Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja też chodzę prywatnie, ale za wizyty nie płacę, bo mi je ubezpieczenie gwarantuje, natomiast płaciłam za USG genetyczne 200zł i Dopplerem 140zł. Za badania też na szczęście nie muszę płacić. Pawełek póki co też nie ma swojego pokoiku i będzie spał z nami. Jak Nam się uda to zrobimy za 3 lata górę i tam będzie miał swój pokój, a Jak nie to się wyniesiemy z sypialni do salonu, a jemu oddamy całą, ale to jeszcze czas tak do 4 lat dziecko może z rodzicami spać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

eMKa nie przejmuj się.. tylko właśnie nie rozumiem niektórych facetów.. mój mąż w sumie też chciałby jak najmniej pieniędzy wydać, ale pochodził ze mną po sklepach, pooglądał i widzi, że to niestety wszystko kosztuje.. No my na szczęście mamy z tym dobrze, że na wózek dają moi rodzice, natomiast na łóżeczko i wszystkie dodatki do niego dają rodzice męża.. Kupiliśmy wózek za 1150zł, tak więc mama od męża powiedziała, żeby w tej cenie też kupić łóżeczko ze wszystkimi wydatkami.. W sumie nam zostaje tylko kupić ubranka, kosmetyki, no i tam jakieś drobne rzeczy dla maluszka, no i to co będzie mnie potrzebne do szpitala i później..w sumie też zastanawiałam się nad kupnem tego rogala..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emka dobrze ze sie wygadałas.. Mam nadzieje, że troszke lzej sie zrobiło na duszy. Niestety faceci tacy sa, że mysla przedewszystkim o sobie i chyba nie za bardzo zadaja sobie sprawe z tego, że wiekszosc czasu to My bedziemy siedziec z Dziecmi w domku... Moim zdaniem nie powinnas miec zadnych wyrzutów sumienia, ze cos dla siebie tez zamiesciłas na liscie, bo jednak Tobie tez powinno byc wygodnie... I nie przejmuj sie facetem 🙂 Główka do góry!! Buzka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a właśnie co do tego gdzie będzie spał nasz synek, to dopóki będzie mały to będziemy spali z nim w pokoju, no a później tak jak Ty Niunia wyniesiemy się do większego pokoju, czyli salonu, bo my niestety mamy mieszkanie dwupokojowe i innego wyjścia nie ma..ogólnie mamy małe mieszkanie, a nie możemy od razu spać w salonie, a synek, żeby spał w pokoju przeznaczonym później dla niego, bo bym go nie widziała.. No Ty samantka masz dobrze, jeśli jak otworzysz drzwi będziesz widzieć małą..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja na szczęście sama zarabiam i kupuję kiedy chcę i co chcę. Oczywiście w rozsądnych cenach, bo za dużo nie zarabiam ;-) No i wszystko kupujemy sami, podobno moi rodzice kupią wózek, ale Ja w to nie wierzę i wole mieć na niego odłożone. No łóżeczko dostaniemy i mamy ciuszki od koleżanek, a resztę to sami kupowaliśmy. Emcia nie przejmuj się tym chłopem, mnie też mój wkurza. Nie mogę sprzątać i on mi też nie pozwala, ale sam się jakoś do roboty nie bierze, a jak już coś zrobi to trzeba poprawiać ;-) Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj ja na szczęście nie mam problemów z moim narzeczonym, pieniążków na córcie nie szkoduje 🙂 Wózek też sama wybrałam, pokazywałam mu tańsze ale jemu też się spodobał ten droższy i nie protestował 🙂 Wczoraj gadaliśmy ogolnie o rzeczach dla malej i kupimy to co ja będę potrzebować. Dowiedzialam się też, że mojej mamy pracodawczyni, która urodziła 2 miesiące temu dziewczynkę ma mi do oddania sterylizator do butelek kilka innych gadzetów i ubranka 🙂 Super, że sama tego nie muszę kupować 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widzicie mój mąż natomiast ma do mnie problem o to, że nie posprzątam, z tym, że ja sprzątam..nie znoszę gdy w mieszkaniu jest bałagan, ale od czasu do czasu mam taki dzień, że szybko się męczę, zaraz mnie wszystko boli..i zostawię sobie to na drugi dzień..no ale cóż faceci, a znowu jak coś zrobię, a później mówię mu, że znowu stwardniał mi brzuch albo, że mnie boli to pyta się po co tyle robiłam i sprzątałam, on by to zrobił.. 🤢 i bądź tu człowieku mądry! 🤢
Ostatnio mam zawroty głowy.. i to często, nie wiem dlaczego, bo ja siedzę i nic nie robię i w głowie mi się zakręci, macie też tak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Samantka to pulsowanie to takie uczucie jakby czuło się puls, tetno w kroczu. Ja mam tak jak siedze, to nie boli ale takie dziwne uczucie. Chciałam poprostu wiedzieć czy któras z Was też tak ma!
