂
Oktawia jesli chodzi o wybor szlafroku to ja mam cienki i krotki. Jak bylam ostatnio w szpitalu, to jeszcze go nie mialam i bylo bardzo goraco! Chodzilam w koszulkach z krotkim rekawem.A akurat wtedy byly te najwieksze mrozy.
Pati ja tez jakas senna sie zrobilam ostatnio..Rano z lozka nie moge wstac, ale sie podnosze na sile, bo boje sie, ze w nocy nie zasne..Fajnie, ze bylas juz z mezem na zakupach..Czyli wychodzi na to, ze szczera rozmowa sie sprawdzila?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, naprawdę wielkie dzięki za słowa pocieszenia. Do dzisiaj do południa to jakoś tak czułam, że mi się wszystko zawaliło. Ale teraz postaram się myśleć pozytywnie. Może to rzeczywiście jakieś takie wahnięcie i Dzidziuś nadrobi w te 2 tygodnie... Mam taką nadzieję. Dam znać co i jak. A decyzja o tym pesarze u mnie to chyba dlatego, że w ciągu ostatnich 2 tygodni szyjka się skróciła o 6mm. No i Dzidziuś leży pionowo napierając na nią. Ginekolog powiedziała, że czuć pod palcem napór główki. Na szcęście mój Syneczek to taki sportowiec i kopie i boksuje mamusię z przerwami może maksylnie do 40 min, wiec będzie mi go łatwiej obserwować. A może On po prostu tak spala te kalorie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej i Ja już jestem, kolędę miałam ;-) Ja mam szlafrok mojej mamy ;-) Szkoda mi kasy na nowy. Leżaczek też już mam, kupiłam w hurtowni za 89zł. Taki prosty bez gadżetów ;-) Matę muszę kupić. Chcę tą co kiedyś Pati podała link http://allegro.pl/mata-edukacyjna-wesola-farma-canpol-hit-promocja-i1353849549.html#gallery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunia też tą mate bede zamawiać, bo bardzo mi się podoba. A w sklepach podobna jest o wiele droższa...
a co do szlafroka to musze kupić i jeszcze jedna koszule, bo 2 juz mam.. szlafrok to mam upatrzony taki lekki nie jest gruby więc go kupie bo też nie był drogi a mi się zawsze może przydać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja to matę już mam, na pewno się przyda 🙂Ale ta na allegro to nawet bardziej mi się podoba niż ta co dostałam 🙂 Dziewczyny a co sądzicie o podgrzewaniu jedzonka w mikrofalówce??? Niby mam taki podgrzewacz do butelek i słoiczków z aventa, ale jak coś innego będzie trzeba podgrzać to sama nie wiem, niby mówią, że nowa mikrofalówka nie jest niebezpieczna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie ja też będę na początku używała podgrzewacza, a że będziemy mieli nową mikrofalówkę to później się przyda, u mnie w rodzinie wszyscy podgrzewali jedzenie w mikrofalówce, nawet jak pilnowałam dzieci to kazali podgrzewać w mikrofalówce i nic dzieciaczkom nie było. Tylko właśnie warunek, że mikrofala ma być nowa, bo stara już wydziela jakieś szkodliwe mikrofale...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór. Miałam dzis nie zbyt dobry dzien, obudził mnie ból zęba nad ranem i tak mnie trzymało do 11 godziny, az ze zmeczenia i bólu usnełam 😞 Cały dzien czuje ćmienie i przez niewyspanie tez boli mnie głowa. Poza tym pogoda deszczowa i nic sie nie chce.... Chyba to dzien na narzekanie 😞 Przepraszam,że taki humor wprowadzam 😞 I jeszcze to dziwne kłocie w okolicach pepka, jak tylko dłuzej postoje to sie pojawia ... Nie wiem co to moze byc, za tydzien bede miała wizyte u połoznej to sie zapytam....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja poluje na mate taka poduszkowata 🙂 Nie wiem jak ja opisac, ale Dziecko jest jakby obłozone podusiami dookoła... Nad leżaczkiem sie jeszcze zastanawiam, zobaczymy pozniej czy bede go potrzebowac, pogrzewacza nie kupuje, bede wsadzac do ciepłej wody lub mikrofali...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...