Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

no ja uważam, że wózek jest fajny i łatwo się go prowadzi chociaż wiecie.. w sklepie to każdy wózek się dobrze prowadzi... no ale podoba mi się to że może być i na sztywno i mogę nim bujać! 🙂 a no i łatwo jest gondolę ściągnąć ze stelaża, tylko wciskasz dwa guziczki i jest! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Troszkę się przespałam po tej "pokopniaczkowanej nocy" 🙂
Już coraz bardziej ciąży mi owo słodkie brzemię - ból kości ogonowej, problemy z oddychaniem, nieprzespane noce, warto to wszystko przetrwać, choć tak na dobrą sprawę dopiero w bieżących tygodniach czuję się jak "baba w ciąży" 😁
uf..., nawet się zmęczyłam pisząc to 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tuska8 napisał(a):
no ja uważam, że wózek jest fajny i łatwo się go prowadzi chociaż wiecie.. w sklepie to każdy wózek się dobrze prowadzi... no ale podoba mi się to że może być i na sztywno i mogę nim bujać! 🙂 a no i łatwo jest gondolę ściągnąć ze stelaża, tylko wciskasz dwa guziczki i jest! 🙂


dziekuje bardzo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam następną wizytę 19stycznia i nie umiem się doczekać już 😜 chcę już wiedzieć co tam u mojego szkraba, no ale bardziej nie może doczekać się mój mąż, bo ostatnia wizyta u gin była jego pierwszą i bardzo mi się spodobało i teraz tylko czeka na następną.. No my z mężem też prawie nic nie mamy dla naszego synka i ostatnio stwierdziliśmy, że w następnym tyg. jedsiemy kupować wszystko, o ja nie mam ani rzeczy dla siebie a dla brzdąca mam strasznie mało, choć teściowa dzwoniła i mówiła, żebym kupiła to co nam teraz na już jest potrzebne z ubranek dla dziecka, bo ona przywiezie od kuzynki męża ubranka bo miala dwoch synów no i nam kupi jeszcze kilka rzeczy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tuska8 napisał(a):
No ja mam następną wizytę 19stycznia i nie umiem się doczekać już 😜 chcę już wiedzieć co tam u mojego szkraba, no ale bardziej nie może doczekać się mój mąż, bo ostatnia wizyta u gin była jego pierwszą i bardzo mi się spodobało i teraz tylko czeka na następną.. No my z mężem też prawie nic nie mamy dla naszego synka i ostatnio stwierdziliśmy, że w następnym tyg. jedsiemy kupować wszystko, o ja nie mam ani rzeczy dla siebie a dla brzdąca mam strasznie mało, choć teściowa dzwoniła i mówiła, żebym kupiła to co nam teraz na już jest potrzebne z ubranek dla dziecka, bo ona przywiezie od kuzynki męża ubranka bo miala dwoch synów no i nam kupi jeszcze kilka rzeczy 😜



widze ze tez bedzie synek Alanek 😉 u mnie tez pierwszy chlopczyk mam same dziewczynki wiec czekaja mnie zakupyyyyyyyyyyyy w sukieneczki go raczej nie ubiore hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gerda w końcu udało się oklask za brzusio podarować! 🙂 no ja też od niedawna dopiero czuję to, że jestem w ciąży, bo moja koleżanka, która ma termin na 10marca już od dawna narzeka, a ja zauważyłam dopiero ostatnio, że odczuwam dolegliwości kobiet w ciąży 😉
a mój Synuś chyba ma czkawkę! 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
patii0423 moze on tez nie lubi posklepach biegac i dlatego planuje wszytko na marzec? Ja bym porozmawiala o tym ze to dla ciebie wazne zeby miec juz niektore rzecy i ze prze z z to jestes niespokojna. Ja jak narazie robie wiekszosc zakopow przez internet i tylko konsyltuje z meezem czy mu sie podoba albo ktore bardziej i jakos bez wielkiego latania po sklepach sioe obywa chociaz planuje kilka odwiedzic. Moze to tez jest jakies rozwiazanie? A moze skoro maz sie nie garnie lepiej wziac ze soba przyjaciolke? NIe mart wsie , glowa do gory musisz tylko porozmawiac i pomyslec nad najlepszym rozwiazaniem bo prawda jest ze ja bym do marca tego tez nie zostawiaa.
JA wlasnie zjadlam loda rozka truskawkowego i licze na to ze mala sie troche rozrusza.
tuska ja wozek obejrze chetnie dzisiaj wieczorkiem bo w pracy nie mam dostepu do niektorych stron.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny! Ja jak zwykle, do późna siedziałam, a później gniję w wyrku do południa.. :/ Jak ja bym chciała wstawać jak człowiek o 8.00 może 9.00 🙂
Tuśka też mam wizytę 19 i też odliczam dni 🙂 Ja też nie mam za wiele rzeczy dla swojej małej, będziemy dopiero kupować pod koniec stycznia początek lutego... torbę do szpitala też dopiero w lutym, po pierwsze nic prawie nie mam, a po drugie to nie zapowiada się u mnie na wcześniejszy poród. Myślę, że teraz to trochę za wcześnie na torbę, piszą wszędzie żeby miesiąc przed porodem pakować. Tak samo z praniem i prasowaniem ciuszków, też trzeba to zrobić jak najpóźniej, bo po kilku tyg i tak będą tam kurz i roztocza...
Dziewczyny, a może znacie jakieś naturalne sposoby na sen, tak żeby mnie zmuliło szybko :P????
Pozdrawiam
A i co do czkawki zauważyłam, że moja córka ma ją nawet 3 razy dziennie.. czy to normalne????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kaczuszka, tu chodzi o coś innego, bo to on dysponuje kasą ja nie pracuje i nie mam żadnych funduszy, wiec w tym problem.
Nie znam żadnych naturalnych sposobów na sen, sama mam z tym problem ; P
Mój łobuziak raz miał czkawke, z jakieś tydzień temu.. tak to cały czas się wierci i kopie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co czytałam to czkawka jest jak najbardziej normalna i nie ma się co przez nią zamartwiać. No ja też ciuszków na razie nie piorę i nie prasuję, bo właśnie słyszałam, że za wcześnie nie ma co.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
samantka dzieki za stronke na pewno przejrze a wozek pbardzo lady - woidzialam go tez na allegre ale z tego co widze to nie jest wielofunkcujny i wzielas bez fotelika, nie chcialas zestawu?
Ze spaniem to pewnie problem jest jeszce taki ze aktywnosci fizycznej jest malo i organizm sie fizycznie nie meczy i potem ciezko spac, ja chodze do pracy i padam jak kawka i maze zeby juz nie pracowac. Co do sposobów to sprobuj cieple mleko przed spaniem, wietrzenie pokoju (zwlaszcza teraz jak jest ogrzewanie wlaczone) no i jaby ci sie udalo wczesniej wstac to pojdziesz wczesniej spac - tylko ze a ci sie nie dziwie ja tez tak mam ze jak mam wolne to dlugo spie i pozno sie klade 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tuska8 napisał(a):
z tego co czytałam to czkawka jest jak najbardziej normalna i nie ma się co przez nią zamartwiać. No ja też ciuszków na razie nie piorę i nie prasuję, bo właśnie słyszałam, że za wcześnie nie ma co.