Jeśli chodzi o zawroty głowy to ja miałam do 20 tygodnia codziennie przez 24h. na dobę, byłam nawet na konsultacji u laryngologa i powiedział mi że na początku moga być zawroty przez hormony a w poźniejszym okresie prze ucisk dziecka na kręgosłup. Ja mam teraz ale tylko czasami!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja naszczęście też nie mam problemów z zakupami, zarabiamy oboje i wydatki planujemy razem, z tym że mąż powiedziłą że ja kupuje dla dziecka bo wiem co, on tylko może mi doradzic gdybym się wahała! Dużo tez pomagają nam teściowie kupili już łóżeczko i chcą kupić wózek. Moja mama niestety sama nie jest w stanie nam pomóc! Reszte kupiliśmy sami, naszczęscie moj mąż nie burzy się jak mu mówie co jeszcze trzeba kupić. Może dlatego że długo czekaliśmy na naszą niunię!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja mam od niedawna, no i niestety na dziś muszę Was już opuścić, bo mam właśnie zawroty głowy, które trwają dłuższą i chwilę, a do nich doszły jeszcze mdłości 🤢 no i idę się położyć... choć mimo wszystko czuje, że się poprzytulam do kibelka dziś 🤢

do jutra! miłego wieczoru i przespanej nocki! :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tuska pewnie jutro przeczytasz ale ja tez mam zaworty glowy i tez ich wczesniej nie mialam wiec to objaw ciazowy, chyba nic groźnego. A ostatnio o mi sie nagle słabo zrobiło (jak siedziałam na kanaoie) i to tak powaznie ze az mnie zamroczylo. Nie wiem co na co mi mała nacisnęła ale zadziałało 😉
Co do wydatków to my oboje pracujemy ale i oboje pieniadze wspólnie wydajemy - staramy sie w granicach rozsądku ale czasem jedno musi drugiego chamowac...Ale z facetami tak czasem jest ze nie rozumieją naszych potrzeb, trzeba sie czasem dobrze uorzec przy swoim no i tłumaczyc jak dziecku...czasem pomaga : 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tuska to milej nocki Tobie zycze 🙂
Humory kazda z nas pewnie miewa..Emka ta poduszka jest naprawde dobra i bardzo pomaga. Ja juz mam od poczatku ciazy, ale dopiero teraz sie przydala. Takze nie zaluj sobie.
Ja to na swojego meza nie moge narzekac. Nie pozwala mi sprzatac juz od 4 m-ca, bardzo duzo pracuje i jeszcze sprzata jak wraca. On w sumie zarabia, ale nie musze sie prosic o pieniadze..Czasami przeginam z moimi zachciankami to mnie sprowadza na ziemie 🙂
Moi rodzice czesto daja mi pieniadze, kupuja ciuszki dla malej i czesto wysylaja jakies paczuszki dla nas. Jego rodzice poki co jeszcze nic nie dali nam dla dziecka. Dostalam tylko od tesciowej stare pajacyki, ktore kupila na dodatek w kolorze niebieskim z dinozaurami.Chociaz wiedziala, ze mamy dziewczynke, ale caly czas mi mowi, ze to niemozliwe, bo u nich w rodzinie sa sami faceci...
Chyba juz wiele razy slyszalyscie, ze za nia nie przepadam :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez miewam humorki czasem mi smutno czaem jestem zła chociaz zdarza sie relatywnie rzadko.
Maja nie ma co sie przejmowac tesciowa, chociaz z tymi dinozaurami to mnie rozsmieszyłas - moze uwierzy jak zobaczy na własen oczy ze to dziewczynka i kupi cos z serduszkami 🙂
ja jestem happy bo mala troche kopie a czekałam na te kopniaki i czekałam, 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maja dziwna ta Twoja teściowa... 😮 Moja jest w Polsce więc raczej mi nie doradza ani nic nie robi co mogło by mnie zdenerwować... Z resztą to kochana kobieta 🙂 Lubię z nią spędzać czas, nawet jak byliśmy ostatnio w Polsce to nie chciało mi się samej siedzieć, bo mój narzeczony miał kilka spraw do załatwienia to zawiózł mnie do niej i tak sobie siedziałyśmy przy herbatce 🙂 Przez telefon zawsze mówi do mojego Artura : "Dbaj o swoje dziewczynki" 🙂 hehe Ma przyjechać do nas w marcu jak już Mała się urodzi 🙂 Ogólnie wcale się nie wtrąca, ani nigdy nie wtrącała w nasz związek... Moja mama tak samo... to nasze życie 🙂 Mogę wam życzyć takiej teściowej jak moja 🙂 :P:P Śpijcie dobrze, ja to pewnie jeszcze się pomęczę 🙂
Niunia oklask za brzuszek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Dziewczęta z tym spaniem to chyba każda z nas ma coraz gorzej. Ja dzisiaj myślałam, że będziemy musieli jechać na pogotowie. Obudził mnie okropny ból w klatce piersiowej i przez dwie godziny nie chciał przejść. Przewracałam się na łóżku, chodziłam po domu i padłam chyba w końcu ze zmęczenia. A teraz jeszcze boli mnie kark i nie mogę ruszyć głową. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...