Za wcześnie, za wcześnie... Moja mama mi powiedziała, żebym poczekała z tym jak najdłużej... Tylko oczywiście, żebym jeszcze miała na to siły... Ale jeżeli chodzi o coś co trzeba zrobić dla maleństwa, to nawet gdybym przed 5 min narzekała, że coś mnie boli to i tak to zrobię, bo po prostu dostaję zastrzyk energii.. wiem, że to dla Niej 🙂 Więc i z praniem nie będzie problemu, tym bardziej, że kupujemy nową pralkę, hehhe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
patii0423 to w tym przypadku tylko szczera rozmowa pomoze (wiem Ameryki tym stwierdzeniem nie odkrylam 😉 Moze go postrasz ze jak bedzie za pozno tobedzie musial san po to wszystko biegac 😮
Co do czkawki moja mala tez potrafi miec 3 razy dziennie, poprosty za lapczywie lyka plyn owodniowy - zwlaszcza jak jest slodki 🙂
Ja chyba bede musiala znowu brzuszkiem trzasc bo mala leniuchuje, dzisiaj nie panikuje ale nie powiem zeby mi sie ta sytuacja podobala. Jutro mam wizyte u poloznej i musze sie poskarzyc, moze cos zaradzi....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tylko czasem mam problem z zaśnięciem, ale coraz później zdarza mi się wstawać.. No mój maluszek buszuje w brzusiu cały czas jak tylko otworzę oczy i wtedy gdy zamykam również 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kaczuszka82 napisał(a):
samantka dzieki za stronke na pewno przejrze a wozek pbardzo lady - woidzialam go tez na allegre ale z tego co widze to nie jest wielofunkcujny i wzielas bez fotelika, nie chcialas zestawu?
Ze spaniem to pewnie problem jest jeszce taki ze aktywnosci fizycznej jest malo i organizm sie fizycznie nie meczy i potem ciezko spac, ja chodze do pracy i padam jak kawka i maze zeby juz nie pracowac. Co do sposobów to sprobuj cieple mleko przed spaniem, wietrzenie pokoju (zwlaszcza teraz jak jest ogrzewanie wlaczone) no i jaby ci sie udalo wczesniej wstac to pojdziesz wczesniej spac - tylko ze a ci sie nie dziwie ja tez tak mam ze jak mam wolne to dlugo spie i pozno sie klade 🙂


Ja już mam maxi cosi cabrio fix do samochodu ze stelażem więc mi nie potrzebny, (poza tym przeczytałam, że do tego stelaża z boldera mogę mocować maxi cosi), a gondola ze spacerówką są w standardzie. Torbę też mam. Dodatkowo tylko śpiworek zamawiam.
I dzięki kaczuszka za rady :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie nie wiem co do wózka kupić czy śpiworek czy tylko jakiś cieplejszy kocyk, bo mam zamiar kupić kombinezonik, bo na początku marca nie jest jeszcze za cieplo..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...